Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Moja wazy 57 kg i w MC 115 kg,siad 120 kg,na klatę 55 kg.Tyle że waga to jedno a 1/10 teścia u kobiet to drugie ;) U nas to powinien być wyższy wskaźnik

 

w seriach? na raz to nawet nie wiem ile dam rade, jakos mnie to bicie rekordow nigdy nie jaralo, ale ponad 100 to pewnie lekko

W seriach jedzie 80 kg przy wadze 57,czyli tak jak ja,bo ja w seriach 120 kg wzwyż jadę.

.

 

no to ladnie, ja mam nadzieje ze do konca wrzesnia do 80 dojade w tym moim 5x12, mam jeszcze zapas teraz, wiec moze sie uda
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Moja wazy 57 kg i w MC 115 kg,siad 120 kg,na klatę 55 kg.Tyle że waga to jedno a 1/10 teścia u kobiet to drugie ;) U nas to powinien być wyższy wskaźnik

 

 

w seriach? na raz to nawet nie wiem ile dam rade, jakos mnie to bicie rekordow nigdy nie jaralo, ale ponad 100 to pewnie lekko

 

W seriach jedzie 80 kg przy wadze 57,czyli tak jak ja,bo ja w seriach 120 kg wzwyż jadę.

.

No mialem dodac ze w dodatku to kobiety. No to konkret wyniki kobity ale pewnie dlugo juz cwiczy , moja dopiero 2 lata

Odnośnik do komentarza

Po to zeby zwiekszac ciezar i dawac bodzce miesniom a nie robic to samo. Rownie dobrze mozna napisac po co robic 12x 75 skoro mozna 1x100

 

No nie wiem, jak na mój gust to bodziec będzie większy jak zrobi pięć serii na 100% swoich możliwości, a nie jakieś 2 serie na 80%, dwie na 90 i dopiero przy ostatniej się spoci.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

To po co robi 12 serii po 70? Skoro robi 12 powtorzen w pierwszej serii i 12 w ostatniej znakiem tego ma spory zapas wiec chu.jowo bo nawet sie nie spoci. Poza tym gwarantuje ze bardziej sie spoci przy 16 na 80% niz 5 na max

Sam teraz robie max ciezar po 3-4 powtorzeniw i zdecydowanie mniej mi to daje po piz.dzie niz robilem 16 lowtorzen mniejszym ciezarem

Odnośnik do komentarza

Jakie 12 serii xd

 

 

Skoro robi 12 powtorzen w pierwszej serii i 12 w ostatniej znakiem tego ma spory zapas

 

Nie wiem, ja robię w serii 5 powtórzeń na maksa bez żadnego zapasu, odpoczywam dobre pięć minut między seriami i jestem w stanie zrobić pięć serii z tym samym ciężarem, choć przyznam, że nie zawsze się uda :/

Odnośnik do komentarza

 

Moja wazy 57 kg i w MC 115 kg,siad 120 kg,na klatę 55 kg.Tyle że waga to jedno a 1/10 teścia u kobiet to drugie ;) U nas to powinien być wyższy wskaźnik

 

w seriach? na raz to nawet nie wiem ile dam rade, jakos mnie to bicie rekordow nigdy nie jaralo, ale ponad 100 to pewnie lekko

W seriach jedzie 80 kg przy wadze 57,czyli tak jak ja,bo ja w seriach 120 kg wzwyż jadę.

.

No mialem dodac ze w dodatku to kobiety. No to konkret wyniki kobity ale pewnie dlugo juz cwiczy , moja dopiero 2 lata

 

1,5 roku bo wcześniej straszny leń,ale twoja też ma zacne wyniki.

 

 

Po to zeby zwiekszac ciezar i dawac bodzce miesniom a nie robic to samo. Rownie dobrze mozna napisac po co robic 12x 75 skoro mozna 1x100

 

No nie wiem, jak na mój gust to bodziec będzie większy jak zrobi pięć serii na 100% swoich możliwości, a nie jakieś 2 serie na 80%, dwie na 90 i dopiero przy ostatniej się spoci.

 

Saker ci w kolejności wymieniał najważniejsze czynniki wzrostu mięśnia:

 

-obciążanie mechaniczne-najważniejsze

-stres metaboliczny-czyli pompa i nagromadzenie czynników wzrostu,kwasy mlekowego

-praca pod napięciem mięśnia

 

Pierwszy jest najważniejszy bo przeciążasz mięsień,zmuszając go by się dostosował.

Odnośnik do komentarza

Jakie 12 serii xd

 

 

 

Skoro robi 12 powtorzen w pierwszej serii i 12 w ostatniej znakiem tego ma spory zapas

 

 

Nie wiem, ja robię w serii 5 powtórzeń na maksa bez żadnego zapasu, odpoczywam dobre pięć minut między seriami i jestem w stanie zrobić pięć serii z tym samym ciężarem, choć przyznam, że nie zawsze się uda :/

5 minut? Serio?

