Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

No on jest średni, ale pisanie, że to 4/10 (czyli poziom Deadpoola) to trochę przesada. Jeden z nielicznych 'watchable' filmów Marvela a tutaj konsolomaniaki wylewają pomyje. 

 

btw pisze się Wakanda. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
20 minut temu, _Be_ napisał:

No on jest średni, ale pisanie, że to 4/10 (czyli poziom Deadpoola) to trochę przesada. Jeden z nielicznych 'watchable' filmów Marvela a tutaj konsolomaniaki wylewają pomyje. 

 

btw pisze się Wakanda. 

Tutaj przestałem czytać. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Taki odwieczny problem, że jednym się coś podoba, a drugim nie. 

 

Dla mnie to były "Szpilki na Giewoncie" w Afryce. Wyobrażałem sobie jak pod przykrywką jarmarcznego turystycznego miasteczka pt.Zakopane, górale ukrywają jego prawdziwe oblicze (trzeba tylko wlecieć tupolewem prosto Giewont, żeby się tam dostać) w postaci super-duper-hajtech miasta, gdzie wszyscy są ziomalami, chodzą w kapelutkach z kostkami i bukowych portkach, nie zapominając o przyozdabianiu wszystkiego parzenicami, a jak trzeba wybrać przywódce to Jędruś z Bronkiem pojedynkują się na ciupagi nad Morskim Okiem. No nie zawsze trafia do mnie sposób w jaki Amerykanie składają hołd całej reszcie świata. Główny bohater od momentu swojego debiutu, aż po

zgon

jest dla mnie tak samo interesujący jak Czarna Wdowa, Kapitan Ameryki czy inne Hawkeye, czyli nie. Gadanie z akcentem jakoś niespecjalnie buduje postać, mógł chociaż mlaskać jak Ledger. Zawiązanie akcji było zwyczajnie nudne,  okraszone klaskaniem i podskakiwaniem w rytm naprawdę nieangażujących dialogów. To opinia o pierwszych 30-40  minutach. Chodzą słuchy, że pozostała część filmu, to najlepsze co zrobił Marvel, więc kto wie...

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
Godzinę temu, tukan napisał:

najlepsze co by zrobił marvel to wyje/bał ten film do śmietnika.

 

U blubera już niezły rak mózgu, wystarczy zrobić film z MURZYNAMI i od razu owacja na stojąco. 

No własnie widzę postępującą erozje twojego mózgu, za każdym razem jak piszesz jakąś opinie to ona jest skrajna, nie umiesz czytać i zachowujesz się jak 13 letni dzieciak, który odkrył internet. Jeszcze żebym ja gdzieś napisał, że klaskałem na tym filmie, ale nie oczywiscie radek miał spięcie mózgu, nigdzie czegoś takiego nie widział i reszte dopowiedział jego umysł. 

 

Pisałem opinie o tym filmie, nie jest to rewelacyjny film, występowanie czarnoskórych w nim nie ma nic do rzeczy (oprócz interesującego komentarza społeczno-politycznego oraz mariażu kulturowego w filmie dla nastoletnich konsolomaniaków) ale jest jednym z nielicznych filmów marvela, który da się oglądać bez zgrzytania zębami (co w przypadku takich Guardiansów 1&2 było cięzkie). Film to solidne 6/10, nie rozumiem ocen na poziomie 9 praktycznie na meta, ale no jest mi to obojętne i obok najnowszego Thora, ktory był do tej pory najlepszym Marvelem stawiam go w zaraz z nim. Bo co innego można wystawić do walki o podium MCU? Thora 1 i 2? Hulka czy może gównianego Iron Mana 3?

1 godzinę temu, pajgi napisał:

To opinia o pierwszych 30-40  minutach

Forum PE w pigułce. 

 

Pajgi a jak tam Jarkowi podobał się BP? 

Odnośnik do komentarza

Ja się zawiodłem na filmie, bo głupi wpadłem pod hypetrain że to niby najlepszy marvel :yao:

Ostatecznie wyszło średnio, spoko do obejrzenia, zakładając ze marvele dziela się na słabe, średnie i wybitne to zdecydowanie ląduje pośrodku.

Wychodzenie z kina, albo dopisywanie ideologii, no zostawmy to krytykom naszym kochanym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, milan napisał:

Bardzo dobre:

Thor ragnarok, civil war, winter soldier, gotg1, gotg2, infinity war, iron man, dr strange,

 

średnie:

thor 2, ant man, iron man 2, black panther, avengers,

 

straszne:

thor 1, hulk, iron man 3,spiderman, kapitan ameryka, avengers 2,

 

Wersja poprawiona 

Bardzo dobre:

Thor ragnarok, civil war, winter soldier, gotg1, infinity war, dr strange,

 

średnie:

thor 2, ant man,  avengers, gotg2, iron man,spiderman

 

straszne:

thor 1, hulk, iron man 3, kapitan ameryka, avengers 2, iron man 2

 

Nie widziałem Czarnej pantery to nie dodałem do rankingu. Nie zainteresowała mnie na tyle na trailerach abym marnował czas jak wtedy w kinie tyle oskarowych dobroci było. Obejrzę jak trafi na netflix lub hbo go. 

 

@_Be_ co ci się w deadpoolu nie podobało? oświadczyny? Uprzedmiotowianie kobiet? żart z trans? Dla mnie jeden z fajniejszych filmów. Nie daje na liste bo zakładam że mówimy tylko filmach disneya. BTW Do bardzo dobrych spoza uniwersum filmowego dodałbym poza deadpoolem logana. To w sumie jedyne dwa filmy które foxowi wyszły :D

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...