Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dysproporcję w wielkości skośnych brzucha, jakieś rady jak to unormować? Coś jak typ ze spoilera, tylko oczywiście jeszcze nie wyglądam jak on. Z prawej jest gigant, z lewej prawie wcale nie mam. Zapewne wpływ na to ma, że stojąc "prosto" wykrzywiam miednicę w prawo i sobie myślę, że jakbym nad tym popracował to może by się jakoś wyrównało.

 

 

58086bcb74a347ea8bdd6403097b26eb.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Z treningu ponoć najlepiej czerpać przyjemność. Zatem jedyny i słuszny system treningowy jaki mi odpowiada to 3 dniowy split. Zajechanie dużych partii i pompka z CZUCIEM MIĘŚNIOWYM na małe partie. Idealnie. Ciężarki robią ale CZUCIE MIĘŚNIOWE daje taki sam jeśli nie lepszy efekt dla mnie oczywiście. 

Odnośnik do komentarza

ze sie ludziom chce tak marnowac czas oraz stawy i hamowac przyrosty sily/miesni na splicie xd

No ale "czucie" dobre :pawel:

Czy split ma w ogole jakiekolwiek pozytywne aspekty?

Nauka mowi, ze nie.

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

44 w kablu na pompie (na pompie mierzy litwin, wiec ja tez).

Boli dupka leszczu?

 

2,5 raza w tygodniu fbw po 35-40 minut, bez diety (po to cwiczyc zeby nie byc na diecie)  :lapka:

Wystarczy przestac wierzyc w mity i poczytac badania :]

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Pany,

Od 2 miesięcy troszkę się za siebie wziąłem, a raczej próbuje i jakoś srednio mi idzie. Muszę zredukować wage

 

3 razy w tygodniu robię siłownie z takimi ogólnymi ćwiczeniami przeplatany biegiem 6 minutowym dla odpoczynku

3 razy w tygodniu robię rower bo ciepło ok 30km,

Mam dietę i stosuje się dokładnie,nie piję alkoholu, zadynch fastow itd. I o dziwo moja waga stoi, dosłownie nic nie ruszyło.

Co może być tego przyczyną? Jak to w końcu przełamać?

 

Siły moze i więcej mam , może trochę cm mi spadło z obwdow ale generalnie nie jestem zadowolony bo powinno już coś spadać w dół w takim wypadku z wagi. Czy może miałem tyle tłuszcze że teraz trochę się to zamienia w mięśnie o wód spada ale kg nie? Ile to może trwać?

 

Dla jasności, robię ,,4 serie po 12 powtórzeń, po kazdej serii dla odpoczynku 6 minut wolnego biegu. Ne wiem jak się nazywają te ćwiczenia to powiem tak normalnie, robię uda , potem plecy , klatę , barki , klatę inne ćwiczenie, łydki i koncze bicepsem. Nie zależy mi na masie muszę o(pipi)ic 10 kg

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Pany,

Od 2 miesięcy troszkę się za siebie wziąłem, a raczej próbuje i jakoś srednio mi idzie. Muszę zredukować wage

3 razy w tygodniu robię siłownie z takimi ogólnymi ćwiczeniami przeplatany biegiem 6 minutowym dla odpoczynku

3 razy w tygodniu robię rower bo ciepło ok 30km,

Mam dietę i stosuje się dokładnie,nie piję alkoholu, zadynch fastow itd. I o dziwo moja waga stoi, dosłownie nic nie ruszyło.

Co może być tego przyczyną? Jak to w końcu przełamać?

Siły moze i więcej mam , może trochę cm mi spadło z obwdow ale generalnie nie jestem zadowolony bo powinno już coś spadać w dół w takim wypadku z wagi. Czy może miałem tyle tłuszcze że teraz trochę się to zamienia w mięśnie o wód spada ale kg nie? Ile to może trwać?

Dla jasności, robię ,,4 serie po 12 powtórzeń, po kazdej serii dla odpoczynku 6 minut wolnego biegu. Ne wiem jak się nazywają te ćwiczenia to powiem tak normalnie, robię uda , potem plecy , klatę , barki , klatę inne ćwiczenie, łydki i koncze bicepsem. Nie zależy mi na masie muszę o(pipi)ic 10 kg

Silownia jest do tego zeby miesnie rosly a nie do spalanie tluszczu. Chcesz spalac tluszcz i spadac z wagi? Popraw diete i zacznij biegac zamiast jezdzic rowerkiem ktory pali kalorii tyle co kot naplakal

Odnośnik do komentarza

Ja jednak myślę że większe mięśnie potrzebują więcej kalorii a to robi deficyt przy tym samym odżywianiu i w ten magiczny sposób się chudnie? A może nie chudnientylko poprawia wygląd ciała bo wiadomo,e mięśnie są cięższe niż tłuszcze?

 

Chodziło mi bardziej o coś w stylu kobika, nie poddawaj się jest ok jedz dalej

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...