Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Oblivion 8/10

 

W końcu obejrzałem ten film trochę z obawami bo wiem, że był krytykowany ale (pipi) sam nie wiem dlaczego :). Film jest bardzo dobry i świetnie się go oglądało, całość oprawiona świetną muzyką. Jedyny minus to Freeman ale cóż nie wiele było jego gęby więc nie było aż tak źle. 

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Jack Reacher: Jednym Strzałem - trzymający w napięciu z popisowymi akcjami w wykonaniu T.Cruise'a z dość zagadkową fabułą. film jest świetny, wiec do przeciętnych bym go nie zaliczył. na minus oczywiście brak scen rozbieranych z panią Sandy :(  7/10.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

evidence

 

horror jakich wiele, w sumie poza scena obcinania konczyn palnikiem ( zayebiscie zrobione, ciekawe czy naprawde tak łatwo idzie) i Radhą nic nie ratuje filmu, nawet  - ojej - twist na koniec.

 

5/10

 

jug face

 

no tutaj jest zagadka, bo najłatwiej dać filmowi 1/10, co to za (pipi) niskobudżetowe, głupia koncówka, nieznani aktorzy.

Mi się podobał srednio, ale był krótki wiec szło lekko, film zlukałem poniewaz muzyke robił sean spillane, niestety  w filmie jej nie uswiadczyłem :( najwieksza niespodzianka jest aktorka grająca główną role, miałaby  u mnie szanse.

dlatego 7/10.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

outpost 3: rise of the spetcnaz - trzecia część serii horrorów o nazistach zombie/duchach. tym razem prequel osadzony za niemieckim frontem gdzie SS przeprowadza eksperymenty nad super-żołnierzami. do kompleksu badawczego trafiają ruscy żołnierze i mają różne przygody. gore tyle co kot napłakał, irytujący szaro-bury filtr, przerysowany główny SS-man - to główne wady. zalet nie odnotowałem. kolejny raz marne popłuczyny po całkiem udanej pierwszej części. 4/10.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Uniwersytet Potworny  6/10

 

Kurde pierwsza część nadal potrafi śmieszyć i fajnie się ogląda, i na to samo liczyłem tu taj. Niestety się trochę zawiodłem i nawet przysnąłem przy oglądaniu a to już nie dobrze świadczy. Choć za jakiś czas zrobię drugie podejście i może ocena będzie lepsza. 

Odnośnik do komentarza

1000 lat po ziemi, film mi sie nie podobał nudziłem się na nim i zamusiłęm sie do obejrzenia całego. nie oceniam

Hotel transylwania. Polecam miejscami ryczałem ze śmiechu swietna kreska i polski dubbing (mimo oklepanych tych samych aktorów co wszędzie poddają głosy) 9/10

Pacific rim no spodziewałem się po hajpie niewiadomo czego i wyszło jak zwykle narazie obejrzałem na torrencie ale dam szanse i kupie na br w dobrej cenie.

 

battleship bitwa o ziemie. dno i pół metra mułu leciał na hbo jakos w weekend, ilośc amerykańskiej propagandy powoduje odruch wymiotny, ten patos, slow motion co chwila powoduje wręcz salwy śmiechu u mnie, za każdym razem jak stwierdziełem że nie może być gorzej okazowało się że jednak da sie być gorzej, no i końcowa 30 minut to dramat, dialogi, murzyn z protezami, ci weterani z ww II i gloryfikacja usa. 1/10 nie oglądać szkoda życia. CO ZA DEBIL ZATWIERDZIŁ TEN SCENARIUSZ, powinien zapyerdalać na galerze z tym scenariuszem w (pipi)e na kole podbiegunowym przez 25 lat, a jak będzie dobry w te klocki to dostanie wiosło. i karny kutas dla Liam'a Neesona POWINIEN TEŻ ZAPYERDALAĆ NA GALERZE ZA TO ŻE WZIĄŁ UDZIAŁ W TY GUNWIE

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Kac Vegas III 7+/10

 

Jak dla mnie poszli w złym kierunku więcej w tej części sensacji niż komedii a najśmieszniejsze scenki są już po napisach końcowych. Ogólnie trochę słabe zakończenie historii ale można było się tego spodziewać bo po części pierwszej to już linia pochyła.

Odnośnik do komentarza

Kac Vegas III 7+/10

 

Jak dla mnie poszli w złym kierunku więcej w tej części sensacji niż komedii a najśmieszniejsze scenki są już po napisach końcowych. Ogólnie trochę słabe zakończenie historii ale można było się tego spodziewać bo po części pierwszej to już linia pochyła.

