Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Od tego zaczął się moj "rzard" xd

Od błedu, ktorego musialem poprawic gdyz razil mnie w oczy.

 

 

no on chyba nie jest zbyt kumaty. 

 

 gdybys byl chociaz w polowie tak kumaty jak on to... bys byl najbardziej kumaty wsrod swoich

no on chyba nie jest zbyt kumaty. 

 
Edytowane przez wronerro
Odnośnik do komentarza

Chłopaki nie uwierzcie ale jak od stycznia miałem iść na siłownię... Nie poszedłem. Jak miałem iść od września... Wiadomo co. Nie będę wam opowiadał o swoich fobiach, lękach i stanach depresji więc napiszę tylko bez ceregieli - byłem dzisiaj, poznałem kontaktowego trenera i spędziłem z nim nieco czasu ćwicząc i poznając podstawy. Rozpisał mi fbw, wrzucę innym razem to może coś podpowiecie i jak bałem się iść tak nie mogę się czwartku doczekać i kolejnego pocenie. :obama: Możecie teraz hejtować do woli. W czwartek na tej tanicie czy czymś mam mieć pomiar to też wrzucę bo dzisiaj zapomniałem taki byłem nakręcony. :lapka:

Odnośnik do komentarza

No najpierw Auschwitz style muszę dokończyć żeby sobie coś udowodnić, jak zobaczę brzuch bez sadła to masa jak się patrzy. Nawet używki mam zamiar odstawić by oddać się diecie w pełni ale powoli...

 

 

b3plpg.jpg

 

sv2ud4.jpg

 

2crm6qe.jpg

 

 

:lapka:

Edytowane przez wuJJek
Odnośnik do komentarza

mysle czy sobie nie skorzystac z trenera personalnego, zeby mi diete ogarnal i jakis plan treningowy. Jest jeden u mnie na silce co jego podopieczna zdobyla mistrzostwo Polski i pare przemian tez ma na koncie.

(pipi)any prawie 300kg w martwym ostatnio wytargal

https://www.instagram.com/blazejtrener/

Edytowane przez Shen
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Słyszałem o nim,nie chciałbyś wiedzieć ile i jakich środków łączy,w sumie to o nim ostatnio pisałem pod postem tego 19 latka z WK.A ta typiara co ja przygotował,to polecam zobaczyć czy ją ładnie z redukcji wyprowadził,czy ma problemy hormonalne.No i czemu on nóg nie ćwiczy?

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...