Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Timelock (1996) - tytuł zupełnie niezwiązany z filmem, polski lektor który chyba coś brał/pił, drewniane aktorstwo i tanie efekty specjalnie. Ot sci-fi klasy C lub D. Ale na trzeźwo da się obejrzeć więc zupełnej tragedii nie ma. 4/10

 

Dredd (2012) - oby więcej takich ekranizacji komiksów :banderas: 8/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Piąty odcinek piątego sezonu Louie. Louis CK zdecydował się zrobić coś innego, oniryczny odcinek pozbawiony jakiegokolwiek ''poczucia ciągłości'' (zapewne jest na to słowo). Warto zobaczyć.

Odnośnik do komentarza

Avengers - Age of Ultron 7.5/10

Byłem pierwszy raz w kinie 4DX. Film bardzo dobry, troszkę zaskoczony jestem losami niektórych postaci, trochę zawiedziony jestem Scarlet Witch :) Widać, że kilka furtek do kontynuacji zostało otwartych. Wie ktoś czy końcowa scena będzie miała ciąg dalszy w Avengers 3 czy w już w nowym Kapitanie Ameryka?

 

Wydałem na bilet do kina pierwszy raz w życiu ponad 40zł i nie żałuję. Trochę przeszkadzają hałasujące dmuchawy w kinie, śmierdząca woda, którą pryskają na twarz, ale ogólnie polecam sprawdzić każdemu. 

Edytowane przez Szejdj
Odnośnik do komentarza

Maggie - bardzo smutny niskobudżetowy film w którym Arnold Schwarzenegger próbuje radzić sobie z problemem jakim jest jego powoli zamieniająca się w zombie córka.

 

7/10

Dodam od siebie, że ładunek emocjonalny byłby znacznie silniejszy, gdyby córka głównego bohatera była znacznie młodsza.

 

Przyznam, że bardzo mi odpowiadają historie, gdzie zombie są tylko tłem (komiks Walking Dead), w Maggie zagrożenie jest drugoplanowe, dzięki czemu można całkowicie skupić się na dylematach ludzi, którzy traktują je jako typową codzienność.

 

No i Schwarzenegger sprawdził się tutaj na plus.

Odnośnik do komentarza

No to może nie lubisz superbohterów, bo o ile Avengers nie jest arcydziełem, tak Jupiter to prawdziwa s(pipi)ina. Główna różnica pomiędzy nimi polega na tym, że Avengers nie udaje być czymś bardziej ambitnym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

It Follows - początek dobry czyli pierwsze 30minut, ogólnie można poczuć dreszcz strachu oglądając w ciemnym pokoju. Dobre filmidło i muzyka mi się spodobała, ogólnie polecam, szkoda, że końcówka słaba.

 

 

akcja z basenem była mega słaba, coś jak Kevin sam w domu przygotowujący się na przyjście złodziei xD. Oczywiście bezproblemowo dostali się do budynku, wszystkie drzwi były pootwierane itp.

 

Odnośnik do komentarza

Ja miałem wklejone polskie duże żółte napisy i praktycznie zakrywały krzaki. Miałem na to iśc do kina, ale niestety robota mi wypadła i nici z wyjścia były. Film na pewno obejrzę jeszcze raz, żeby wyłapać więcej szczegółów i smaczków. Napisałem, że końcówka słaba, ale jednak daje do myślenia i szukania drugiego dna w filmie.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Ja miałem wklejone polskie duże żółte napisy i praktycznie zakrywały krzaki. Miałem na to iśc do kina, ale niestety robota mi wypadła i nici z wyjścia były. Film na pewno obejrzę jeszcze raz, żeby wyłapać więcej szczegółów i smaczków. Napisałem, że końcówka słaba, ale jednak daje do myślenia i szukania drugiego dna w filmie.

jakiego drugiego dna niby?

Odnośnik do komentarza

Szybcy i Wsciekli 7 - Poziom absurdu i dialogi w tym filmie zasluguja na maline. Oglada sie prawie jak kazda poprzednia czesc z ta roznica, ze ta jest najgorsza. Przekombinowali i to za ostro... Momentami film jest strasznie ckliwy. Obejrzalem i zapewne za pare dni, moze tydzien, zapomne w sumie o czym byla ta czesc... 4/10

 

Juz pierwsza scena w filmie, akcja Jasona w szpitalu. WTF? Wiedzialem, ze dobrze nie bedzie. Wiekszosc akcji takich samych lub podobnych juz gdzies byla. Ciekawilo mnie tez jak rozwiaza smierc Paula Walkera i jak to sie przelozy na zakonczenie filmu ale to akurat zrobili w miare rozsadnie. Dobrze, ze Go nie usmiercili i jakos to pozegnanie poprowadzili w calkiem ciekawy sposob

 

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...