Identyczne odczucia i spostrzeżenia ,ale niżej oceniam, na 6/10 ...

Odnośnik do komentarza

pandorum - rasowe scifi (ważne!) polane sosem z horroru. klimat gęsty jak smoła. dominuje lodowata stal, klaustrofobia, zabawa oświetleniem i dźwiękiem, ciekawe ujęcia. w pewnym momęcie tempo narracji  przyspiesza o jakieś 300% i do głosu dochodzi kino akcji, które fajnie podkręca narrację, ale osłabia film z dwóch zasadniczych względów - kiepska realizacja scen akcji przy słabym montażu (pomysłowe kadry idą się yebać) oraz obecność postaci z kina klasy b które sabotują klimat (wojownicza seksowna laska) i gów,no wnoszą do filmu, scenariusza. czuć niestety obecność paula andersona w roli producenta. ale historia wciąga od początku do końca, są dobre twisty, jest miejsce na psychoanalizę (małe studium szaleństwa). jest gore, zezwierzęcenie i zardzewiałe skrzepy krwi. jajna muza. satysfakcjonujący finał. polecam bardzo. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

World War Z 4/10

 

Word War DNOOOOOOOOOOOO !!!

 

Boże jak można było z(pipi)ać tak film, rozumiem że jest moda na zombi ale powinni się bardziej przyłożyć :(. Fabuła to jakaś kpina, polegająca na dawkowaniu nam spokoju by (pipi)nąć ni zowąd chaosem. 

Rodzinka jedzie sobie ulicami NY i nagle chaos od tak bez powodu, bo przecież nasza rodzinka żyła na pustyni odcięta od mediów a epidemia rozniosła się w ciągu 10 min na cały świat. Ale zaraz przecież Izrael buduję mur wysoki jak wieżowiec CZY (pipi)A NIKOGO TO NIE ZAINTERESOWAŁO. 

Denny film dla fanów zombi których nie interesuję fabuła ani spójność, ważne by lała się krew i popatrzyć na brzydkie gęby. 

 

PSS.  Żona głównego bohatera jest obrzydliwa i patrząc na nią czułem niesmak ;)

Odnośnik do komentarza

pandorum - rasowe scifi (ważne!) polane sosem z horroru. klimat gęsty jak smoła. dominuje lodowata stal, klaustrofobia, zabawa oświetleniem i dźwiękiem, ciekawe ujęcia. w pewnym momęcie tempo narracji przyspiesza o jakieś 300% i do głosu dochodzi kino akcji, które fajnie podkręca narrację, ale osłabia film z dwóch zasadniczych względów - kiepska realizacja scen akcji przy słabym montażu (pomysłowe kadry idą się yebać) oraz obecność postaci z kina klasy b które sabotują klimat (wojownicza seksowna laska) i gów,no wnoszą do filmu, scenariusza. czuć niestety obecność paula andersona w roli producenta. ale historia wciąga od początku do końca, są dobre twisty, jest miejsce na psychoanalizę (małe studium szaleństwa). jest gore, zezwierzęcenie i zardzewiałe skrzepy krwi. jajna muza. satysfakcjonujący finał. polecam bardzo.

 

wiedziałem jakiś czas temu, bez rewelacji ale z nudów można obejrzec ;) takie 3/6

Odnośnik do komentarza

White House Down - spodziewalem sie prostego filmu przy ktorym spokojnie spedze sobie wieczor przy piwku bez wiekszego wytezenia mozgu. Niestety film mnie obrazil, no (pipi)a w finale brakowalo tylko konfetti zeby wiedzial ze to koniec. Oczywiscie w takim filmie bzdury bzdurami, ale to ze

 

glowa Secret Service w swojej vendecie

tworzy ekipe z najwiekszych jelopow na globie to nie bylem w stanie przelknac czegos takiego. No tutaj przeciez chodzilo o przejecie bialego domu, a kolesie ze swoimi usmiechami w kazdej scenie z gunami wygladali jak Jokny Knoxville zapowiadajacy kolejny odcinek Jackassa. Banda jelopow irytowala mnie przez caly seans. Jesli ktos siega po ten film ze wzgledu iz Olimp w ogniu byl w miare, to ten niestety gorszy. Daje 2pkt wiecej za wiele eksplozji. Byloby +1 jakby Tatum zatanczyl.

3/10

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...