Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

wszyscy chyba zgodnie stwierdzą, że ten film to spier.dolina jakich mało, nie wiem po co strzępicie klawiatury

 

No właśnie Walter nie.

 

Za cholerę nie mogę zrozumieć czemu ten film jest tak jechany, że już nie wspomnę o przyznawanych malinach. Ok żeby mi zaraz ktoś nie wyskoczył ja doskonale zdaje sobie sprawę jakie to jest kino jaki to jest film ale uznawanie go spier.doline nawet w kategorii "niska rozrywka" to dla mnie wielkie wtf.

 

Imo Bay z Transformersów zrobił oglądalny film szczególnie z I części. W ciągu minuty podam 30 filmów (z tej samej kategorii) które są gorszymi spier.dolinami. Choćby Residenty 2,3,4 (4 nawet nie widziałem), 2012, Avatar, Iron Man który zanudził mnie na śmierć a wszyscy się nim jarają ;p. Starcie Tytanów, Drużyna A, no nie wiem to pierwsze lepsze ostatnie filmy które przychodzą mi do głowy ale takich jest w piz.du.

 

Transy 2 przy nich to mega kino ;p.

 

PS. Nie, nie jestem fanem Baya ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

no

 

są przesłanki, że w trzeciej cośtam podziałają żeby dało się toto oglądać, ale zasadniczo słupek jesteś w mniejszości i nie wydaje mi się żebyś jakimś cudownym sposobem dostrzegał w tym filmie coś czego nie widzi ogół. też za dzieciaka czytałem transformery po sto razy i oglądałem kreskówkę, ale c'mon - weź obejrzyj jeszcze raz ten film, uderz się w pierś i powiedz, że to nie gó.wno.

Odnośnik do komentarza

Jedynka jest zaje,bista. Dwojka jest imo mocno meczaca.

 

Słowo klucz, byłem na tym w kinie. Wyszedłem zmęczony jak bym w polu 5h robił orkę.

 

Ostatnio widziałem:

Mucha - średnio mi się podobał. Tak wszystko bez wyrazu, owszem spoko gore, dobra charakteryzacja, tu flaczek z pawiana tam kość wystająca ale nie podjarał mnie jak ... 6/10

... Telepaci! - tu się Cronenberg popisał imo. Nie jest już tak ... zabawnie? Zaje-bisty motyw ludzi wpływających na innych siłą umysłu.

Wysadzenie czaszki na tej prezentacji jest miażdżące

, bardzo ciekawe zakończenie. Stary horroro - thriller w dobrym stylu! 8/10!

Fargo - Jak to rzeczywiście było na faktach to niezła historyja. Irytował mnie Coenowski klimat danego środowiska, tym razem padło na jakąś mniejszość jankesów chyba. To ich ciągłe jaa, jaa mnie dobijało. I ta monotonia życia, w którym nagle zaczynają się dziać niewiarygodne rzeczy, które nie potrafią jednak zachwiać "spokoju" wioski i życia mieszkańców. Ogółem na plus, jest brutalnie, z jajem. Kumaty od razu się zajarzy, że to film Coenów. 7/10

 

Czaję się na następne stare filmy Cronenberga. Szczególnie intrygująco wygląda Videodrome z głowną rolą najiteligentniejszego aktora Hollywood.

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

Widziałem Historię przemocy z Vigo. Fajny styl obrał David, ale niech wróci do horrora albo klimatów jak z "Pająka"(czytaj ostra schiza).

 

Sam nie wiem co z tą muchą miałem nie tak. Może to ten aktor ... po prostu mi nie podeszła. Ciekawe czy dobry jest ten "Potomstwo" o krwiożerczych dzieciach.

 

 

the-brood-children400.jpg

 

the_brood-back.jpg

 

 

O chu-jex oglądam :D

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

Milion za Laurę - no fajne nawet. Taka typisz polisz komedia [?] z lat 70[?] z wątkami muzycznymi [bardzo popularne wątki w filmach z tamtego okresu]. Akcja na posterunku [z wypytywaniem o dane złodzieja] mistrz! Ogólnie dobry film.Jest parę dobrych dialogów. Daję 6/10 dla fanów tego typu filmów nawet 6+/10

Odnośnik do komentarza

Srpski film - (pipi)a. Heh, (pipi)a i jeszcze raz (pipi)a i heh no rzeczywiście "mocny", ładnie trzeba mieć nawalone w bani żeby stworzyć taki film. Już pomijam wszystko ale jedna rzecz, koniec - spoiler

już walić te wszystko sceny, akcje, już nawet motyw z dzieckiem - to było mocno poje.bane ale zniszczył mnie fatal kutasem :blink: . No prostu nie wierzę, że zrobili scenę w której typ masakruje typa kutasem w oko.

Brak mi słów, nie oceniam.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Słupek da się gdzieś zobaczyć tylko tą jedną scenę? :teehee:

 

I tak najlepszy filmowy fatal był w Dobermannie, tarcie mordą o asfalt.

Szczerze nie mam pojęcia ja nawet pełnej wersji filmu nie mogłem dorwać ;].

 

Ale wiem, że IMO "tarka z Dobermanna" (mocne), gwałt i gaśnica z Nieodwracalne i "morda na krawężnik" z Więźnia Nienawiści nawet te sceny wymiękają po prostu wymiękają. Ja wiem, że to film ale mi się to nawet w głowie nie mieści jak można wpaść na taki pomysł nawet w filmie.

 

Pomysł 10, realizacja 10 a najlepsze, że cały film to jedno wielkie popier.dolone WTF.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...