Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba jestem wyjatkowy bo te wycisniecie 115 na skosie kosztowalo mnie duzo mniej niz 128 na plaskiej. Ale nawet czuje i widze z egore klatki mam mocniejsza niz srodek czy dol moze dlatego.

 

Poza tym zdecydowanie bardziej wole skos niz plaska, bardziej potrafie wyizolowac klatke no i ja pompowac. Na plaskiej jakos to mi byle jak wychodzilo.

 

Szarku moze i tak ale sprobuje jednak za rok, ostatnie 3 miechy to mocne obciazenie ukladu nerwowego bo ciagle jak najwieksze ciezary. Teraz chce chociaz 2 miesiace pierwsze redukcji robic jakis trening bardziej lajtowy z mniejszymi ciezarami.

Odnośnik do komentarza

Jakim ciężarem robiłeś? Też od jakiegoś czasu się zastanawiam nad bułgarem, bo przy normalnym siadzie trochę za bardzo do przodu się przechylam i chyba przez to mam problemy z kolanem.

 

Jak się nie pochylasz to pewnie masz wrażenie, że polecisz do tyłu. Spróbuj sobie jakieś cienkie talerze pod pięty podłożyć.

Odnośnik do komentarza

Ja dziękuję ale mam zakwasy. :obama: Leszczyk dawno nie był na pakerni i wczoraj byłem królem, jechałem sobie od 40 co 20 do 140 na nogi :banderas: na maszynie i chciałem 160 ale jak wstałem to prawie upadłem takie sztywne syry. No miło się ćwiczy po dłuższej przerwie i dzisiaj pięknie czuje poszczególne partie ale na rany Chrystusa jak dzisiaj z kolegą popaliliśmy kadzidła to myślałem, że umieram tak mi się bóle uwypukliły, wpadłem w panikę. Stary a głupi. :D Nie wiem do dzisiaj dlaczego ludzie koło mnie biegają na tych orbitrekach po 20 minut a ja po 7 zaczynam się pocić na łbie jak świnia, po 15 cały mokry ale z oddechem lepiej i mogę spokojnie jechać. To kwestia tego, że w pracy mam zimno a tam ciepło czy jestem zwyczajnie za bardzo spasiony?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...