Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko co kocham- aszasz, poczułem się andergrałndowo (lawl), bo juz dawno nie oglądałem żadnego polskiego filmu. Przez cały seans czekałem, aż fabula się zagęści, a dialogi stana się bardziej soczyste, ale nic z tego, mimo to ogladało się bardzo przyjemnie. Aktorsko jest bardzo dobrze. Chyra do znudzenia znowu bezbłędnie, Kościukiewicz -odkrycie, a w scenie wieńczącej epizod u dziadkow obydwaj zagrali mistrzowsko. Muzyka też świetnie dopasowana. Trochę słabe było tło (komuna i stan wojenny), bo dla widza zagranicznego i młodszego, niektore wydarzenia mogą być niezrozumiale. 7/10, a nie... chwila, za ostatnią scenę z kijem i za to, że moglem się poczuć kilka lat młodszy oczko wyżej, czyli 8/10.

 

 

filmek spoko, jesli podobała Ci się gra Kościuszkiewicza, to polecam obczaić ' Matka teresa od Kotów'

-w tym filmie ma całkeim niezłą postać :D

Nie zwiedź sie tytułem, warto zobaczyć, chociaż nie spodziewaj sie arcydzieła

 

Matka_Joanna_kotow_4418497.jpg

Odnośnik do komentarza

Prestiż - Coś pięknego, rywalizację dwóch magików ogląda się jak rasowy thriller. Porywający film z klasą i Davidem Bowie. Perfekcyjnie ułożona łamigłówka. Po seansie niby wszystko jest jasne, ale nie do końca i można sobie przyjemnie pokminić.

 

The Town (Miasto Złodziei) - wyjątkowo dobre popłuczyny po Gorączce Manna. Ben Affleck jako reżyser jest całkiem strawny. Historyjkę o ekipie napadającej na banki ogląda się przyjemnie i nawet nie raziły mnie różne głupoty, łącznie z durnowatym zakończeniem. Najlepiej wypadły sceny akcji, się strzelają i ścigają i nawet grają na Xboxie. I dobry film tam leci na plaźmie w pewnym momencie. PS: Jeremy Renner jest super aktor. Titus Welliver też.

Odnośnik do komentarza

The lovely bones bardzo wzruszający film petera jacksona, który oglądałem z zapartym tchem. Opowiada o zamordowanej przez pedofila dziewczynce, która z niebia widzi co się dzieje po jej śmierci, jak dla mnie mocna 8, swietna muzyka, film ciekawie zrobiony, niby smutny, ale tak nie do końca.

 

The lovely bones bardzo wzruszający film petera jacksona, który oglądałem z zapartym tchem. Opowiada o zamordowanej przez pedofila dziewczynce, która z niebia widzi co się dzieje po jej śmierci, jak dla mnie mocna 8, swietna muzyka, film ciekawie zrobiony, niby smutny, ale tak nie do końca.

Odnośnik do komentarza

Droga - Z tego co pamiętam to film nie przyjął się na forum. A mi się podobał. Lubie takie klimaty. Źle nie było, ale jakieś większej rewelacji też nie. Lepszy niż ten o

ślepym

Denzelu.

 

Mi też się film spodobał, może dlatego że sam mam syna. Dzięki temu odbiór był zupełnie inny.

 

Pogrzebany- jak na film w którym akcja dzieję się jedynie w trumnie nie jest źle. Klaustrofobiczny, prawdziwy, realny. Mozna się przyczepić do kilku scen, ale w ogólnym rozrachunku film dobry 7/10

Odnośnik do komentarza

"Death Race" ze Stathamem. Naprawdę pozytywnie zaskakuje. Szczególnie jeśli jest się graczem i lubi takie klimaty. Wiele motywów zaczerpniętych z Vigilante 8, Twisted Metal czy Manhunt. O wiele lepszy od Gamera, który był beznadziejną produkcją (nie licząc kilku scen i ogólnego pomysłu). Po Death Race spodziewałem się tylko nieustannej akcji a zobaczyłem film ze świetnym scenariuszem, dobrą fabułą i świetną reżyserią (jak na tego typu film, oczywiście).

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Skyline - film, który z każdą minutą ogląda się lepiej. Problem z tym, że na początku czołga się w kiczu i beznadziejności, a do napisów końcowych dochodzi do klasy "średniaka". Temat inwazji obcych, a właściwie, to zombie obcych, którzy potrzebują ludzkich mózgów jest chyba świeży. Scena patroszenia obcego dłońmi głównego bohatera powinna przejść do klasyki. Obcy ciekawie zaprojektowani, chociaż strasznie śmierdzi ich wygląd Matrixem/Crysisem (ośmiorniczki). Da się oglądać, chociaż nie ma jako tako happy endu.

