Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Ghostbusters Afterlife - zaskakująco przyjemny, familijny film, osadzony mocno w klimatach późnych lat '90 prowadzeniem historii, humorem z dość sprawnie wplecionym fanserwisem. Spodziewałem się kaszany na miarę tego gówna z żeńską obsadą a dostałem naprawdę klimatyczne widowisko, które nie gwałci oryginału tylko go sprytnie rozwija. Obsada dziecięca bardzo dobra, równie fajna muzyka i satysfakcjonująca końcówka łącznie ze scenami po napisach. Czekam z niecierpliwością na sequel. Tak powinny być rozwijane stare marki. 7.5/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Yap napisał:

O łał. Wytrzymales do konca, a to juz ogromny sukces przy takiej kaszanie. Ja mialem wary sciagniete do uszu przez glupote, chaos i ta wkurviajaca malolate, ktora niby zastapila Bale’a na stanowisku lidera ruchu oporu. No kurfa :blink: “I’m done running! I’m gonna stand and fight!!”

Od połowy było ciężko szczerze powiedziawszy ale zrobiłem to dla Arnolda :(  chociaż nowy terminator też był spoko. Najgorzej chyba wypadła Sara  bo po tamtych dwóch babach niczego dobrego się nie spodziewałem i nic dobrego nie dostałem ale pani Linda to chyba za karę musiała grać w tym filmie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Shen napisał:

torrenty

 

Jest na D+

 

Dziś obejrzałem Prey i znów miłe zaskoczenie kolejną dobrze odświeżoną marką. Świetne zdjęcia, krajobrazy, poszanowanie dla Komanczów i sceny akcji w myśl, że mniej znaczy czasem lepiej. Charyzmatyczna bohaterka, pies, bez zbędnej ekspozycji i pierdololo. Widać, że ktoś się z głową za to zabrał a nie zapatrzył się tylko na tłustych producentów z Hollywoodu (patrzę na ciebie, predatorowa szmiro z 2018 r.). 7.5/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Prey

 

Wiele się po tym nie spodziewałem i miło zaskoczył. Aktorsko główna bohaterka dała radę, widoki/krajobrazy niczego sobie. Sieczka Predatora niezbyt przesadzona i dobrze. Są też głupoty, ale w końcu to film SF i można przymknąć oko, bo nie walą tak po pysku jak w guanie z 2018.

Czekam na ewentualną kontynuacje.

 

7/10

Odnośnik do komentarza

Nieznośny ciężar wielkiego talentu

 

Recenzenci piali z zachwytu. A co dostajemy. Znów się mega podjarałem przez hype a jest tylko dobrze. Cóż, jak widać każdy nie chujowy film z Nikiem Cagem jest teraz arcydziełem. 

 

Ale wracając. Uwielbiam Pedro Pascala, chce mieć z nim dzieci (i najlepiej niech wyglądają jak baby yoda). Sam film zabawy, autoironiczny.  Trochę jednak za mało tej autoironii i imo niewykorzystany potencjał, bo w pewnym momencie robi się z tego tylko zwykły akcyjniak. Pole to opisy było przeogromne a ostatecznie jest tylko dobrze.

 

7/10. Bez Pedro Paskala byłoby 6.

 

 

Odnośnik do komentarza

Wielka Draka w Chińskiej Dzielnicy (1986) - kolejny film który przypomniałem sobie po latach. Przez pierwszą połowę filmu byłem tak średnio zadowolony, jakoś nie przemawiało do mnie takie połączenie akcji z komedią, ale przy końcu seansu byłem już zadowolony, to jest nadal bardzo fajna przygoda. Musiałem się po prostu wgryźć w ten klimat. Czego tu nie ma w tej Chińskiej Dzielnicy. Gangi, wojny zwaśnionych grup, Raiden z Mortal Kombat, czarna magia i jeszcze inne cuda, a do tego Kurt Russell i jego dialogi. Nadal warto.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj seans z Cobrą. Film az ocieka klimatem lat 80. Sly to wiadomo aktor jednej miny, najmocniejszym punktem filmu jest moim zdaniem psychol zagrany przez Thompsona. Koles z taka twarza to sie tylko do czarnych charakterow nadaje.

 

4 godziny temu, Sep napisał:

Wielka Draka w Chińskiej Dzielnicy (1986) - kolejny film który przypomniałem sobie po latach. Przez pierwszą połowę filmu byłem tak średnio zadowolony, jakoś nie przemawiało do mnie takie połączenie akcji z komedią, ale przy końcu seansu byłem już zadowolony, to jest nadal bardzo fajna przygoda. Musiałem się po prostu wgryźć w ten klimat. Czego tu nie ma w tej Chińskiej Dzielnicy. Gangi, wojny zwaśnionych grup, Raiden z Mortal Kombat, czarna magia i jeszcze inne cuda, a do tego Kurt Russell i jego dialogi. Nadal warto.

sciagam, widzialem ten film chyba z 20 lat temu ostatni raz :lapka:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Morbius

 

 

na początku śmieszy i głupi, po 20 minutach już tylko głupi i męczący.

 

Po Venomie 2 nie sądziłem, że w tym roku zobaczę groszy film. Chociaż nazywanie tego filmem to spore nadużycie

 

1/10 

 

No wspaniałe uniwersum 

Odnośnik do komentarza

The Gray Man - szukalem glupiego akcyjniaka na modle lat osiemdziesiatych, ale byl jeden problem: czerwona literka N w gornym rogu. Nie tykam tych syfow, a jednak wczoraj jakims cudem sie odwazylem i wcisnalem PLAY. Nawet biezle im to wyszlo. Film jest przepelniony akcyjniakowoscia po brzegi. Niedorzecznosci gonia popierdolki, Ana De Armas wyczynia niestworzone rzeczy Rambo/Commando style. Obczajcie koncowke, bedziecie wiedziec o co mi chodzi. Nie znaczy to, ze jest niezniszczalna. Zarowno ona jak i Gosling dostaja czasem niezle fpyerdol. 
Oczywiscie musi byc motyw ochrony niewiniatka, przemiany jakiego zuola w sredniej jakosci postac pozytywna. Ot, normalka. 
Zwrocilem uwage na fajne dlugie ujecia przerzucajace nas z jednego miejsca akcji do drugiego. Zwiekszaja poczucie dynamiki do i tak juz intensywnych scen. 
koncowka nieco mnie wkoorviua i pewnie sami wyczaicie o ktory moment chodzi, ale to tylko maly feler i pewnikiem jakis „geniusz” wpadl na to rozwiazanie, zeby podtrzymac nurt wspolczesnej narracji spolecznej. 
 

Do poobiedniego seansu swietnie sie nadaje. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj znów oglądałem Drive

 

cudowny film

 

żona powiedziała, że to historia poważnie opóźnionego chłopaka, który pomaga prostytutce. Ja myślałem, że Gosling po prostu tak gra. Teraz odbieram ten film nieco inaczej 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...