Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

V/H/S Viral - ech... 3/10. Szkoda mi czasu na pisanie czegokolwiek o tym filmie.

 

Albo...

 

 

w wielu ujęciach nie wiadomo kto kręci te filmy, segment z iluzjonistą wywołuje śmiech, w dodatku jest zrealizowany w formie dokumentu, co nie dało dobrego efektu. Dalej, segment z równoległymi światami może trochę niepokojący, z tymi waginami i kutasami ksenomorfów trochę przesadzili. Segment ze skaterami to już totalna padaka, paru skaterów rozwala na placu jakieś kościotrupy, pewnie znowu chodziło o sektę, w dodatku dziwnie się kończy. Segment główny tak samo, trudny do zrozumienia, chodziło niby że te filmiki (virale) zarażają ludzi itp, ale strasznie to wszystko naciągane. Twórcy myśleli, że jak zmiksują wszystko, nawalą zakłóceń kamery, to będzie okej, ale nie było. Wszystko jest tu za szybko, w jednym momencie kręcą ten pościg, w drugim momencie już gościu na rowerze goni karetkę ze swoją dziewczyną, oglądałem o 2 w nocy i cały czas miałem na twarzy banana, zero zaniepokojenia.

 

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

John wick - no za(pipi)isty film akcji. Też bym tak zrobił jakby ktoś skrzywdził mi psa;). Czułem się jak na młody chłopak na seansie filmu johna woo . Za samo to uczucie nostalgii 7/10

 

Birdman - średni film za(pipi)ista sztuka teatralna. Popis aktorski i dla mnie keaton ma już oskara. Polecam naprawdę genialnie zagrany. 8/10

Odnośnik do komentarza

Taken 3 obejrzane i jest to go wno obesrane po calosci

 

szkoda na to czasu, najbardziej agresywny moment w calym filmie to delikatny waterboarding, calosc to porazka

liam neeson biega jak 90 starzec, zwyrodnienie stawow, jest sie z czego posmiac

Pierwsza część bardzo mi się podobała. Udana całość. Kontynuacja już meh. Ale jak przeczytałem, że tworzą trzecią cześć....

Szczerze, to bardziej by mnie ucieszyła informacja, że kolejna Piła zagości na srebrnym ekranie.

 

Nightcrawler - ciekawy film. Od czasu świetnego Drive, nie widziałem postaci tak wspaniale przedstawionej jak Louis Bloom (rewelacyjny Gyllenhaal). Charyzma i to uczucie niepokoju, połączone z ogromną pewnością siebie, są dźwigarem dla produkcji Gilroya. 7/10.

Odnośnik do komentarza

 

halloween - podręcznikowy przykład jak się powinno robić rimejki - z szacunkiem dla klasyka ale jednocześnie uwspółcześniając i dodając coś od siebie dla nowego pokolenia. niektórzy czepiali się pamiętam zbytniego uczłowieczenia myersa, ale mi się sceny z młodości i zwłaszcza rozmowy z loomisem bardzo podobały ("jaki jest twój ulubiony kolor", "czarny", "micheal, czarny to tak na prawdę brak koloru" \m/). brutalny, bezkompromisowy, z zaje.bistym soundtrackiem i do tego jako wisienka na torcie w obsadzie takie legendy jak malcolm mcdowell czy brad douriff. szkoda, że w drugiej cześci zombie poleciał za bardzo w te swoje dziwne psychodeliczne jazdy i w sumie już od tego czasu nie nakręcił dobrego filmu. w swojej kategorii 5/5.

 

 

Ten Roba Zombie z 2007 roku? Jak tak polecasz to obejrzę.

Odnośnik do komentarza

...sporo osob zachwycalo sie tu juz Madsem Mikkelsenem, dla mnie to pierwszy film z jego udzialem, jaki obejrzalem- i na pewno obejrze kolejne jak trafie. 

 

Spróbuj trafić na Jabłka Adama (Adams æbler), dla mnie jeden z ulubionych z Madsem ;)

 

Przed chwilą skończyłem The Boxtrolls. Świetny film animowany o chłopcu, który zostaje wychowany przez tytułowe trole, żyjące pod ziemią. Fajna historia z morałem i dużo dobrego humoru. Bardzo ładna animacja zrobiona w technice stop motion.

