Skocz do zawartości

Chipsy


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Co do biedry to faktycznie z ta jakością i sklepem dla biedaków to stary stereotyp. Kiedyś faktycznie tak było ale teraz to jest normalny market i wcale nie taki tani , biedra zaczeła sie cenić. To juz bardziej carrefour czy lidl jest dla biedaków. Chociaz w tym pierwszym sam kupuje bo mam karte rodzinka :>

 

edit: i jestem biedakiem

Edytowane przez canabis
Odnośnik do komentarza

w biedronce tez to maja? sa ceny nizsze troche? oni tam maja zawsze fajne ceny chipsow lejsow lub kranczipsow ;)

 

Wypalilo ci kubki smakowe? o_O W biedronce nie wezme za chiny ludowe laysow czy wodki - to jakis odpad ze 100% wartosciowego produktu jaki mozna znalezc w "normalnych" sklepach. A teraz przepraszam bo ide zaciskac swiateczna pizze z "biedry" z jajkiem pisankowym.

Powiedz, że żartujesz... Ludziom się w dupach poprzewracało. Poszedł jeden z drugim zapier.dalać na budowę, zarobi trochę grosza i już pan i władca, kupuje tylko w pewexie i tylko firmowe. Reszta be. Jak słyszę, że w Biedronce jakość towaru jest chu.jowa, to mnie krew zalewa. Słaby stereotyp, niepotwierdzony chyba przez nikogo, który był neutralnie nastawiony do tego sklepu przed zakupami w nim. Ani nie wspominam o tych, co nigdy w życiu w Biedrze nie byli, a hejtują, "bo to sklep dla biedaków". Ja jakos NIGDY nie zauwazyłem różnicy pomiędzy Laysami z bezdomki, a tymi z "normalnego" sklepu. Wczoraj kupiłem czarną pakę Strongów i wsunąłem jednym tchem całe.

 

Nie dawno jadłem te strongi i czułem wyraźny smak pomarańczy, mydła jakiegoś czy olejku:) i wcale nie ostry ten smak. Nie pamiętam kiedy jadłem je ostatnio, ten smak ma normalnie taki posmak jakiś olejków mdłych (pomarańczowych?) czy to jakaś feralna paczka?;)

Odnośnik do komentarza

Nie dawno jadłem te strongi i czułem wyraźny smak pomarańczy, mydła jakiegoś czy olejku:) i wcale nie ostry ten smak. Nie pamiętam kiedy jadłem je ostatnio, ten smak ma normalnie taki posmak jakiś olejków mdłych (pomarańczowych?) czy to jakaś feralna paczka? ;)

Wbrew nazwie to chipsy o smaku "ostrej papryki i limonki". Choć może rzeczywiście trafiła Ci się paczka z gorszej partii, bo ten posmak limonkowy nie jest aż taki wyczuwalny IMO...

Odnośnik do komentarza

A Crunchips pieczone żeberka? Jedne z najlepszych chipsów ever, do piwa wchodzą IDEALNIE.

 

Ja dziś zjadłem Star Chips Suahili Chengachenga, spoko nawet, choć bez fajerwerków. Ot randomowe przyprawy wymieszane ze sobą i niby jakiś orientalny smak. Dało się zjeśc, ale jak mówię - nic specjalnego.

Odnośnik do komentarza

Crunchips pieczone żeberka - bardzo dobre, jedne z moich ulubionych. Niedawno odkryłem - Top Chips z Biedry pieczone żeberka - z tym że te są karbowane ale też bardzo dobre imo.

E: I bardzo podobne w smaku. Do piwa w sam raz.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Crunchips pieczone żeberka - bardzo dobre, jedne z moich ulubionych. Niedawno odkryłem - Top Chips z Biedry pieczone żeberka - z tym że te są karbowane ale też bardzo dobre imo.

E: I bardzo podobne w smaku. Do piwa w sam raz.

Masz je teraz w biedronce? To sezonowe chipsy i może znowu powrócą na jakiś czas :wub:

Odnośnik do komentarza

Crunchips pieczone żeberka - bardzo dobre, jedne z moich ulubionych. Niedawno odkryłem - Top Chips z Biedry pieczone żeberka - z tym że te są karbowane ale też bardzo dobre imo.

E: I bardzo podobne w smaku. Do piwa w sam raz.

Masz je teraz w biedronce? To sezonowe chipsy i może znowu powrócą na jakiś czas :wub:

Tak i mają ich jeszcze całkiem sporo. Nie wiedziałem że są sezonowe.

Odnośnik do komentarza

Były jeszcze Grillowane Warzywa (pewnie też sezonowe) wziąłem jedną paczkę na próbę. Były niezłe ale smak jakoś w pamięci mi nie zapadł.

 

Lay's Pizza Peperoni - pierwszy raz jak jadłem były takie sobie ale z tych 4 nowych smaków chyba najlepsze i nie za ostre. Wczoraj wziąłem drugą paczkę - nie wiem czy jakaś inna seria czy co ale był tak ostre że nie dało się tego jeść.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Przyznam że nie potrafię zrozumieć jak można lubić jakiekolwiek Lays'y, przecież to najgorsze chipsy na swiecie, swiecą się, mają złą chrupkość, i żaden smak nie jest dobry.

 

Ale bym o(pipi)ił stare Frittosy o smaku pieczonego kurczaka, albo te stare chipsy chio z przezroczystą paczką.

Odnośnik do komentarza

Pytanie z gatunku"zrobię laskę za odpowiedź" : gdzie się podziały dipy z biedy? Sprzedają te taco-srako chipsy, a nie ma w czym zamoczy. Kupowałem to combo, bo było w miarę smaczne i tanie, a teraz mi to odebrano.

 

Nowe Laysy są ok, ale tylko peperoni smakowo są jakieś nowe (nie liczę pizzowych chrupek), reszta to wariacja już istniejących smaków.

Ktoś wspominał o czarnych Strongach i smaku mydła- zgadzam się, maja dziwny, chemiczny posmak imitujący chyba cytrynę, w rzeczywistości trochę Ludwikiem jedzie (puszczałem kiedyś bańki na Ludwiku, to wiem jak smakuje). Z braku laku mogą być.

 

Acha, na rynku nie mamy niestety OSTRYCH chipsów. Taka smutna prawda.

 

edit. zapomniałbym, nie jestem fanem smaków typu: pieczone żeberka, kurczaki, golonka, płody itp. To jest jak jedzenie parówki o smaku kebaba, zbyt oczywiste i przewidywalne, chips ma być zaskakujący, nie przesolony, jak się da to słodko-kwaskowaty, ale przedewszystkim ostry.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

Były jeszcze Grillowane Warzywa (pewnie też sezonowe) wziąłem jedną paczkę na próbę. Były niezłe ale smak jakoś w pamięci mi nie zapadł.

 

Lay's Pizza Peperoni - pierwszy raz jak jadłem były takie sobie ale z tych 4 nowych smaków chyba najlepsze i nie za ostre. Wczoraj wziąłem drugą paczkę - nie wiem czy jakaś inna seria czy co ale był tak ostre że nie dało się tego jeść.

 

miałem to samo, te 4 nowe smaki to chybiony pomysł. Są (pipi)owe jak barszcz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...