Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

The Town - KOZAK FILM

Fajnie oddane iralandzkie klimaty bostonu, sporo akcji (na dodatek swietnie nakreconej). Niby film podobny do The Heat, ale jednak inny - tutaj duzo wiecej sie dzieje.

7/10 - jednak bardzo mi sie podobal. Jak ktos szuka dobrego filmu akcji to naprawde polecam. Poza sztampe niby sie nie wybija (i dlatego 7/10 a nie wyzej), jednak zapewnia kawal naprawde porzadnej rozrywki.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

milf jest genialny i wyru.chałbym ją, nawet jak ma 50 lat. Przez długi czas filmu chodzi w bluzce bez stanika i fajnie jej suty się przebijają. To tak dla zachęty.

 

Po Labiryncie Fauna, i Sierocińcu, to Oczy Julii wydałoby mi się właśnie strasznie słabe.

 

Ale fakt, faktem, milfior przedni - zapodałbym zaganiacza <3

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

milf jest genialny i wyru.chałbym ją, nawet jak ma 50 lat. Przez długi czas filmu chodzi w bluzce bez stanika i fajnie jej suty się przebijają. To tak dla zachęty.

 

Po Labiryncie Fauna, i Sierocińcu, to Oczy Julii wydałoby mi się właśnie strasznie słabe.

 

Ale fakt, faktem, milfior przedni - zapodałbym zaganiacza <3

 

Dla mnie nie strasznie słabe, ale fakt, słabsze. Aczkolwiek chyba lepsze od 'Kręgosłupa Diabła', tyle, że już słabo pamiętam ten film, bo jakoś mnie nie wciągnął.

Odnośnik do komentarza

The Mechanic - co tu dużo gadać, Statham w typowej dla siebie roli :) Dobre kino sensacyjne, ciekawie zaplanowane zbrodnie. Wszystko psuje CHOLERNIE PRZEWIDYWALNE zakończenie. Gdyby nie to, dałbym 8, a tak jest mocne 7+/10

 

Unstoppable - kumpel mówi, obejrzyj, dobry film o pociągu którego nie można zatrzymać. Przed oczami od razu pojawiły mi się "superprodukcje" które kiedyś leciały w tv czy inne węże w samolocie :teehee: Na szczęście przyuważyłem że gra tam Washington i dałem filmowi szanse. Typowe amerykańskie kino, stary wyjadacz i młody żółtodziób na początku się nie lubią by w końcowych scenach "uratować razem świat". Film fajnie się ogląda znając polskie realia kolejnictwa XD Mocne 7/10

Odnośnik do komentarza

Zodiak - No cóż, od razu powiem, że bardzo mi się spodobał. Ładne zdjęcia, kapitalny, absolutnie świetny klimat lat 60 i 70, budowany przez masę detali (czyli ode mnie od razu wielki bonus do oceny), atmosfera, dosadne, ale nieprzesadnie krwiste sceny morderstw... Niby długi, ale nie nudziłem się ani przez chwilę (choć na kino 2h40 to za dużo). Być może w prowadzonej historii mogłoby być więcej zwrotów akcji czy nowych, szokujących faktów, ale... to film oparty na faktach, więc absolutnie nie można się tego czepiać. Ocena? 8/10 za film + 1 oczko za odwzorowanie USA sprzed 40 lat + niech będzie 1 za zapadającą w pamięć rolę Roberta Downey'a Jr. Kto nie widział niech nadrobi zaległości, dodatkowo zainteresowanie się sprawą Zodiaka gwarantowane.

Odnośnik do komentarza
to film oparty na faktach

Film jest oparty na książce, która z kolei opiera się na faktach, ale traktuje je wybiórczo. Cała sprawa Zodiaka jest dużo bardziej zagmatwana i ma więcej wątków i rozgałęzień. Na chwilę obecną nr. jeden w sprawie Zodiaka jest osoba, która nawet nie pojawia się w filmie. Z oceną filmu się zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
to film oparty na faktach

Film jest oparty na książce, która z kolei opiera się na faktach, ale traktuje je wybiórczo. Cała sprawa Zodiaka jest dużo bardziej zagmatwana i ma więcej wątków i rozgałęzień. Na chwilę obecną nr. jeden w sprawie Zodiaka jest osoba, która nawet nie pojawia się w filmie. Z oceną filmu się zgadzam.

