Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

 

jakiś szał na antmana. ktoś nie poleca antmana ? bo z bajkami nigdy nic nie wiadomo, poza tym mam słaby internet/stary router i utorent koliduje mi z plejstejszyn 

 

ktoś kto nie szanuje mad maxa proszony jest jednocześnie o NIE ODPISYWANIE

 

 

Ja polecam, i to bardzo motzno.

Pamiętam, jak kiedyś pierwszy trailer mnie zniesmaczył i miałem raczej niskie oczekiwania, ale produkt finalny zasługuje imho na 8+/10.

Najbardziej wyluzowany film Marvela obok GOTG.

Kurcze jaki to fajny, wyluzowany film. Czekam na kontynuacje strasznie. Tak jak w GOTG podoba mi się to podejście luzackie i puszczanie oka do widza, że to tylko film o ludziach w trykotach jak np. scena tańca podczas finału w GOTG czy śmieszkowanie z nazwy ANT MAN.

Poza tym fajnie te wszystki filmy się zazębiają.

Również daje osiem i pół. W sumie żałuje że nie poszedłem do kina.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kryptonim Uncle : przyjemny, ale liczyłem na coś lepszego. W podobnej kategorii wygrywa jak dla mnie Kingsman. Plus za dialogi i humor, a Cavill spisał się całkiem nieźle.

 

Good Kill : mało znany, więc w skrócie: poznajemy historię pilota z USA (niezły Ethan Hawke), który obecnie kieruje dronami i rozwala terrorystów na bliskim wschodzie, siedząc sobie w centrum dowodzenia w Las Vegas. Raczej sztampowe podeście do sprawy (rozterki "czy działamy w słusznej sprawie", wykonywanie wątpliwych moralnie rozkazów, problemy głównego bohatera w życiu codziennym) , ale ogląda się nieźle, no i poznajemy raczej niezbyt dobrze znane przeciętnemu widzowi wątki prowadzenia wojny z terrorem. Warto sprawdzić ze względu na tematykę.

Odnośnik do komentarza

Ant Man - takie spokojne luzackie kino, typowe origin story. Bardziej czekam na jego występ w Avengersach. 7/10

 

Dar - jak dla mnie super thriller. Zaskakujący i dający do myślenia, dobre aktorstwo ( Jason Bateman pokazuje inną twarz ). Joel Edgerton na stołku reżyserskim. 8/10

 

The Man from Uncle - myślałem że będzie przymulał, ale w sumie świetnie się go oglądało. Lekki i z jajem, plus fajne trio eranowe Cavill, Hammer i Vikander. Nie obraziłbym się na drugą część. 8/10

 

W Nowym Zwierciadle; Wakacje - rzyg i tyle, kilka zabawnych scen 4/10

 

Pakt z diabłem - dobry filmik o gangsterze, fajny klimacik, brakuje takiego kina. No i Johnny Deep może przejrzy że potrafi grać cos poważniejszego. 7/10

Odnośnik do komentarza

Ultimatum Bourna - dwie pierwsze części widziałem dość dawno i chyba bardziej mi się podobały. W tej części akcja od początku nie zwalnia, kamera cały czas się trzęsie, nie widać co się dzieje. Niektórzy uznają to za plusy, ale mnie to męczyło. Uwielbiam klimaty Bourna, akcję w europejskich miastach i Matta Damona, no ale 6/10. A  bardzo bym chciał ocenić ten film na o wiele więcej.

Odnośnik do komentarza

Hitman: Agent 47 - Ło matko... Mimo, że spodziewałem się iż film będzie słaby to nie wiedziałem, że aż tak. Aż sprawdziłem czy czasem Uwe Boll nie maczał nic w tym filmie. Hitman z włosami - i to nie one są najsłabszym elementem filmu. 2/10 - tylko dlatego, że widziałem parę gorszych w życiu.

