Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Atlus i dobry VO to jakiś dziwny mit, przynajmniej dla mnie, bo dysonans jest tym większy, że do czynienia mamy najczęściej z bohaterami z Azji, w semi-rzeczywistym świecie. W czasach PS2 unduby ratowały sprawę (okropny dub do DDS do tej pory jest w mojej pamięci - gdyby nie undub nie przeszedłbym gry).

Za to FF X na swoje czasy miał bardzo dobry dubbing, a FFXII ma pewnie najlepszy jeśli chodzi o jrpgi w ogóle (rywalizacja z DQVIII - więc tytuł też od SE). Atlus staje w szranki (i potrafi wygrywać) tylko w oryginalnym VO, tutaj obydwie firmy zatrudniają gwiazdy rodzimego rynku.

Z zachodnich dubbów od Atlusa lubię chyba tylko Catherine, tutaj przynajmniej miał sens. Persona 5 nadchodzi i nadal mam małą nadzieję, że japońska ścieżka będzie chociaż w DLC, chociaż tutaj rozbija się o licencje, więc to mało prawdopodobne.

Dobrze, że SE daje od razu wybór na płycie w przypadku XV.

 

Odnośnik do komentarza

Strasznie słaby trailer,kadrowanie,dobór scen,muzyka nijakie. W ogóle nie czuć,że to niby ma promować FF.

Że co? :o

Właśnie to był najmocniejszy trailer tej giereczki od pierwszej zapowiedzi versusa!

 

Wygląda na to, że Noctis zostanie niestety bohaterem tragicznym (przemiana jest aż nazbyt widoczna w tym zwiastunie).

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza
Final Fantasy 15 is getting online multiplayer DLC

Final Fantasy 15 will receive an online, co-op multiplayer mode, Square Enix announced Thursday morning as part of its Paris Games Week press conference. Called Comrades, the paid add-on feature will give up to four players the chance to take on enemies as lead hero Prince Noctis and his three best friends.

 
Comrades will be available as part of the $24.99 season pass, but Square Enix will also sell the expansion pack separately; pricing has not been announced for the individual purchase.
 
The rest of the season pass takes the time to get players better acquainted with Gladiolus, Ignis and Prompto, with whom Noctics pals around the world of Eos. Each one stars in his own episode filled with new enemies and areas to explore. Square Enix also mentions “unique play styles” for each of the three additional characters.
 
There’s no release schedule yet for the content, although there are Final Fantasy 15 bundles that include the DLC set at launch. The game’s due on Nov. 29 after nearly 10 years in development, and we’ve already gotten to try — and enjoyed — its first five hours. Watch some of our highlights below.
http://www.polygon.com/2016/10/27/13434966/final-fantasy-15-online-multiplayer-dlc-season-pass-details
Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
 Angielskiego sie rowniez nauczylem z gier (i bajek na cartoon network). 

 

A myślałem, że tylko ja byłem taki dziwny i oglądałem po ang za gówniarza. Trailer bardzo fajny, chociaż dalej nie może do mnie dotrzeć, jak bardzo starają się uzachodnić tą odsłonę.

Odnośnik do komentarza

Trailer CG fajny tylko coś za bardzo wali ściemą i nie wierze w jakieś dwa zakończenia czy możliwość olania wszystkiego, więc ten Omen trailer to taki typowy współczesny ściemniacz iż gracz stoi przed wielkimi wyborami w grze, których pewnie w ogóle nie będzie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...