Sory je.blem sie nie serii tylko powtorzen mialem na mysli ;)

Moze sie nie znam ale 5 minut to chyba troche dlugo, ja max 2 minuty

Odnośnik do komentarza

No mi jakieś 3-4 minuty zajmuje samo napicie się wody i unormowanie oddechu xd A żeby jeszcze mienśnie wypoczęły to trochę dłużej, ale w zegarek nigdy nie patrzyłem. Co jak co, ale przysiad mocno daje w dupę i jak chce się zrobić pięć serii na maksa to trzeba odpocząć.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Jak wy się tak (pipi)cie jak piszecie to się nie dziwię, że jak patrzycie na dobrze wyglądającego gościa widzicie kilogram sterydów xd

 

Ostatnio jak robiłem klatę 5x5x75 to mi zeszło w jakieś 15-20 minut, aż się zdziwiłem co tak lekko. Dzisiaj 77,5x5,5,5,5,4 w jakieś 30-40 minut. Mam nadzieję, że za tydzień będzie leciutkie. Do stówki coraz bliżej :fsg:

Odnośnik do komentarza

Jak wy się tak (pipi)cie jak piszecie to się nie dziwię, że jak patrzycie na dobrze wyglądającego gościa widzicie kilogram sterydów xd

Ostatnio jak robiłem klatę 5x5x75 to mi zeszło w jakieś 15-20 minut, aż się zdziwiłem co tak lekko. Dzisiaj 77,5x5,5,5,5,4 w jakieś 30-40 minut. Mam nadzieję, że za tydzień będzie leciutkie. Do stówki coraz bliżej :fsg:

Ty jestes tym dobrze wygladajacym gosciem w ktorym widzimy milion sterydow? Te 36 w bicu chyba troche ci w glowie namieszalo stary.

 

Nie chcialbym byc jak zwykle tym nieuprzejmym ale pisanie ze zrobiles 5 serii w 40 minut nawet nie 80kg na klate w dodatku tylko po 5 powtorzen z 5 minutowymi przerwami raczej nie przysporzy ci fanow. Bo to mega slabo. W sumie chyba nawet slabiej niz slabo :/

Ja ze swoim treningiem klaty gdzie mam 8 serii na plaskiej, 8 na skosie, 4 serie rozpietek i 6 razy dipy z podwieszonym 15kg wyrabiam sie w ciagu godziny, max 70 minut.

No chyba ze sobie jaja z nas robisz to udalo ci sie

Odnośnik do komentarza

Pisząc "dobrze wyglądający kolesie" nie miałem na myśli siebie, więc spokojnie. Wynikami na klatę się nie chwalę, sam niedawno pisałem, że mam słabiutką klatę i ogólnie jest żenada póki co, ale co cieszy idzie do przodu. I tak, na dzisiaj 77,5kg na 5razy w serii to dla mnie Maks, nie dałbym rady zrobić pół raza więcej. Po dwóch minutach przerwy wycisnąłbym to max 4 razy.

Odnośnik do komentarza

 

Jak wy się tak (pipi)cie jak piszecie to się nie dziwię, że jak patrzycie na dobrze wyglądającego gościa widzicie kilogram sterydów xd

Ostatnio jak robiłem klatę 5x5x75 to mi zeszło w jakieś 15-20 minut, aż się zdziwiłem co tak lekko. Dzisiaj 77,5x5,5,5,5,4 w jakieś 30-40 minut. Mam nadzieję, że za tydzień będzie leciutkie. Do stówki coraz bliżej :fsg:

Ty jestes tym dobrze wygladajacym gosciem w ktorym widzimy milion sterydow? Te 36 w bicu chyba troche ci w glowie namieszalo stary.

 

Nie chcialbym byc jak zwykle tym nieuprzejmym ale pisanie ze zrobiles 5 serii w 40 minut nawet nie 80kg na klate w dodatku tylko po 5 powtorzen z 5 minutowymi przerwami raczej nie przysporzy ci fanow. Bo to mega slabo. W sumie chyba nawet slabiej niz slabo :/

Ja ze swoim treningiem klaty gdzie mam 8 serii na plaskiej, 8 na skosie, 4 serie rozpietek i 6 razy dipy z podwieszonym 15kg wyrabiam sie w ciagu godziny, max 70 minut.

No chyba ze sobie jaja z nas robisz to udalo ci sie

 

 

 

razem 67,4 serii na klatę? ;) szanuje to.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jak wy się tak (pipi)cie jak piszecie to się nie dziwię, że jak patrzycie na dobrze wyglądającego gościa widzicie kilogram sterydów xd

Ostatnio jak robiłem klatę 5x5x75 to mi zeszło w jakieś 15-20 minut, aż się zdziwiłem co tak lekko. Dzisiaj 77,5x5,5,5,5,4 w jakieś 30-40 minut. Mam nadzieję, że za tydzień będzie leciutkie. Do stówki coraz bliżej :fsg:

 

Ty jestes tym dobrze wygladajacym gosciem w ktorym widzimy milion sterydow? Te 36 w bicu chyba troche ci w glowie namieszalo stary.

Nie chcialbym byc jak zwykle tym nieuprzejmym ale pisanie ze zrobiles 5 serii w 40 minut nawet nie 80kg na klate w dodatku tylko po 5 powtorzen z 5 minutowymi przerwami raczej nie przysporzy ci fanow. Bo to mega slabo. W sumie chyba nawet slabiej niz slabo :/

Ja ze swoim treningiem klaty gdzie mam 8 serii na plaskiej, 8 na skosie, 4 serie rozpietek i 6 razy dipy z podwieszonym 15kg wyrabiam sie w ciagu godziny, max 70 minut.

No chyba ze sobie jaja z nas robisz to udalo ci sie

 

 

razem 67,4 serii na klatę? ;) szanuje to.

Chyba cos zle policzyles misiu, 8 serii plaskiej + 8 serii skos + 4 serie rozpietek + 6 serii dipow

 

Skad ty wziales 67,4 :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...