A kto jest tym nr 1? Bo chyba nie Gaikowski.

Odnośnik do komentarza

Chrzest- Jeden z lepszych polskich filmów, ciekawa odskocznia od płaskich rodzimych komedyjek. Film może stać na jeden półce z Długiem, Symetrią czy Domem Złym. Co prawda koniec filmu trochę bez pomysłu. Ale zdjęcia, budowanie klimatu na plus.

8/10

 

Chrzest to tylko marna podrobka amerykanskich filmow. Pomysl dobry, ale nie nasz, sama realizacja filmu jest z dupy imo. 3/10

Odnośnik do komentarza

Ostatnio spędziłem wieczór z kinem Sofii Coppoli.

 

Między słowami - magiczny film, śmieszy, wzrusza, daje do myślenia. W zasadzie to dawno się tak przy seansie nie uśmiałem - wiadomo dzięki, któremu aktorowi. Scarlett dzięki, której czasem wręcz się rozpływałem. Klimat Japonii kopie jaja, siedziałem na fotelu jak w transie, jak bym tam był, przeżywałem to co bohaterowie, szczególnie ich dylematy, ironiczne paradoksy. 9-/10 ... bardzo zachęcony ....

 

Zobaczyłem Przekleństwa niewinności z piękną, młodziutką Kirsten Dunst. Pomysł ciekawy jednak według mnie reżyserce umknęło trochę wątków. Mimo totalnej przewidywalności szokujący finał. Nie ten poziom co wyżej. 6/10

 

Jak się prezentuje reszta Sofii? Widziałem, że Banny oglądał "Somewhere".

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

Matrix Revolutions - piąty raz już chyba oglądam i za każdym razem odnajduje kolejne nawiązania i fascynującą symbolikę w świecie Matrycy, jako pojedyncza część to po prostu bardzo dobry film, jako całość trylogii (+Animatrix i gra EtM) to dzieło filmowe. Z pozoru błache dialogi mają ogromne znaczenie w kontekście całej historii , cała masa smaczków , których nie sposób uchwycić po pierwszym seansie, to ogromna kopalnia mitologicznych i religijnych przesłań a całość jest bardziej spójna i kompletna niż się to niektórym wydaje. 10/10

Odnośnik do komentarza

nadal mi się wydaję, że jednak nie.

Polowanie na czarownice- to przykład na to, że można grać gorzej niż Nicolas Cage (zwyżka formy?) 4/10, czyli duża kupa, ale widziałem większe

Hobo with a Shotgun - niezły film klasy C, z przyjemnym klimatem podobnych produkcji z lat 80. Można obejrzeć 6/10

Odnośnik do komentarza

Ostatnio spędziłem wieczór z kinem Sofii Coppoli.

 

Między słowami - magiczny film, śmieszy, wzrusza, daje do myślenia. W zasadzie to dawno się tak przy seansie nie uśmiałem - wiadomo dzięki, któremu aktorowi. Scarlett dzięki, której czasem wręcz się rozpływałem. Klimat Japonii kopie jaja, siedziałem na fotelu jak w transie, jak bym tam był, przeżywałem to co bohaterowie, szczególnie ich dylematy, ironiczne paradoksy. 9-/10 ... bardzo zachęcony ....

 

Zobaczyłem Przekleństwa niewinności z piękną, młodziutką Kirsten Dunst. Pomysł ciekawy jednak według mnie reżyserce umknęło trochę wątków. Mimo totalnej przewidywalności szokujący finał. Nie ten poziom co wyżej. 6/10

 

Jak się prezentuje reszta Sofii? Widziałem, że Banny oglądał "Somewhere".

 

 

no. hipnotyzuje strasznie, piekne sceny i ujecia. sam poczatek skanduje film niepospolity. wyciszony,

zostaje w glowie. musisz zobaczyc, nie pier.dol.

:thumbsup:

 

 

SomewhereCoppola2.jpg

Edytowane przez banny
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...