Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

lol, przeciez to lanie wody i kielbasa wyborcza bo juz na tgs pokazywali fajnala w trybie pro przeciez, sami tu filmiki wrzucaliscie

 

Tak? Poka poka. Tylko nie off-screen prosze bo po tym sie nic ocenic nie da ani tym bardziej porownac do 'zwyklej' wersji.

 

@Fanek

 

tryb pro oznacza minimum upscale do 4k, hdr i takie same osiagi jak wersja PS4, wiec tak naprawde kazdy moze na odwal sie ten 'tryb' zrobic

Odnośnik do komentarza

 

 

@Fanek

 

tryb pro oznacza minimum upscale do 4k, hdr i takie same osiagi jak wersja PS4, wiec tak naprawde kazdy moze na odwal sie ten 'tryb' zrobic

 

 

Znalazłem coś takiego jeszcze na tamtym forum:

 

"It seems that, like the PC version, they weren't planning to do a PRO Patch at first (cause, you know, the original release was at September 30th without PRO features), so, in Tabata's words, to take advantage of PRO's features, they would need a lot of time that they don´t have right now.

 

wiec może nie byc zadnego trybu dla Pro. I to jest troche takie bledne wprowadzanie informacji, bo tez jak Ficus wyzej na TGS zdaje sie gra byla puszczana z Pro.

Ale koniec koncow ci co grali w Finala wypowiadaja sei, ze najnowszy build i tak swietnie wyglada na zwyklym PS4, teraz nawet czytalem twitt jakies typa ktory pisze recenzje "po pierwszych 10h gry nie zrobil zabardzo progress bo tyle jest do roboty i masa zwiedzania, a sama gra wyglada bosko" :)

 

edit: a moze to zle przetlumaczony wywiad [?] bo

 

03.jpg

 

http://www.novacrystallis.com/2016/09/final-fantasy-xvs-ps4-pro-version-demoed-at-tgs/

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Ale jak to gra byla puszczona na TGS w pro wersji kto takie ploty rozpuszcza?

Jest tylko jedna wersja caly czas od poczatku do teraz pokazywana na ps4 i oni maja tyle z nia roboty ze nawet pro na oczy widziec nie chca.

Dla nich z ta gra to jest sukces lub bankructwo na ps4, pro totalnie dla nich nie wchodzi teraz w gre.

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

off-screeny xddd

 

Wymog playstation jest taki, ze gry na pro nie moga dzialac gorzej od standardowego PS4, tyle, nigdzie nie jest powiedziane ze musza byc lepsze. Prosciej chyba tego sie nie da napisac. Jesli wydawca spelnia ten wymog, to moga sprzedawac gre na prosiaku.

 

"Od października 2016 roku, wszystkie gry wydawane na PS4 muszą oferować także tryb PlayStation Pro, by oferować pewne ulepszenia i większą wydajność, niezależnie od tego czy chodzi o lepszą rozdzielczość czy dodatkowe efekty."

 

Dodatkowo gry na Pro nie mogą schodzić poniżej 1080p.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

 

off-screeny xddd

 

Wymog playstation jest taki, ze gry na pro nie moga dzialac gorzej od standardowego PS4, tyle, nigdzie nie jest powiedziane ze musza byc lepsze. Prosciej chyba tego sie nie da napisac. Jesli wydawca spelnia ten wymog, to moga sprzedawac gre na prosiaku.

 

"Od października 2016 roku, wszystkie gry wydawane na PS4 muszą oferować także tryb PlayStation Pro, by oferować pewne ulepszenia i większą wydajność, niezależnie od tego czy chodzi o lepszą rozdzielczość czy dodatkowe efekty."

 

Dodatkowo gry na Pro nie mogą schodzić poniżej 1080p.

 

 

widze ze do ciebie nie dociera to co mowie... sam hdr czy upscale do 4k spelnia juz wymog trybu pro, kumasz to czy nie?

 

znajdz mi jeszcze ten cytat po angielsku

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Boze na pro beda chodzily zwykle gierki z ps4 bo bedzie kompatabilny w dol, a to czy znacznie lepiej gierka bedzie wygladala na pro bedzie zalezalo tylko i wylacznie od pacza do niej. Takze beda rozne pacze do roznych gierek gorsze i lepsze i o czym sie ostatnio przebaknelo mozliwe ze niektore takze i platne i znow bedzie to zalezalo od wydawcy, sony calkowicie lapy umylo ta gadka.

A teraz wrocmy do finalka 15 podjara bo juz niedlugo!

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

Dostałem raka od ostatnich stron tego tematu. Czy na prosiaku będzie chodzić lepiej, jak lepiej będzie chodzić, etc.

 

 

 

Wracajac do tego tematu. Obejrzełem 45 pierwszych minut gry z materiału ign i boże jaki ten dubbing angielski jest (pipi)owy. Same dialogi drewniane jak w każdym jrpg ale po japońsku to tak nie przeszkadza. Czy na płycie będzie japoński do wyboru?

 

Sama gra wygląda interesująco ale pierwsze 45 min dupy nie urywa. Ci co nazywają to mesjaszem jrpg chyba w xenoblade x nie grali. Mam nadzieję że fabuła będzie fajna bo jak nie to nie widzę sensu zamawiania tego na premierę.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dostałem raka od ostatnich stron tego tematu. Czy na prosiaku będzie chodzić lepiej, jak lepiej będzie chodzić, etc.

 

 

 

Wracajac do tego tematu. Obejrzełem 45 pierwszych minut gry z materiału ign i boże jaki ten dubbing angielski jest (pipi)owy. Same dialogi drewniane jak w każdym jrpg ale po japońsku to tak nie przeszkadza. Czy na płycie będzie japoński do wyboru?

 

Sama gra wygląda interesująco ale pierwsze 45 min dupy nie urywa. Ci co nazywają to mesjaszem jrpg chyba w xenoblade x nie grali. Mam nadzieję że fabuła będzie fajna bo jak nie to nie widzę sensu zamawiania tego na premierę.

 

 

Blanciu spokojnie już od dawna jest potwierdzone że na płycie będzie Japoński Voice-Acting, zresztą w ostatnich latach Dżapsy się ogarnęły i zrozumiały że fani JRPG lubią japoński dub i cieszy fakt iż jest do wyboru (a czasami nawet jest tylko i wyłącznie Dżapoński). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...