5/10

Odnośnik do komentarza

The Town - geniusz! Najlepszy film o rabusiach jaki oglądałem od czasów Włoskiej Roboty z Whalbergiem. Wciąga od samego początku i trzyma w napięciu do samego końca. Dawno nie oglądałem tak dobrego filmu. Polecam wszystkim! Ocena? Hmm 9+/10. Nie dam dychy do obsada taka sobie, poza tym wszystko Z A J E B I S T E !

Odnośnik do komentarza

The Town - geniusz! Najlepszy film o rabusiach jaki oglądałem od czasów Włoskiej Roboty z Whalbergiem. Wciąga od samego początku i trzyma w napięciu do samego końca. Dawno nie oglądałem tak dobrego filmu. Polecam wszystkim! Ocena? Hmm 9+/10. Nie dam dychy do obsada taka sobie, poza tym wszystko Z A J E B I S T E !

 

O.o

 

WTF?

 

Są jakieś dwa filmy o tym samym tytule czy coś? Bo IMHO to średnie raczej jest. Gdzie ten film trzyma w napięciu?

Odnośnik do komentarza

Easy A aka. Łatwa Dziewczyna - świetna komedia, przebija ją tylko Scott. Emma Stone jest za(pipi)iście zabawna i świetnie zagrała tą rolę. Nie jest jakąś cytatą, bezmózgą Barbie, którą się wrzuca do filmu, by podbić oglądalność. Do tego pomysłowe teksty i dogryzanie sobie między postaciami w tym filmidle. Szkoda, że ostatnie 30 minut to trochę tragikomedia, wolałem rozwiązywanie całej tej sytuacji przez pomysłowość Olive. No i genialni rodzice po seksualnych przejściach :D

 

7+/10

Odnośnik do komentarza

The Town - geniusz! Najlepszy film o rabusiach jaki oglądałem od czasów Włoskiej Roboty z Whalbergiem. Wciąga od samego początku i trzyma w napięciu do samego końca. Dawno nie oglądałem tak dobrego filmu. Polecam wszystkim! Ocena? Hmm 9+/10. Nie dam dychy do obsada taka sobie, poza tym wszystko Z A J E B I S T E !

 

O.o

 

WTF?

 

Są jakieś dwa filmy o tym samym tytule czy coś? Bo IMHO to średnie raczej jest. Gdzie ten film trzyma w napięciu?

 

 

Mi się podoba bardzo, a akcja jak się przebrali za siory zakonne szczególnie zapadła mi w pamięci :) Każdy ma swój gust, przepraszam że mi się ten film podoba a tobie nie :(

 

Zemsta Futrzaków - całkiem ok, w miarę śmieszne, trochę żarty przestarzałe ale zwierzaki nadrabiają wady tego filmu. 7/10.

Odnośnik do komentarza

22 bullets - sensacja i gangsterka z Jeanem Reno, błędnie po opisie wywnioskowałem że to bedzie film w klimatach sf :P daje rade, choć z początku sie troche dłuży, DOBRY film - 8-/10

 

1995SzeptSerca - anime, gościa od Mononoke, oldschoolowa fajna animacja, troche dziecinna fabuła, ale fani anime powinni obejrzec 7/10

 

5971643 The Machinist, Mechanik - obejrzałem ten film głownie dla Bale'a i jego przemiany w koscistego bohatera głównego, film jest dobry ale spodziewałem sie wiekszych schiz no i wyjasnienie całej historii nie zabija, jednak wszystko wydaje sie spójne, warto obejrzec 7+/10

 

Alice.In.Wonderland.2010.PLDUB - mimo dubbingu ogladało mi sie nawet przyjemnie, spodziewałem sie troche bufonowatego klimatu, ale zostałem mile zaskoczony, film, ciekawy, dzieciarnia tez moze obejrzec jesli ma chociaż koncentracje na minimalnym poziomie, polecam, dobre kino 8/10

 

American Psycho - ogladałem znowu dla Bale'a i w sumie zeby zweryfikowac dobre opinie krazące o tym filmie. Ten gość naprawde jest (pipi)niety, taki wniosek wyciagnałem z po seansie, choc znowu moje oczekiwania nie zostały do konca zaspokojone, mocne kino. 7+/10

 

City.Of.Rott[2006] - animacja w stylu 1000złych uczynkow itp, dłuży sie, jest troche beki +dziadek zabijajacy zombiaki swoim balkonikiem, początek konkretny ale zupełnie sie nei rozwija ani nie porywa, zdarzało mi sie ziewnąć 6+/10

 

Drag me to hell - buhahahaha kur.wa co za komedia, malo filmow jest ktorych nie ogladam do konca, w tym przypadku obejrzałem jedynie pierwsze 30min, a akcja z cyganką w samochodzie zabija buhahahhaa XD co za żenada! Dla koneserów smiechowych filmow ktore w założeniach nie maja byc smieszne! Dzis dokoncze to dzieło :) poki co bez oceny.

