Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mało oglądam filmów ale ostatnio staram sie to zmienić i na pierwszy ogień poszło

 

Children of Men

Bardzo dobry film, chociaż nie taka miazga jak mój znajomy opisywał, dość przewidywalny, ale z drugiej strony świat filmu został super przedstawiony wręcz oglądając miałem przekonanie ze faktycznie tak moze wyglądać uk za te parenascie lat, szkoda ze rola Julianne Moore została tak szybko ucięta. Być może inaczej bym do niego podszedł gdyby nie mój ziomek i jego 10 goty, gotg itd jak dla mnie mocne 8/10

 

 

Następnie

 

Equalibrium

 

Kolejny film polecony przez mojego znajomego, całkiem dobre kino akcji ale rownież do przewidzenia, mogli ciut bardziej rozwinac kwestie emocji i uczuc. brakuje w tym filmie imo większej brutalnosci, po tych wszystkich akcjach z uzyciem broni aż prosi sie o troszkę 'farby' 6,5

 

Odnośnik do komentarza

 

sprawdziłem dla pewności, nie recenzowałem insidious na forum, jedynie olszmytz który dał Ci plusika napisał że to zayebisty horrorek. Snejk czyli guru dał 0/10.

 

ja na forum dalem conjuring chyba "6/10". film jest przecietny ale w porownaniu do innych ktore ostatnio widzialem, np. "mama" to jest juz niezly.

 

 

 

hellraiser (jedynka) - wypas, cenobici z wiekiem bardziej bawia niz strasza, ale i tak ok ;] 5/6 daje

Odnośnik do komentarza

Uznemu się ten film podoba. Mimo, że nigdy nie widziałem, zawsze mu wmawiam, że ten film jest chu,jnią. Po prostu, ot tak... "bo on widział ten film szybciaj niż ja i mu się podoba, więc ja powiem, że ten film jest słaby, a on się nie zna na kinie." Taka zawiść, na razie się sprawdza. Już prawie wierzy, że mam rację. Nie oglądam bajek.

Odnośnik do komentarza

A dla mnie Pain & Gain mega średniak, połowa filmu nudna, historia średnia, żarty słabe, główni bohaterowie kompletnie mi nie podeszli. Jedynie Victor dawał radę i sceny z nim. \

Zmarnowane 2h. Bay lepiej niech wróci do robienia wybuchów. 4/10

Odnośnik do komentarza

Byzantium - chyba najlepszy film o wampirach ostatnich lat.

Neil Jordan (tak, to ten od Wywiadu Z Wampirem oraz genialnego serialu The Borgias) napisał i wyreżyserował piękny obraz.

Jest to dokładnie przeciwległy biegun szmiry zwanej Zmierzchem. 

Gemma Arterton i Saoirse Ronan mnie powaliły.

 

8+/10

Odnośnik do komentarza

Byzantium - chyba najlepszy film o wampirach ostatnich lat.

Neil Jordan (tak, to ten od Wywiadu Z Wampirem oraz genialnego serialu The Borgias) napisał i wyreżyserował piękny obraz.

Jest to dokładnie przeciwległy biegun szmiry zwanej Zmierzchem. 

Gemma Arterton i Saoirse Ronan mnie powaliły.

 

8+/10

 

Gniewam się :(

Odnośnik do komentarza

mały dzielny toster przypomniał mi o innej animacji która w dzieciństwie nie gorzej poryła mi psychę:

 

 

kiedyś puszczę swoim dzieciakom, żeby nie mogły spać po nocach, hehe. całość do dorwania na yt, tylko dla ludzi o mocnych nerwach !

Wow od wielu lat szukalem nazwy tej animacji! Ogladalem ja jako dzieciak i bardzo mi sie podobala, az lza sie w oku kreci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...