Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

@Ficuś

Bo te gry są robione równolegle , a team odpowiedzialny za LE pomagał przy XV (no i sam silnik kończony był podczas prac nad XV). SE dopiero w październiku tego roku zarejestrowało znak towarowy Luminous Studio Pro - czyli finalną wersję silnika. Podejrzewam, że ostatecznie kilka gier na nim ujrzymy w przyszłości, zarówno bliższej jak i dalszej (next gen).

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem pierwszy epizod anime czy w grze tez skupiają się tak na jedzeniu? Zetta to jakiś japoński fetysz ?

Tak Japonczycy maja swira na punkcie jedzenia i potraw lacznie z moja zona ktora mnie wyciaga do wszystkich mozliwych restauracji od Japonskich az po Francuskie i Wloskie.

W tym finalu sa potrawy, jest wedkowanie tylko golfa brakuje XD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Bansai

Z drugiej strony w zasadzie większość pracy ma przypaść CC (z nadzorem w postaci Kitase, Nomury & Co.), więc FFVII:R jako projekt robiony w kooperacji ograniczał użycie  własnego silnika.

Btw.  polecam przeczytanie recenzji XV na Kotaku - dobrze napisany artykuł, to lubię (dobrze, że Schreier to dostał - przynajmniej da się czytać)

Odnośnik do komentarza

 

Obejrzałem pierwszy epizod anime czy w grze tez skupiają się tak na jedzeniu? Zetta to jakiś japoński fetysz ?

Tak Japonczycy maja swira na punkcie jedzenia i potraw lacznie z moja zona ktora mnie wyciaga do wszystkich mozliwych restauracji od Japonskich az po Francuskie i Wloskie.

W tym finalu sa potrawy, jest wedkowanie tylko golfa brakuje XD

 

Znam to uczucie. Zona nie potrafilaby 2-3 dni pod rzad zjesc to samo bo jej mozg tego nie przerabia. I musi miec pewnosc, ze jest dobre bo inaczej szkoda czasu i kasy (w Londynie trudno o dobre w przyzwoitej cenie).

Odnośnik do komentarza

mial ktos napis game over? zjada mi pasek zycia do zera to mam jeszcze drugi pasek zycia po zyciu, jak on nie pomoze to koledzy jeszcze moga pomoc, a jesli nie oni to przyjdzie sobie summon i zrobi porzadek z wrogami - powinno byc trophy za doprowadzenie do napisu gameover :P

 

jakie polecacie taktyki zespolowe do poszczegolnych kompanow pod L1?

i co daje armiger aktywowany gdy napelni sie pasek naciskac L1+R1? tylko boost do predkosci i damage czy mozna robic cos lepszego?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

na normal gram kuvvaa, przeciez easy w tej grze to malpa bez palcow ogarnie xDDDD

 

btw z recki kotaku mnie jedno zaciekawilo 

 

 

 

I’ll add: One hidden post-game dungeon, which took me about five hours to complete, ranks among the most satisfying things I’ve ever done in a video game. It’s one that people will be talking about for a long time.
Odnośnik do komentarza

Na xbox one na razie działa płynnie. Fajnie że loadingi są krótkie poza wczytaniem sejwa. Teleporty z jednego miejsca na inne max 10 sekund. Za to loading sejwa to minuta:). Nie klatkuje trzyma stałe fps . Jedyne co na minus ale duży to rozmazanie tła. Swoisty blur. Gra wygląda ładnie i tu ale blur jest i trzeba przyzwyczaić się. Ostatni raz widziałem coś takiego w xenoblade x ale tam chyba było ostrzej w tle.

 

 

Gra mnie tak wciągnęła że do kina nie poszedłem i koledze powiedziałem że się źle czuje.

 

W sumie miałem ochotę na sandboxa i takiego dostałem. Szkoda tylko że to fajnal a nie np assassins creed. Bo tu by się przydała fabula. No ale ja lubię sandboksy czasem to i sobie robie wszystkie rzeczy na mapie. Jak szybko mi się znudzi nie wiem.

 

@ukyo

:*

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Na xbox one na razie działa płynnie. Fajnie że loadingi są krótkie poza wczytaniem sejwa. Teleporty z jednego miejsca na inne max 10 sekund. Za to loading sejwa to minuta:). Nie klatkuje trzyma stałe fps . Jedyne co na minus ale duży to rozmazanie tła. Swoisty blur. Gra wygląda ładnie i tu ale blur jest i trzeba przyzwyczaić się. Ostatni raz widziałem coś takiego w xenoblade x ale tam chyba było ostrzej w tle.

 

 

Gra mnie tak wciągnęła że do kina nie poszedłem i koledze powiedziałem że się źle czuje.

 

W sumie miałem ochotę na sandboxa i takiego dostałem. Szkoda tylko że to fajnal a nie np assassins creed. Bo tu by się przydała fabula. No ale ja lubię sandboksy czasem to i sobie robie wszystkie rzeczy na mapie. Jak szybko mi się znudzi nie wiem.

 

@ukyo

:*

Thx, ta opinia zdecyduje o xone. Nie chcę ciągle płytek zmieniać a w playstation króluje battlefield 1:-)

Odnośnik do komentarza

 

Idę na ostatnią bitwę. Jak ktoś chce grać dla scenariusza to niech sobie odpuści, bo ten poza momentami nie przystoi serii. Może chociaż zakończenie będzie fpytę

Czyli co, Final Fantasy XV: The Phantom Pain?

Niestety, dużo obiecuje, mało dostarcza
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...