Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

czy ja wiem czy na kolanie - performance ogarneli, swiat gry i postacie mieli mniej wiecej opisane juz od dawna, system walki taki mial byc od pierwszej prezentacji, ja sie boje ze to co mamy na plycie to ich wizja w pelni -  zapatrzyli sie w zachodnie rpg i skopiowali milion jednakowych questow, sposob narracji dali oszczedny bo taki jest w modzie (np pacing z the last of us) i powstalo to co dostalismy - w wielu miejscach nieudolne i wyprane z tego za co fani kochali serie, ale w zalozeniu wlasnie takie jak japonczycy cierpiacy juz od dawna na kryzys tworczy chcieli

Odnośnik do komentarza

No ja po 10 h zero spadków . Zrobiłem myk przez 3 h robiłem questy poboczne i hunty. Naklepałem 30 k doświadczenia a miałem cały czas level 17. Pojechalem do spa w którym za 10 k gil masz 2x więcej doświadczenia. I po nocy miałem 60 k expa. Z 17 lvl wskoczyłem na 30 na początku aktu 3:D Nie ma to jak roz(pipi)ac system . To jutro robie fabułę

Odnośnik do komentarza

czy ja wiem czy na kolanie - performance ogarneli, swiat gry i postacie mieli mniej wiecej opisane juz od dawna, system walki taki mial byc od pierwszej prezentacji

 

Mylisz się, świat gry, postacie, fabuła, system walki to była nieco inna bajka do końca 2013 roku zanim gra przeobraziła się z Versusa w XV. Wcześniej była Fabula Nova Crystalis, Stella, drużyna którą można było sterować, inny system walki i w ogóle inny silnik. Gdzieś na przełomie 2013/14 roku wywalili Nomurę i zmienili szefa projektu. Restrukturyzowali cały team i gra poszła pod nóż. Czyli od początku 2014 prace ruszyły na nowo.

 

Jak dla mnie, ta gra powinna być znacznie bardziej dopieszczona pod względem artystycznym. Lokacje powinny być ciekawsze, głównie te zamknięte. Fabuła powinna być pięknie pokazana w scenkach przerywnikowych, bronie powinny się różnić czymś więcej niż kolorem teksturki :P Dodatkowo ostatnie patche z takimi kwiatkami jak scenki, czy podstawowe ficzery tylko potwierdzają fakt niedopracowania i pośpiechu przy produkcji.

Odnośnik do komentarza

matko jedyna jaki rozmach, jaka epickosc, jak to wygladalo, co tam sie dzialo, no wreszcie poczulem totalnie ze to dalej final fantasy kuvoo, dam w spoiler ktorym rozdzialem tak sie zajaralem i po nim z tego co widze zaczyna sie rynna w grze, oby w czasie jej trwania fabula ruszyla bym mogl powiedziec, ze jednak byla zjadliwa

 

 

rozdzial 9

 

Odnośnik do komentarza

Pan z infolinii mediamarkt mnie TROSZKĘ oszukał i zamiast 229 w sklepie było za 279 więc wyszedłem i podziękowałem grzecznie. Na szczęście dorwałem w sklepie na wysepce w galerii za 229.

 

Początek gry ok - Liberi Fatali w samochodzie GOTY :) szkoda, że podczas zwiedzania na pieszo nie można tych muzyczek puszczać.

Walka też całkiem ciekawa, staram się skupiać wyłącznie na plusach i mi się przyjemnie gra.

 

Patrząc tutaj na niektórych to chyba złą taktykę obrałem po powinienem raczej doszukiwać się w tej produkcji samych minusów... i je tutaj pisać, no ale co to da? Nic. To nie jest tak, że ich nie dostrzegam i będę bronił produkcji, że jest idealna - nic z tych rzeczy, ale po prostu szkoda tracić klawiatury na wylewanie żali, które nic nie zmienią :). Zresztą od żali mamy już zbyt wieli specjalistów na forum, więc im zostawiam to zadanie, z którego się idealnie wywiązują.

 

Na koniec dodam jeszcze, że bardzo fajna relacja jest zachowana między Noctisem a jego ekipą, przyjemnie się tego słucha.

Edytowane przez michu86-
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

MP3 playera mozesz kupic w samochodzie od rozdzialu trzeciego.

 

Ale to puszcza kawałki z gry czy jakoś swoje można wgrywać?

Już w 3 chapter jesteś?! :)

 

Pograłem wczoraj niestety tylko 2h, polatałem po pustyni, porobiłem hunty, ale jestem zachwycony tym Finalem, bajkowe kolory piekne widoczki, technicznie na open world jest póki co perfekcyjnie, japońce dali rade. Szkoda, że nie dali coopa na premiere gry, ale byłoby GOTY przejść całą gre we 4-rke na party.

 

Nie bede się rozpisywał o samej grze bo już chyba zostało wszystko napisane wcześniej.

 

Czuje że ta gra może przywrócić mi jeszcze wiare w dobry gaming! Znowu mam tak jak przy Soulsach, wrócić do domu i włączyć plejke :)

Odnośnik do komentarza

2h latania po pustej mapie i bicia mobkow przywraca wiare w gejming bo ladne widoczki? o to musze sprawdzic..

dodajmy jeszcze do tego, ze fanek tydzien temu gral w japonskie demo, ktore jest pierwszym rozdzialem z fulla wiec defakto przez te 2 godziny wczoraj robil to samo w tym samym miejscu, a o demku mial calkiem inne zdanie xDDDd

Odnośnik do komentarza

 

2h latania po pustej mapie i bicia mobkow przywraca wiare w gejming bo ladne widoczki? o to musze sprawdzic..

dodajmy jeszcze do tego, ze fanek tydzien temu gral w japonskie demo, ktore jest pierwszym rozdzialem z fulla wiec defakto przez te 2 godziny wczoraj robil to samo w tym samym miejscu, a o demku mial calkiem inne zdanie xDDDd

 

 

No chyba nie, znalazłem teraz swój post odnośnie demka z 14 pazdziernika.

Ficuś chyba nie chcesz abym wyciągał twoje posty gdzie pisałeś choćby, że obejrzałeś zakończenie na youtube bo gry i tak nie będziesz brał, bo....

xDDDDDD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...