Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz przejrzeć zrobione hunty w archiwum, pokazuje Ci przy okazji skąd je wziąłeś. Ale nie ma listy nieukończonych zleceń, trzeba pamiętać albo zapisywać takie rzeczy w notatniku (takim irl, żeby zaraz ktoś nie pytał gdzie w grze jest notatnik)

Odnośnik do komentarza

Możesz przejrzeć zrobione hunty w archiwum, pokazuje Ci przy okazji skąd je wziąłeś. Ale nie ma listy nieukończonych zleceń, trzeba pamiętać albo zapisywać takie rzeczy w notatniku (takim irl, żeby zaraz ktoś nie pytał gdzie w grze jest notatnik)

OLD SCHOOL :)

Odnośnik do komentarza

szczególnie że fast travel jest tragicznie długi w tej grze. To poziom skyrima z xboxa 360. Myślałem  że do tych czasów juz nie wrócimy.  Wczoraj w ciągu 3 h robienia questów minimum 25 minut na ekranie ładowania spędziłem :D

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Jezu kogo obchodzi grafika czy to, że to chodziło w 900p? Idźcie z tym syfem gdzieś, chciałem poczytać o systemie czy gra się jakoś rozwija fabularnie to nie DF to najistotniejsze info.

Mnie obchodzi, kogoś jeszcze może obchodzi. Filmik dotyczy gry, więc jest tam gdzie jego miejsce. Na pewno nikomu tutaj nie zaszkodzi. W 150-stronicowym wątku z pewnością też znajdziesz wiele informacji, których tak bardzo pragniesz, więc niech cię dupa tak nie boli, ok?

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ściągnąłem sobie demko z japońskiego sklepiku. Opinia będzie z punktu widzenia jrpgowego laika. Nie grałem w gry z tego gatunku w ogóle, a tym bardziej w serię FF. Odrzucał mnie ten cały japoński klimat. Aczkolwiek postanowiłem dać szansę XV bo w jakiś sposób mnie zaciekawiła.

 

A więc nic nie zrozumiałem przez japońskie podpisy, ale tutorial poszedł dosyć sprawnie. Spodobały mi się te mechaniki, które zaprezentowała mi gra. No i ten nasz pomocnik reagujący na nasze działania za pomocą tęczy czy twarzy jakiegoś kurczakopodobnego stwora. :D

 

No a potem zaczął się Chapter 1. Myślałem, że to będzie dosyć nudny początek, ale jak zaczęło lecieć 'Stand by me', które znacznie umilało wędrówkę to ło panie. To był moment kiedy coś zaskoczyło po raz pierwszy. 

 

Świat na pierwszy rzut oka wygląda bardzo obiecująco. W ogóle podoba mi się to połączenie teraźniejszości ze światem fantasy. Z jednej strony są samochody, a z drugiej potwory do ubicia. Sam system walki jest dosyć prosty, ot mashowanie przycisku, ale bardzo spodobały mi się to co postać robi podczas walki daną bronią. Za pomocą włóczni, która jest szybka postać wyskakuje w górę i robi przyłożenie w potwora co wygląda bardzo widowiskowo. To był drugi moment jak coś zaskoczyło.

 

Powalczyłem trochę, pobawiłem się możliwościami, a potem....pobiegliśmy paczką na wzgórze aby rozbić namiot. WUT :D Nie wiem czemu, ale podobają mi się takie bezcelowe pierdoły jak cykanie zdjęć, które potem można obejrzeć przy posiłku. 

 

Jeszcze demka nie skończyłem, zaskoczyłem się jego długością. Na razie wracam do pewnej blondi pani. 

 

Aha, graficznie jest moim zdaniem bardzo dobrze. Owszem gra wygląda na ciut zblurowaną, niewyraźną(aczkolwiek bez przesady), ale kurde, to niebo, chmury, wygląd postaci, szczegóły, cutscenki czy krajobrazy wyglądają bardzo ładnie. 

 

Tak jak czytałem to dla fanów gatunku to jeden z najgorszych Finali, ale coś czuję, że dla mnie to jest gra, z którą zacznę swoją przygodę z gatunkiem jrpg. Jak po demku będę chciał więcej to blantman pamiętaj o mnie przy sprzedaży swojej kopii. :ogor:

A jak pełniak mi się spodoba to będzie trzeba się zabrać za Lost Odyssey. :)

Odnośnik do komentarza

:D kolejki trzeba będzie robić bo planuje dobrą cebule przed świętami

 

 

Bansai ty chory  ..... widzę że wymaksowałeś skille wszystkich kompanów już (taki mały stalking na psn w pracy)  powiedz mi jaki jest maksymalny level skilli cooking, photo etc   I survival jak farmić ten skill?  Bo resztę wiem ale survival jakoś wolno leci.

Odnośnik do komentarza

dobra gra, slaby final - ci ktorzy nie mieli z seria nic wspolnego albo odrzucaly ich projekty przeciwnikow typu domki z nogami pewnie beda ta czescia zachwyceni bo jednak troche ducha ff zostalo w tej czesci (spektakularnosc walk, epickosc, zakrecone projekty otoczenia itp), a jest to zupelnie inne niz typowe systemy walk i rozmach rodem z zachodnich action rpg

 

choc bawie sie dobrze ja im jednak nie wybacze tego jak postapili z magia, summonami, jak po macoszemu potraktowali fabule, system walki tez jest do mnie tylko "ujdzie" na tle tych z poprzednich odslon

Odnośnik do komentarza

ooo to by byl super wynik, slaby wynik tej czesci przy tym ile w ten projekt wpakowali czasu i hajsu moglby stawiac pod znakiem zapytania szesnastke, a tak licze ze za rok na e3 zapowiedza, oby tylko znowu poszli bardziej w fantasy (a jak maja kryzys tworczy na kreowanie nowych swiatow to niech znowu daja finala w ivalice)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...