Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

 

Chłopaki te podciągania mogą sprawiać bóle pleców? Coś jak zakwasy? Czasami jak się źle zegnę po takim treningu to aż mnie ból paraliżuje. Zwykle na następny dzień jest jeszcze kiepskich a na drugi ok. Miewacie takie coś? To normalne?

 

 

nie nadajesz sie. daj se siana. dla ciebie polecam nordic walking albo joge

Joga wygląda ciekawie. :) Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Chłopaki te podciągania mogą sprawiać bóle pleców? Coś jak zakwasy? Czasami jak się źle zegnę po takim treningu to aż mnie ból paraliżuje. Zwykle na następny dzień jest jeszcze kiepskich a na drugi ok. Miewacie takie coś? To normalne?

 

Nie.

 

Wróciłem do treningów po 3 tygodniach rehabilitacji barku po solidnym stłuczeniu na rowerze. 5-kilogramowymi hantelkami robiłem rozpiętki i inne ćwiczenia głównie ramion, barków (jak jakaś pipa :(). Ale najważniejsze, że nie ma jakiegoś mocnego bólu przy ruchach treningowych - za to gorzej jak próbuję się prawą ręką podrapać po lewej łopatce, to wtedy szpila przechodzi mi przez obojczyk taka, że katastrofa.

 

Za to drążek nowy postawili na siłce to wskoczyłem i podciąganko idzie jak po maśle na szczęście. Z ZEPSUTYM BARKIEM CZAISZ WUJEK? Także nie, zdrowy chłop nie powinien mieć bólu pleców.

Odnośnik do komentarza

trenerzy personalni i inni mam pytanie. Jak ćwiczyć przy sporej intensywności treningów biegowych? Wygląd tych typowych biegaczy to tragedia, nie chciałbym tak wyglądać. Póki co daleko mi do nich, ale wole zapobiegać i chciałbym dorzucać mięsa chociaż wiem, że to nie idzie w parze. Chodzi mi bardziej o ilość powtórzeń, teraz ćwiczę ok. 6-15 powtórzeń i nie wiem czy nie lepiej zejść z powtórzeniami i dorzucić ciężar. 

Odnośnik do komentarza

ćwicz tak samo 

po prostu musisz więcej jeść

 

nie każdy biegacz to chudy szczur, spójrz na niektórych zawodników startujących w triathlonie, dobre sylwetki a zapierdalają za 10 

 

tylko żebyś się nie zajechał, ostre bieganie + siłka wymaga dobrej regeneracji i jedzonka

Edytowane przez sosnaa
Odnośnik do komentarza

trenerzy personalni i inni mam pytanie. Jak ćwiczyć przy sporej intensywności treningów biegowych? Wygląd tych typowych biegaczy to tragedia, nie chciałbym tak wyglądać. Póki co daleko mi do nich, ale wole zapobiegać i chciałbym dorzucać mięsa chociaż wiem, że to nie idzie w parze. Chodzi mi bardziej o ilość powtórzeń, teraz ćwiczę ok. 6-15 powtórzeń i nie wiem czy nie lepiej zejść z powtórzeniami i dorzucić ciężar. 

Ta ilość  powtórzeń jest umowna,mięśnie możesz niszczy w odcinku czasu np. robią po 25 powt w 40 sek pracy lub dużym obciążeniem z mniejszą ilością ruchów,ale u ciebie bardziej chodzi o coś innego.Dawal węgli przed i po bieganiu,ćwiczenia wielostawowe rób na sporych ciężarach w 6-10 powtórzeniach,mniejsze partie możesz robić w większym zakresie ruchów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dokładnie, Wojtas i Kazub mówią jak jest. W treningu na siłowni chodzi mi tylko o sylwetkę, nie interesują mnie ćwiczenia pod bieganie. Pod bieganie robię bieganie, o.  Czaisz Krupek czy mam pięściami wytłumaczyć?! ;/

 

dzięki Litwin, póki co zdecyduję się na opcje obcięcia powtórzeń i zwiększenia ciężaru na duże partie. No i do michy trzeba dorzucić. Póki co waga stoi ciągle w granicach 78 kg.

Edytowane przez D.B. Cooper
Odnośnik do komentarza

z tym treningiem jest tylko jeden problem, musiałbym być chyba sam na siłce żeby nikt mi się w ćwiczenia nie wpie.rdolił. Wiadomo o co chodzi, sam się wku.rwiam jak ktoś pozajmuję maszyny, poustawia sobie hantelki, sztangi i lata w kółko po siłowni.  Chyba, że tych stacji nie byłoby tak dużo, albo rozdzielić je na dwie partie. Pasowałby mi taki trening bo i tak ćwiczę szybko, trening trwa zazwyczaj około 45 min do godziny max. 

 

jak to teraz rozpisać żeby miało to ręce i nogi, kolejność, ilość powtórzeń itp. Priorytet biceps, brzuch też musi się znaleźć, na nogi już mniejsza intensywność. Masz Liti coś gotowego? Chyba, że chcę ci się coś skrobnąć :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...