Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no nie wiem czy to tak bardzo ważne, w dobie czasów gdzie naprawdę powinien być ważny gameplay, który ma dawać frajdę, a historia? no co tam można wymyślić, jeżdżąc na kurach? panowie, ogarnijmy temat. Zacząłem doceniać MGS V, że pod tym względem tego nie z(pipi)ali, tyczy się to również PESa który multikowo ryje czaszeczkę. 

 

Jeżeli walka w FF XV łechce stopy to ja w to wchodzę po same bile.

 

(dość blantów na dziś)

  • Plusik 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

W rpg nie jest ważna fabuła. Weź już lepiej nie pisz nic w tym temacie :facepalmz:

 

jeśli jest grywalny i sprawia przyjemność, to choy z tym jeśli i tak wyrwie ci +50 naprawdę przyjemnych godzin? wiadomo że miło by było gdyby oba te aspekty dawały radę, ale jeśli miło spędziłeś przy niej czas, to whateva

 

Planescape Torment jest dla mnie najlepszym fanularnie tytułem ever, ale 1.5 oczka wyżej stawiam Fallout 2 za dużo lepszy system walki, oraz handlu ekipunkiem. 

 

@U Heisenberg U

A japońskie w historiach co prezentują sobą?? tak, ja wiem to się kocha albo nie.

 

xD no tak bywa jak nie ukończyło się Soudikenów 1&2, Persony 3&4, Xenogears, FF6&7, czy Chrono Trigger/Cross, a później (pipi) kocopoły 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

resonance of fate i lost odyssey ktore koncza nie maja sie czego wstydzic moim zdaniem

Podpisuje się pod tym i jeżeli mówimy o poprzedniej generacji to dodam tales of vesperia i xenoblade chronicles. A i last story

 

 

P.s. gdzie ta mp3? Bo w regali nie mam

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Samo zakończenie jest totalnie za(pipi)iste imo, gdyby reszta scenariusza trzymała ten poziom to byłoby to GOTY Fajnali. Tu w dużym skrócie i bez zbędnych spoilerow jest taki trochę remake jedynki pod tym względem.

 

Ja bym dał 8.5, że względu na świetny klimat, wciągający gameplay, momenty które zapadają w pamięć, niesamowitą muzykę i ogólny feeling rozgrywki. Niestety to co miało być najważniejsze w tej grze (czyli historia) jest może nie tyle chu.jowe, co tylko dobre. A jak na FF to słabo.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie było gamertagów na PSX syneczku. A jedyne co mogę CI pokazać to stare kopie na CDROM gierek które wymieniłeś. Skończyłem Suikoden 1, 2, FF7, 8, 9 (nawet po polskiemu w patchu), CHRONO CROSS to mój ulubiony i wielokrotnie kończony tytuł obok MGSa czy Tenchu. Zatem mnie nie obrażaj. 

 

super szanuję, tylko po cholerę wygadujesz zwroty typu "co sobą prezentują japońskie jrpg w historiach", oraz "zaliczyłem sporo tego barachła na psx i ps2", skoro sam się o to prosisz ? :v

te tytuły to były fabularne sztosy, co przy w przypadku CC sam zresztą przyznałeś

30 wiosen na karku i syneczku. dzięki tato :banderas:

Odnośnik do komentarza

Samo zakończenie jest totalnie za(pipi)iste imo, gdyby reszta scenariusza trzymała ten poziom to byłoby to GOTY Fajnali. Tu w dużym skrócie i bez zbędnych spoilerow jest taki trochę remake jedynki pod tym względem.

 

Ja bym dał 8.5, że względu na świetny klimat, wciągający gameplay, momenty które zapadają w pamięć, niesamowitą muzykę i ogólny feeling rozgrywki. Niestety to co miało być najważniejsze w tej grze (czyli historia) jest może nie tyle chu.jowe, co tylko dobre. A jak na FF to słabo.

zamowilem gre, przejde pokemony to lece po prosiaka

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

Akurat grafiki nie ma co się czepiać, bo całość jest od strony technicznej bardzo porządna jak na zwykłe PS4, dodatkowo ten certyfikat jest zrobiony z jednego ze zdjęć, które Prompto robi w czasie podróży.

 

A animacja i twarze to GOTY tej generacji, w ruchu wygląda to obłędnie

Odnośnik do komentarza

animacja w walce ok - super sie ruszaja ale by gadac, ze twarze to goty to lol, do mnie calkowicie bez szalu, a juz sama mimika to pastgen

Że jak? Ja co chwilę szoker łapałem, jak oni wyglądają, a mimika, choć subtelna to cholernie realistyczna
Odnośnik do komentarza

no calkowicie sie nie zgadzam, zobacz wykonanie i mimike w takim second son czy nawet sama mimike w gta5, nie gadam juz o korytarzykowych gierkach jak order czy u4

 

jest ok i tyle, jak juz mam wybrac najwieksze graficzne zaskoczenie gry to chyba wybuchy i wszelakie efekty czarow, a jak wchodza juz starcia z duzymi przeciwnikami czy do akcji wkracza summon to jezus maria

 

btw bylo jeszcze cos epic procz tego jednego starcia w rozdziale co dawales mi spoiler czy juz spokojnie az do konca?

Odnośnik do komentarza

Te mordy, ten alliasing XD XD XD

 

Tutaj winowajca jest wewnetrzny system cykania fotek, na ktorym wszystko wyglada jak (pipi) rozmazane posypane aliasingiem, w ostatnim patchu nawet usuneli full screen z fotografii zeby ludzi nie straszyc, podczas normalnej gry wyglada znacznie lepiej:

 

15195823_1296817200380116_30014115657282

 

15138455_1296817257046777_21932913275436

 

15156964_1296817260380110_18969003289525

 

15289129_1296817263713443_78924562607132

 

Czasem jednak fajna fotka sie moze trafic, ktora nawet przyzwoicie wyglada:

 

15195930_1296523817076121_43067423003328

Odnośnik do komentarza

 

animacja w walce ok - super sie ruszaja ale by gadac, ze twarze to goty to lol, do mnie calkowicie bez szalu, a juz sama mimika to pastgen

Że jak? Ja co chwilę szoker łapałem, jak oni wyglądają, a mimika, choć subtelna to cholernie realistyczna

Grałeś w dużo gier na tej generacji poza japońskimi? Bo ok jak na japońskie to super ale mogę ot tak wymienić z 6 gier w których twarze wyglądają lepiej. Chyba że to też na xbox one wygląda gorzej ale watpie;)

 

 

TO GDZIE TA MEPETROJKA?

Odnośnik do komentarza

Ficuś - są jeszcze po drodze podobne akcje, ale jest ich malutko.

 

Bansai - w trakcie gry nic nie znalazłem, fabularnie dostałem chyba jedne ciuszki. Zobaczymy, czy w post-game coś się znajdzie, ale to nie dzisiaj, bo kobita przyjechała

 

Ma_Niek nie, jest coś podobnego w działaniu (znowu - bez spoilerów nie dam rady odpowiedzieć wprost) , ale czary to tylko wariacje Fire, Thunder i Ice. Magia jest słaba w tej części pod względem wykonania jak sik węża

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...