Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiscie mialem olac okazje kupna przed premiera za 150zl by stuleje na forum byly szczesliwe xDDD oczywiscie nikt nie pamieta postow gdzie pisalem ze pewnie i tak sie zlamie i wczesniej czy pozniej zagram w tego finala pomimo tego, ze koncepcja tej czesci calkowicie mi sie nie podoba (dalej tak samo uwazam)

 

bansai wczesniej ode mnie po gafie chodzil i czytal jak to sie skonczyl i tez jakos kupil w pelnej cenie

 

fanek solowka popoludniu na gole klaty na party tak?

 

ja mam beke bo o demku gadales na forum, ze zalatuje past genem i nie wiesz czy jestes za stary na finale, a po 2h robienia TEGO SAMEGO w TEJ SAMEJ LOKACJI w fullu nagle uwazasz, ze widoki sa wspaniale, a gierka przywroci ci wiare w gaming

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli jednak jest tam trochę finala w finalu? Trzeba będzie szukać jakiejś cebuli jak spadną ceny. 

:lapka:  :ogor:  :xboss:

 

najlepsza cebula po premierze na xbox one u blantmana pamiętaj :)

 

Podoba mi się gra ale wczoraj za bardzo skupiłem się na pobocznych. Dzisiaj mało czasu na granie mam bo żonę zaniedbałem i trzeba z nią spędzić czas (zaczynamy razem oglądać the wire ) . W 2 dni po pracy naklepałem 11h  :obama: . Gra mi się podoba. Ostatni jrpg który podobał mi się bardziej to xenoblade x bo był chyba jednak bardziej różnorodny i ładniejszy (chodzi o deign a nie o jakość tekstur etc) .  No ale jeżeli chodzi o te duże konsole xbox i playstation to ostatni jrpg który mnie tak wciągnął to chyba tales of vesperia a staram się grać we wszystko :)

 

Edycja: 

 

13 h :O teraz sprawdziłem

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Czyli jednak jest tam trochę finala w finalu? Trzeba będzie szukać jakiejś cebuli jak spadną ceny. 

:lapka:  :ogor:  :xboss:

 

najlepsza cebula po premierze na xbox one u blantmana pamiętaj :)

:rose:  

 

The Wire z żoną, to takie romantyczne... (Mojej serial się nie spodobał. :frog:)

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Blantmanowi wierzę. Jedyny wiarygodny człowiek. :lapka: (podobne opinie do moich) Jak trochę stanieje to kupię tego FF, ale pewnie dopiero w styczniu, bo na grudzień kupię albo Dishonored 2 albo Last Guardian albo to i to. :cebula:

 

O kurrr zapomniałem że wstyczniu Yakuza 0. :cool: No to kiedyś tam kiedyś kupię. :D

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Zaczalem ogrywac i... przekonala mnie ta gra poprzez pozytywna energie emanuujaca z tego finala. Samo bieganie w plenerze, luzackie gadki zgranej ekipy, walki wywoluja usmiech na twarzy juz o mojej zonie nie wspomne ktora jak finale uwielbia tak tutaj to juz w ogole przepadla jaka ta gra jest swietna. Gra nie jest do szybkiego grania ale raczej do wyluzowania sie i odgrwania swojej roli w tym pieknie wykreowanym i tetniacym swoim zyciem swiecie.

Nastawialem sie negatywnie po ostatnich rewelacjach z patchami i na ogolna beke na szczescie okazalo sie ze bardzo dobrze mi sie gra.

Odnośnik do komentarza

Ja powiem , ze narazie nic mnie nie w(pipi)ia tak mocno jak przesadnie wyeksponowane " Jedzenie"

I jeszcze to (pipi)one EUREKA !!! WYNALAZŁEM NOWA RECEPTURE.... Kisne

 

 

A tak to dupy nie urywa, wolno sie rozkręca, ale hunty i łazenie po mapie całkiem fajne w poczatkowych etapach.

Mam jeszcze tylko zarzut, ze narazie ten final jest Turbo Łatwy

 

 

ocenie dokladnie za jakies 20-30 h

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj jeden quest zawiódł mnie na walkę z potworkiem, który chyba przewijał się na trailerach:

 

 

7CU6lVY.png

 

J26Feni.jpg

 

 

 

Liczę na więcej takich walk, bo mimo utrudniającej życie kamery pojedynki właśnie z takimi bydlakami są w tej grze dla mnie najbardziej satysfakcjonujące

Odnośnik do komentarza

Znowu zamiast robić fabułę czyszcze mapę to silniejsze ode mnie. Mam już 30k expa chyba wyczyszcze mape z questów i dopiero wtedy fabułę rusze. Jedna rzacz wkurza loadingi niektóre przy fast travel zrobiły się po odkryciu większej części mapy długie. Właśnie piszę posta podczas loadingu;)

Odnośnik do komentarza

Porównanie do Ep Duscae:

Wciąż uważam, że mimo 900p i słabszego AA, demo Ep Duscae wyglądało na PS4 lepiej niż późniejsze dema ;> Grafika wydaje się być lepszej jakości, tekstury, filtrowanie, szczególnie roślinność. Oświetlenie też chyba bardziej mi się podoba, w finalnej wersji jest zbyt kontrastowo, przez co mniej realistycznie.

W ogóle komentarz gościa z DF brzmi dla mnie mocno stronniczo. SE pewnie posmarowało, to teraz wychwala jakie to wszystko lepsze ;>

Edytowane przez Masamune
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...