Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Schodzę podobnie nisko w przysiadzie co Litwin to usłyszałem, żebym tak nie robił, bo sobie kolana zniszczę :potter: Shen, gdzie Ty tam widzisz 90stopni to ja nie wiem nioh niohJeśli dobrze pójdzie to we wrześniu pierdolne 100kg na klatę :obama:

 

Obrzucaja cie ze bierzesz sterydy a stowki nie wezmiesz? Cos tu nie gra

 

 

kolana to mozna zniszczyc zatrzymujac na 90 stopniach.

Jak schodzisz do ziemi, to posladki dzialaja jak sprezyna i odciazaja kolana.

Dokladnie, nie wyobrazam sobie siasc z wiecej niz 90kg i zatrzymywac sie bo 90 stopni, rozje.balo by mi to kolana

Odnośnik do komentarza

Siła wszystkich mięśni musi być zrównoważona,dlatego jak masz za słabe mięśnie brzucha to prostowniki zaciągają ciebie w dół,w odwrotna stronę brzuch ciągnie do przodu.Mam teraz u siebie trenera,który wygląda podczas chodu jakby go ktoś zapiął w tyłek,przez to że ćwiczy głównie czwórki,prostowniki i barki,ale co będę cross fitowcowi tłumaczył dysproporcje w jego ciele jak on nawet tego nie zrozumie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak omawiałem z fizjoterapeutą moją wadę postawy (wypchnięty brzuch do przodu, dupa do tyłu i biodro w prawą stronę, plus przeprost kolan) to mi zalecił żebym stawał przed lustrem i uczył się prosto stać xd Teraz jest nadzieja, że chociaż dwie z tych trzech wad uda się naprawić. Jeszcze tylko zlikwidować garba i może złapie za cycka gdzieś w 2018.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie jesli juz poruszacie wady postawy to zauwazylem, ze zaczalem sie garbic. Nie wiem moze od grania na kanapie bedac pochylonym albo od przerzucania ciezkich skrzynek w robocie? Kiedys nie mialem tego problemu bo duzo sie rozciagalem i chyba to pomagalo. Cwicze tez sporo na drazku z wlasnym cialem i plecy mam lepsze niz klate moze to tez od tego wydaje mi sie, ze krzywo zaczynam chodzic XD no ale narzeczona mowi zebym sie prostowal wiec cos jest na rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...