Skocz do zawartości

Final Fantasy XV


Pawel_S5

Rekomendowane odpowiedzi

Za każdymi drzwiami jest kolejny dungeon, najniższy z nich ma sugerowany poziom 55 Lvl, najwyższy 99 Lvl. Co do sekretnego dungeonu, to niestety natknąłem się na spoiler z nim związany, szkoda bo było by najszczersze zdziwienie :(


Edit:

Obecnie jestem pod koniec 5 chapteru, muszę przyznać, że bawię się lepiej niż przypuszczałem.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Na razie nie robiłem tego questa, jestem w tym sekretnym co do niego trzeba dofrunąć i z tego co widzę to prędko z niego nie wyjdę. Jakby mi ktoś to włączył bez mówienia co to jest to w życiu bym nie powiedział, że to FF. No i jest pogmatwany jak jasna cholera, jak wyjdę z początkowej lokacji to będzie dobrze :D

 

Dobra, nie mam siły na takie rzeczy dzisiaj, jutro o normalnej porze dnia do tego podejdę, bo trzeba się skupić mocno. Fanek, zaraz Ci wrzucę w spoiler co znalazłem za drzwiami w pierwszym loszku

 

Tak jak Hendrix pisał, kolejny loszek z własnym bossem i z utrudnieniem w postaci braku mapy

 

Zrobiłem dwa i to bardziej killroomy połączone korytarzami

 

Edytowane przez Bzduras
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No to skończyłem grę. Calakować nie będę bo za leniwy na to jestem. Chętnie jednak sobie jeszcze troszkę huntów zrobię.  Gra super ale fabularnie kiepsko. Troszkę jak mgs V. Tutaj tylko jeszcze bardziej chaotycznie i bez reżysera. Gra na szczęście broni się gameplayem i przygodą.  Po raz pierwszy też główne postacie mnie nie wkurzają. Naprawdę fajnie wymyślona 4 przyjaciół. Noctis sam w sobie to najlepszy protagonista od lat mimo że za dużo płacze :) No ale to norma w jRPG.

 

Grę mogę z czystym sumieniem polecić skoro po 30 h nadal chcę w tym świecie przebywać. 8/10 i znaczek jakości cd action.

 

 

15385442_1364055586967645_51359301603669

 

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero po 10h ruszyłem w ogóle z fabułą do przodu bo tak świetnie bawię się w poszukiwacza skarbów w dungeonach, robienie huntów czy zbieranie wszelakiego śmiecia aby mieć na kolejne naklejki i farbki dla Regalii. Po tym ruszyłem troszeczkę fabułę do przodu i dostaje to na co liczyłem, więc na razie jest perfekcyjnie. Warto było czekać 10 lat i teraz smakuje sobie tego Finala niczym dobre wino. W zasadzie to dobrze może że nie ma hardkorowych achievów/trofeów pokroju nabij 99lvl albo zbierze 1000000000000 Gil (jak to często w Talesach i pozostałych jRPGach jest). Szkoda może iż nie ma osiągnięć za przejście tych dungeonów o których jest mowa w ostatnich postach bzdurasa ale nie można mieć wszystkiego. 

Odnośnik do komentarza

Ktorych broni uzywacie? Chodzi mi o typ.

 

W ktorym chapterze dostaje sie krolewski pierscien i czy zostaje on znami w post-game? Szukam tylko odpowiedzi nr chaptera i tak/nie w spoilerze.

 

Pogralem przez weekend opor. Mam juz ultima blade <3 teraz urzadzilem sobie polowanie za Royal Arms. Z tego co moge teraz zdobyc zostala mi jeszcze bron w tym dungeonie 50+ i chyba zostawie to na pozniej.

 

Gra bardzo fajna pod katem gameplayu, ale zadania poboczne to mega porazka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...