Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Tak? Bo napisał o

dwóch dużych miastach do zwiedzania - zakładam, że chodziło o Lestallum i Altissie, do której właśnie dotarłem

, więc myślałem, że pognał dalej. Na razie był jeden prawdziwie mocny moment w grze, za chwilę z tego co wnioskuję o dialogach pojawi się drugi, ale... Na chwilę obecną Kingsglaive ma lepszą historię niż gra.

Odnośnik do komentarza

to co napisales w spoilerze to juz tu bansai pisal zanim gre kupil :P

 

serio jeszcze siedzi w 3 chapterze, ja wlasnie skonczylem przed chwila piaty 

czwarty chapter i starcie rox ale o ile same starcie jest epic to cala narracja doprowadzenia do niego i to co sie dzieje po to juz standardowy kryminal dla devow

 

btw. jak z framerate tam gdzie dotarles? bo ludzie plakali w necie, ze umiera :P

 

dalej nie umiem wyjsc z wrazenia jak malo zrobili przez ten czas, ta gra serio sprawia wrazenie ze ja na szybko robili w 2 lata - wielkosc swiata podobna do bialego sadu, a jak jeszcze potwierdza sie plotki, ze od polowy gry mamy rynne to juz calkiem jaja

 

jedyne co im trzeba oddac ze jak dotychczas to ogarneli gierke technicznie i jest jako tako bez bugow co jakims tam osiagnieciem jest majac na uwadze jak dynamiczny jest ten system walki

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Co do frejmrejtu to jest lekko gorzej, ale bez spiny, nadal nie jest to poziom Platinum.

 

I tu była pierwsza naprawdę, naprawdę ROZPIE.RDALAJACA akcja, przez chwilę miałem nawet ciary na plecach, no kur.wa, czemu ta gra dopiero teraz mi takie rzeczy pokazuje

 

Od teraz zlewam sidequesty i jadę z historią, resztę zostawiam na post-game, może jakiś hunt od czasu do czasu żeby uzupełnić szmal

 

Lol, nowy patch przed chwilą się pojawił - jeszcze premiery nie było, a tu już drugi do kolekcji

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Ja juz troche podgonilem ze story i ta fabula poki co nie jest najlepsza, sa epickie momenty, no ale nie mylmy tego z fabula, wprowadzane sa na odwal sie, a wydarzenia po nich tez amatorka. W jednej chwili gra chyba nie ogarnela ze to juz cutscenka i po super walce jeszcze muza mocno nawalala jak jeden typ sobie spokojnie o czyms gadal.

Odnośnik do komentarza

@Bansai czekaj to oni teraz w patchach filmiki z fabula dodaja? XD

@Ficus widze ze zart rozkreciles fabula bedzie pewnie w kolejnym patchu do tego sama fabula gorsza od systemu walki XDDDD

Aczkolwiek nadal wierze, dzis wlasnie mi chinczyki wyslaly z japonskiego squareenix stora jutro oczekiwanie na listonosza.

@Tabata "spokojnie gra skonczona my tylko z frametem robimy i dlatego opoznienie bo nie kazdy ma internet w dzisiejszych czasach by patcha zassac" XDDDDDDDD

To co on teraz powie tym gracza bez neta i poprzez to bez mozliwosci zassania fabuly do finala?

Edytowane przez Zetta
Odnośnik do komentarza

uwaga - w spoilerze liczba summonow w grze i warunki by je wezwac

 

 

Titan: Allies are in Danger state

Ramuh: Fight goes for far too long
Leviathan: Noctis is closer to Death or in Danger state
Shiva: Depends on above three circumstances

Ifrit or Bahamut are only story related, which is a shame.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Grać w gry dla fabuły = Oglądać filmy dla gameplayu / Czytać książki dla grafiki.

 

 

 

Ciekawe te patch noty, po 10 latach wydają szkielet gry, teraz będą dodawać. Za 5 lat wydadzą na nowo z wszystkimi patchami i dlc jako FF XV-2 ,,the true Final Fantasy XV experience''

Edytowane przez musoil
Odnośnik do komentarza

Haha, widać, gry multimplatformowe to totalny rak. Jedynie nadzieja to tylko w grach exlusive, tam żadnego partactwa nie ma vide U4, zaraz za rogiem TLG. Qwa, co z tymi devami dziś jest jeśli chodzi o multiplatform. 10 lat yebania, a wychodzi z tego średniak z bugami i patche z filmami, tego jeszcze nie grali.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...