Odnośnik do komentarza

Robię maraton Star Wars, idę 4-5-1-2-3-6. Stara trylogia to klasyka i w ogóle, ciagle bawi, nie nuży, no po prostu top topów. Niestety wszedłem w nową trylogię i jestem po Mrocznym Widmie... Midichloriany i niepokalane poczęcie bolą mocno, wyparłem z pamięci, ale niestety wróciło :/ ten teatr marionetek, Jar Jar, CGI, Lucas why? :/

Odnośnik do komentarza

Drugi i trzeci epizod sa znacznie lepsze niz Mroczne Widmo- zwłaszcza Zemsta Sithow. Wielu sie pewnie ze mną nie zgodzi (a cześć bedzie hejtowac), ale dla mnie osobiście to najlepsza cześć spośród wszystkich, naładowana niesamowitymi emocjami. Kilka scen chwyta mocno za serce, kilka rowniez za jaja. Ten film ma wszystko. WSZYSTKO. Kulminacja całej sagi.

Kur.va, az mi ręce drżą kiedy to pisze :D

 

PS: polecam tez książkę- podbija wrażenia jeszcze bardziej.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Drugi i trzeci epizod sa znacznie lepsze niz Mroczne Widmo, zwłaszcza Zemsta Sithow. Wielu sie pewnie ze mną nie zgodzi, ale dla mnie osobiście to najlepsza cześć spośród wszystkich, naładowana niesamowitymi emocjami. Kilka scen chwyta mocno za serce, kilka rowniez za jaja. Ten film ma wszystko.

Drugi jak dla mnie jest gorszy od widma. Fabuła napisana na kolanie Przeskok w czasie kwestionujacy sens mrocznego widma . Niby cos sie dzieje ale fabuła ma dziury fabularne wielkości wieloryba. Romans to porażka tak wielka ,ze prawie stala sie memem( i hate sand). No i kto nie pamieta tej swietnej sceny gdy padme na fakt ze anek popelnil ludobojstwo reaguje tak:,A:"Zarznalem ich wszystkich matki i dzieci tez , jak zwierzeta!"P:-Oj Ani,Ani kazdy moze miec zly dzien" Zemsta sithow jest ok ale wciaz jest bardzo niedorobiona. Stara sie byc tak fajna jak sie da jednak przez slabosc poprzednikow wiele traci
Odnośnik do komentarza

Nie pamietam tej sceny z Klonow :) pamietam za to walki Obi-Wana z Grevious'em, Anakina/Obi-Wana/Yody z Dooku, koncowa scene walki na arenie, fabryke klonow, Jango Fetta... Ta czesc ma swoje momenty tez.

Watek milosny moze nienajlepiej poprowadzony, to fakt, ale ma kluczowe znaczenie dla wydarzen w trzecim epizodzie (a wiec i dla dla calej pozniejszej historii), dlatego musial sie w nim znalezc.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Co Rudiok, ostatnie trzy części to kupa, którą bardzo ciężko przełknąć, ale na następne star łorsy pobiegniesz na premierę z otwartą paszczą? :dynia:

Nie ma Lucasa, ja daje im szanse. Jak ma ktoś naprawić SW po prequelach to tylko ludzie wychowani na starej trylogii
Odnośnik do komentarza

Bronienie prequel trilogy to zawsze strata czasu.  Lucas namieszał, odwalił fatalny casting, nie pilnował EU, zrobił jeden z najgorszych wątków romansowych w historii kina i to z pary, która powinna być samograjem, bo to prawie szekspirowski setting. Mroczne Widmo i Atak Klonów, to dłużyzna popędzana dłużyzną, tragicznymi dialogami i dziurawą fabułą. Przy czym ten pierwszy celuje w młodszą widownię i od biedy, można przymknąć oko na niektóre wady, szczególnie jak masz 9-12 lat.

Zemsta Sithów oczywiście najlepiej się broni, może dlatego, że jako jedyna ma jakiekolwiek tempo i porządną filmową strukturę, ale ciężko chwalić za to reżysera z takim stażem jak Lucas.

No i ten skaczący Yoda . Widać miał Gremlin werwę jak na 900 lat :reggie:

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Chyba 800 lat czy tam nawet 900. Tym bardziej bekowe było to, że tutaj sobie wywijał mieczem świetlnym i robił fikołki, a za te 30 lat podczas szkolenia z Lukiem nie dawał już rady.

 

Racja, miał 900 jak wyrżnął w kalendarz w VI epizodzie. Zaraz poprawię posta.

 

 

Edit: No tak, dzięki za przypomnienie, że lepiej jednak zrobić edit :reggie:

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...