 

Fearless - chinskie kino kopane z Jetem Lee, w sumie daje rade, ale nie jest za specjalne, troche dramatyzmu, nadętej chinszczyzny i tyle, tylko dla fanow 7/10

 

Karate Kid z Chackie Chanem - dubbing zabija -_-, ale po jakims czasie sie człowiek przyzwyczaja, film jest długi a mimo wszystko jakos leci, warto go w sumie obejrzec tylko dla Chana, reszta to stary schemat 7/10

 

Uczeń Czarnoksiężnika - schematy, utarte standardy i nic nowego, ale mimo to oglada sie znośnie, w sam raz na nudny wieczór, niecierpie Cage'a ale w tej roli nawet dobrze wypadl, mozna obejrzec 7+/10

 

Wyspa.Tajemnic.Shutter.Island.2010 - o! dobry film. Dicaprio bardziej przypadl mi do gustu w tej roli aniżeli w Incepcji. Spodziewałem sie lekkiego horroru w rzeczywistosci otrzymałem kryminał z elementami psychologicznymi, dobrze sie oglada, klimat nie jest ciezki ale tez nie typowo amerykanski. Jednak sama historyjka z czasem staje sie przewidywalna, mimo wszystko bylo pare zwrotów ciekawszych. Warto obejrzec :) 8/10

 

Yip Man - znowu chinskie kino kopane, oparte podobno na autentycznej postaci Yip Mana założyciela jednego z najbardziej znanych styli kung-fu i czlowieka ktory uczył samego Bruce'a Lee, nie tylko dla fanów, walki są dobrze zrealizowane, lepiej niz dajmy na to we Fearless. 7+/10

Odnośnik do komentarza

Blood River uwielbiam filmy, których akcja rozgrywa się na amerykańskiej pustyni, z początku wydawalo się że to będzie zwykły film sensacyjny, ale z czasem zmienia się w thriller z prawdziwego zdarzenia. Całkiem ciwkawa końcówka i w sumie oglądało sie go z ciekawością mimo, że praktycznie występują tam 3 postacie przez cały film, 7/10

Odnośnik do komentarza
Drag me to hell - buhahahaha kur.wa co za komedia, malo filmow jest ktorych nie ogladam do konca, w tym przypadku obejrzałem jedynie pierwsze 30min, a akcja z cyganką w samochodzie zabija buhahahhaa XD co za żenada! Dla koneserów smiechowych filmow ktore w założeniach nie maja byc smieszne! Dzis dokoncze to dzieło :) poki co bez oceny.
Zenada to jest ten komentarz ;]
Odnośnik do komentarza
Drag me to hell - buhahahaha kur.wa co za komedia, malo filmow jest ktorych nie ogladam do konca, w tym przypadku obejrzałem jedynie pierwsze 30min, a akcja z cyganką w samochodzie zabija buhahahhaa XD co za żenada! Dla koneserów smiechowych filmow ktore w założeniach nie maja byc smieszne! Dzis dokoncze to dzieło :) poki co bez oceny.
Zenada to jest ten komentarz ;]

podobał Ci sie ten film? Nie mów, że scena z cyganką w samochodzie nie wydała Ci sie prześmieszna. Aż sprawdzilem na YT czy przypadkiem nie ogladalismy dwoch róznych filmów.

Odnośnik do komentarza
Drag me to hell - buhahahaha kur.wa co za komedia, malo filmow jest ktorych nie ogladam do konca, w tym przypadku obejrzałem jedynie pierwsze 30min, a akcja z cyganką w samochodzie zabija buhahahhaa XD co za żenada! Dla koneserów smiechowych filmow ktore w założeniach nie maja byc smieszne! Dzis dokoncze to dzieło :) poki co bez oceny.
Zenada to jest ten komentarz ;]

podobał Ci sie ten film? Nie mów, że scena z cyganką w samochodzie nie wydała Ci sie prześmieszna. Aż sprawdzilem na YT czy przypadkiem nie ogladalismy dwoch róznych filmów.

Była prześmieszna. A wiesz, że to była komedia z elementami horroru?

Tak, wiem, że filmweb mówi co innego, ale wystarczy lekko kojarzyć Sama Raimiego. Jak nie to może Evil Dead cos ci powie

 

 

 

ej, ale ocenniłes nowego karate kida na 7 i ucznia czarnoksieznika na 7+, wiec mam jasny obraz sytuacji. Pewnie jestes pijany bardziej niz ja wczoraj

Edytowane przez gekon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...