Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Mam za(pipi)iście ważne pytanie czy ffxv na xboxa ma hdr? Pierwszy raz poza forza czy gearsami włącza mi się tryb na tv hdr. Tylko jak uruchamiam ffxv. Ten sam komunikat miałem przy forza czy gow 4. Testuje i za każdym razem mam odtwarzane jest wideo hdr... Słońce jest fajne ale bez przesady to nie poziom hdr chyba

Odnośnik do komentarza

W opcjach masz na samym dole HDR, zgaduję, że trzeba włączyć.

 

Bansai ale ja nawet nie mam latającego samochodu jeszcze, nie wszystko odkryłem przeca, może jakieś ciuchy są. Bo jak są tylko te co mam to faktycznie mogli zamknąć japska w tym temacie

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Ze starych? W zasadzie Chocobo, Cid, Wedge, Biggs i easter eggi.

 

A, i OST

 

Czyli znów można powiedzieć: zaje.bista gra, słaby FF.

Przeczytałem reckę z Kotaku, gość idealnie trafia w punkt z tym tekstem.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Ze starych? W zasadzie Chocobo, Cid, Wedge, Biggs i easter eggi.

 

A, i OST

 

Czyli znów można powiedzieć: zaje.bista gra, słaby FF.

Przeczytałem reckę z Kotaku, gość idealnie trafia w punkt z tym tekstem.

 

Ale weź ogarnij trochę ze spoilerami. 

 

Czytam temat na bieżąco i jakoś mi się kompletnie grać w to odechciało.

Dobrze, że na dysku leży już 'I am Setsuna'.

Odnośnik do komentarza

Zakończenie TPP dokańczało jeden z wątków związanych z postacią poboczną. True ending związany z Venomem znalazł się w grze. Prócz tego skończone zostały wątki Quiet i Otacona, który podsumowuje

czarny pijar

jaki wyrósł wokół postaci Big Bossa w kolejnych częściach. Nic nie trzeba było sobie dopowiadać. Fantomowy ból dupy był tylko o sposób prowadzenia historii i brak dobrego (pipi)nięcia na koniec, a tym była by wycięta misja nr 51. <koniec offtopu>

Odnośnik do komentarza

jezu jakie starcia w tej grze potrafia byc epickie, moze w tej grze czasem zaleci past-genem ale niektorzy bossowie, ataki, combosy, animacja, rozmach i to w open-worldzie, o jezus maria co sie dzieje na ekranie i to jeszcze bez jakis dropow, czapki z glow

 

mimo wszystko tak rozwiazany system walki, a zwlaszcza magii (3 kuvva zywioly, nie ma ultimy, cure, protect, shell, leczymy sie itemami, a boostujemy glownie jedzeniem) nie przystoi serii, tak samo jak to jak poprowadzona jest fabula, ktora jakas tam sie pojawia ale jej narracja to jest zenada jakas

 

mimo wszystko powoli sklaniam sie do zdania, ze jednak moze to byc fajnal lepszy od dotychczas najgorszego czyli XIII

 

 

btw bzduras jak post-game? kotaku wspomina o jakims imponujacym dungeonie, jest tez w jednym z miast koloseum z walkami? tabata cos wspominal przed premiera

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Masorz, żadne spoilery, jestem wybitnie ostrożny w tym temacie. To jakby napisać, że w Gran Turismo jest Porsche.

 

Ficuś, dzisiaj będę grać, wczoraj kobieta przyjechała i nie miałem okazji zanurzyć się dłużej. Czekam też na jakieś guidy żeby odkryć co się da w tej części.

Odnośnik do komentarza

Ta magia w nowym fajnalu to porażka. Trzeba zbierać te trzy żywioły z tych skałek i kurde co robisz czar który można rzucić 3 razy i znowu trzeba szukać surowca ? Trochę to głupie. Rozumiem raz stworzyć czas i potem go odnawiać np po spaniu. Coś jak mikstury u wiedźmina to ma jako taki sens. A taki grind i szukanie skałki wkurza i mi się magie odechciewa stosować. Mam  tylko 2 czary gotowe na bossa. Przydały się bo pierwszego bosa wczoraj zaliczyłem. W sumie mini bosa ale dopiekł mi bo zamiast robić questy pobiegłem za główną fabułą. Nie polecam tego rozwiązania na początku lepiej troszkę podlevelować aby w 

chaptrzerze 3 na minibosie nie mieć levelu 7 :D To utrudniło mi walkę. Ci pieprzeni snajperzy byli najgorsi. Nadal tych teleportów do końca nie ogarniam a mech plus kilku snajperów to dla mnie było za dużo

  . Chociaż gra na normalu bajecznie prosta bo nawet jak kilka razy padłem to jeszcze miałem drugi pasek hp i wystarczyło szybkie rescue oraz potion

 

 

 

Sama gra spoko powiedziałbym że dawno mnie tak gra nie wciągnęła ale nie była by to prawda bo w tamtym miesiącu civ 6 i tyranny:)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Masorz, żadne spoilery, jestem wybitnie ostrożny w tym temacie. To jakby napisać, że w Gran Turismo jest Porsche.

 

Ficuś, dzisiaj będę grać, wczoraj kobieta przyjechała i nie miałem okazji zanurzyć się dłużej. Czekam też na jakieś guidy żeby odkryć co się da w tej części.

Porsche akurat nigdy nie było w GT :). Był Ruf, czyli nadworny tuner Porshe sprzedający samochody pod własną nazwą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...