Odnośnik do komentarza

snowpiercer

 

środek nocy, prawie rano, ale chciałem powiedzieć, że.......nie wiem co chce powiedzieć, ale jestem całkiem podekscytowany, bo minute temu skończyły sie napisy. tym, TYM sie macie podniecać a nie predistination. aż sie boje wchodzić w internety, żeby nie zawieść się na ludziach bez gustu... 

 

 

pamiętam, że jarek mówił coś w stylu, że warto czekać na filmy tego całego bonga. jarek wracaj szybko  

Edytowane przez Kazub
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja bym tego filmu nie wrzucał do szuflady z b-movie. fakt, że założenia formalne scenariusza są mocno odrealnione, ale całość aspiruje do czegoś więcej, niż modelowe b-movie. bardzo ciekawy miks gatunków - saj faj, fantasy, slapstik, troche psychodeli

 

 

wagon z bambrami i rybką  :obama:, groteskowi siepacze wilforda (ed haris !!!), tilda, wagon ćpuński

 

azjatyckie "karate", ciężki dramat, pięknie przemycone motywy humorystyczne. z tego co wyczytałem, to dystrybutor skrzywdził troche film i ograniczył gore. wogóle pełna wersja filmu była grana tylko w części kin, a reszta obcięta o 20 minut. koniec końców bong strzelił focha, wrócił do korei i nie widzi mu sie na razie kręcenie filmów po angielsku. słabo

 

tilda jak tilda, ekscentryczny występ świetnej aktorki (nie poznałem jej). bardziej mnie zaciekawił chris evans, którego znałem raczej z kapitana ameryki, gdzie chłopina nie miał jak się wykazać. tu rozwija skrzydła

 

ogólnie film jest yebany przez gawiedź mocno, zwłaszcza na filnwebie. yebane dzikusy  :frog: . na imdb troche wyższa klasa. recenzje mieszane, ciekawe co by powiedział roger, gdyby żył... 

 

no i ten, okazało się, że widziałem już kiedyś film bonga - the host. unikatowe doświadczenie w gatunku monster movie, szalone twisty, poetyckie momenty i duży ładunek dramaturgii, emocji.

Edytowane przez Kazub
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

z ogólnym polecaniem bym się nie rozpędzał, w necie aż roi się od komentarzy równających ten film z glebą, coś na modłę rzygowin beja. niektórzy sie nawet wynudzili i brak napięcia (dla mnie zagadka wrzechświata). mnie to sie pięknie oglądało na czysto, znałem ledwie zarys fabuły. kto chce, niech obczai TEN trailer, nieźle zmontowany i bez krytycznych spoilerów (szybkie migawki)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Film nie miał zbyt dobrej promocji wg mnie, dodatkowo miał w różnych krajach premierę w odstępie niemal roku. Plakat nie zachęca, obsada na pierwszy rzut oka też mocno nie grzeje. Trudno się dziwić, że nie ma dobrej prasy.

 

PS Ja z zasady trailerów nie oglądam (jedynie teasery) więc niemal każdy film jest dla mnie zagadką :) Polecam takie rozwiązanie każdemu.

Odnośnik do komentarza

Snowpiercer to taki World War Z. Niby zamysł dobry, pomysł fajny, obsada nie najgorsza, budżet wysoki ale jednak pozostaje niedosyt, niektóre sceny, zachowania postaci potrafią zirytować osoby, które znają się na survivalu podczas apokalipsy  :daddy:

 

siedzisz i się wkurzasz "po co on tak zrobił?", "po co tak?", "skąd to?" etc

Odnośnik do komentarza

 

 

Film nie miał zbyt dobrej promocji wg mnie

 

nie miał jej wcale, ktoś zapomniał wpisać marketing do budżetu

 

 

 

obsada na pierwszy rzut oka też mocno nie grzeje

 

raczysz żartować

 

 

 

Snowpiercer to taki World War Z

 

bardzo oryginalna koncepcja. to tak, jakby powiedzieć, że oldboy to taka godzilla 

 

 

 

 

budżet wysoki

 

niecałe czterdzieści baniek. całkiem mało

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...