Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałam Ruską wyciągnąć na Ghost in the Shell, ale w ostatnim momencie straciłam kontrolę nad sytuacją i poszłyśmy na Kong: Skull Island. Jesu, jaka kupa. Jakim cudem ten film ma tak wysoki rating? Przez połowę projekcji zastanawiałam się, czy to tak na serio, czy starali się wejść w kino klasy B z dzisiejszymi efektami specjalnymi. Drugą połowę już tylko czekałam na koniec. Efekty specjalne bardzo ładne, film bez sensu, mnóstwo błędów logicznych, Tom Hiddleton jest tam tylko po to, żeby był Tomem Hiddletonem, laska brzydka, Samuel L Jackson nie ratuje sytuacji, żarty słabe, wszystko słabe, co to było.

 

Byłyśmy też na Beauty and the Beast, było bardzo miło, polecam wszystkim parom na statusie "To skomplikowane".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kong to był jeden z najgorszych torentow z jakimi bylo dane mi sie ostatnio zapoznac. Wystawilem negatywna opinie uploaderowi za to.

Uczciwie trzeba przyznac, ze ten film moze sie podobac tylko masorzysta oraz prawdziwie chorym ludziom, glownie na autyzm. Ten film był kompletnie słaby i żenujący, transformersy przy tym to są uber głębokie i skomplikowane filmy.

Głupi film. Nawet nie zaglądam do tematu o kongu bo pewnie tylko bym się łapał za głowę gdyby ktoś go pozytywnie oceniał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Passangers -  Sam nie wiem na co liczyłem,oglądając ten film. Na nowego Obcego? Grawitację? Dostałem kosmiczne love story. Oni się zako(pipi)ą, potem Ona ma focha, jest bum, drama itd, itp. 

5 /10

 

Przełęcz Ocalonych - Fajnie, że Hollywood   rozgrzeszyło, już  Mela, i ten nagrał całkiem zgrabny film. Na pewno nie jest to nowy  Szeregowiec Ryan, jak można przeczytać w internetach  . Przede wszystkim  dlatego, że wojna

to dopiero druga połowa filmu, a pierwsza godzina to rozterki i pierwsze ruchanie/ pocałunki w cywilu

i mimo wszystko brakuje, mu tego rozmachu. Ale film ogląda się dobrze, historia chwyta za serce i nie sposób nie polubić bohaterów. Plus dla Gibsona, za to, że Vince Vaughan dostał, bodajże drugą niekomediową rolę w życiu.

8/10.

 

O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu - Oryginalny, mroczny film  z Wampirzycą i Irańskim Jamesem Deanem w rolach głównych.  Warto obejrzeć dla samych zdjęć, klimatu  i muzyki. 

8/10

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

obejrzałem tego Splita i nie wiem co o tym myśleć w sumie ;/. Na pewno nie był tak zły jak myślałem że będzie, miał lepsze i gorsze momenty, druga połowa filmu znacznie gorsza gdy pojawia się wiadomo jaka osobowość. plot twist na końcu to trochę wow, szczególnie jak się przeczyta wyjaśnienie w necie.

 

McAvoy oczywiście genialny.

Odnośnik do komentarza

@milan

 

i tu miałeś ten twist;/ Smsmsmsman tworzy wałsnych awendzersów i za rok pewnie wypuści kolejnego gniota z superbohaterami, ewentualnie do wesołej ekipy dołącz ostatni władca wiatru albo zabójcze rośliny ze Zdarzenia

 

jezuuuu, jak sobie pomyślę, jak bardzo ten porypany hinduś spieprzył materiał bazowy i jak dobry mógłby to być film w rękach, eeee... kogokolwiek

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...