Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Zapodaj planik jak wyglada u Ciebie.

"PUSH1"
 
- wyciskanie sztangi płasko 3x
 
- wycisk sztangielek na skosie+ 2x
 
- wyciskanie z klatki w staniu 4x
 
- pompki na poręczach 3x
 
- wspięcia na palce siedząc 2x
 
"PULL1" 
 
- martwy ciąg 3x
 
- podciąganie na drążku nachwytem 2x
 
- wiosłowanie 3x
 
- przysiad ze sztangą z tyłu 3x
 
- wykroki 2x
 
- uginanie ramion z supinacją nadgarstka 3x
 
"PUSH2" 
 
-wyciskanie sztangi na skosie dodatnim 3x
 
-rozpiętki 2x
 
-wyciskanie sztangielek siedząc 2x
 
- wznosy ramion na boki 3x
 
-wyciskanie sztangi wąskim chwytem 3x
 
-wspięcia na palce stojąc 3x
 
"PULL2"
 
-przysiad ze sztangą z przodu 4x
 
-martwy ciąg na prostych nogach 3x
 
-wiosłowanie hantlem w opadzie 3x
 
- ściąganie drążka wyciągu nachwytem 2x
 
-uginanie ramion ze sztangą podchwytem 3x
 
Ćwiczymy systemem push1-pull2-off-push2-pull1-off-off. Nie ćwiczymy 1-1-off-2-2-off-off.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzieki chlopaki :-)

 

Split od 3 miesiecy i czuje ze za rzadko ruszam juz partie. Mimo ze robie dzien Treningowy i dzien offu. Co by nie mowic masa glosow jest za FBW i P&P a ze teraz chodze na silke wiec mozna to lepiej rozplanowac niz na strychu z kilkoma klamotami jakie mialem.

Odnośnik do komentarza

Rób na zmianę,split,fbw,lub możesz zrobić 3 tygodniową periodyzację,czyli że skupiasz się na odstających partiach i ćwiczysz je 3 razy w tygodniu,poniedziałek mocno,śr dopompowujaco i piątek mocno,albo 3 razy w tygodniu mocno,po czym dajesz im 2-3 tygodnie relaksu(tylko 1-2 serie do innych partii po 20-30 ruchów).

Odnośnik do komentarza

Jakie znaczenia mają powtórzenia ;) Liczy się by zajechać mięsień,można to zrobić albo dużym ciężarem i dopompowac albo dużą ilością powtórzeń ok. 60% maxa.

No już widzę jak mi rośnie klata przy machaniu 4x12 60% maxa.. może na koksie, kreatyna nie wybacza!

Czyli tak standardowo. Jesteś zadowolony z tego systemu? długo go już jedziesz P&P?

Bardzo, akurat same moje ulubione cw, partia 2x w tyg co uwielbiam no i trening trwa z godzinę a nie 3..
Odnośnik do komentarza

 

Jakie znaczenia mają powtórzenia ;) Liczy się by zajechać mięsień,można to zrobić albo dużym ciężarem i dopompowac albo dużą ilością powtórzeń ok. 60% maxa.

No już widzę jak mi rośnie klata przy machaniu 4x12 60% maxa.. może na koksie, kreatyna nie wybacza!

A 12 to dużo?Bo ja tak po 20-30 ruchów robię i nie narzekam,ani siłowo ani masowo/sylwetkowo.El loco choko chodziło mi o przetrenowanie mięśnia w konkretnej jednostce czasu/duża intensywność.

Odnośnik do komentarza

Najpierw suszenie do przyjemnego procentarzu a potem budowanie mięska :tak: panowie szanujmy się ale najpierw masa a potem masa to mentalność wiejskich karczkow.

Se popatrzylem z rana i boczki mniejsze niż najszersze także nie jest tragicznie tylko z mordą problem bo zaczyna obrastac :( suszenie czas zacząć na poważnie.

Ale pewnie tłuszcz z mordy odejdzie mi jako ostatni :(

Odnośnik do komentarza

Pewnie da,ale masz tutaj co najmniej 60% maxa?Wg. badań właśnie tyle minimalnie jest potrzebne by mięśnie stymulować do wzrostu.

 

nie no weźcie bo skisne od tych waszych badań najnowszych. badałem na sobie nie raz i wyszło mi że jak nie przy.(pipi)ie ciężaru to nie urosne. no nie ma huya we wsi. 

 

kobik tyle już ćwiczysz i pytasz sie jeszcze o gotowe plany ??? sam masz wiedzieć ile i czego ci trzeba

 

czekaj. było chyba znowu o tych wznosach talerzem na środek klaty i ktoś tu już 12 kilo proponował i coś tam........ku,rwa źle. za dużo. ja to np robie 2.5 - do 5 max. już kiedyś pisałem o tym. ten talerz trzeba ścisnąć otwartymi dłońmi żeby uruchomić klate i robić to małym ciężarem bo inaczej ten ruch aktywuje barki. zawsze na koniec klaty (ostatnie lub przedostatnie). stricte ćwiczenie na doj,ebanie 

 

co nie wejde ostatnio to mi ropyerdalacie cycki

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Czasem mi się wydaje że jestem jedyną osobą , która każdą serie robi aż do samego końca(upadku). Ja to nie mogę ćwiczyć 60% 80% , muszę złapać gryf jak samiec alfa założyć 100% i napjerdalać aż lustra zaparują. 

Odnośnik do komentarza

Czasem mi się wydaje że jestem jedyną osobą , która każdą serie robi aż do samego końca(upadku). Ja to nie mogę ćwiczyć 60% 80% , muszę złapać gryf jak samiec alfa założyć 100% i napjerdalać aż lustra zaparują.

No właśnie nie dopisales czego 100%. Jeśli chodzi o 100% z twojego cm to powinieneś podnieść to aż jeden raz.
Odnośnik do komentarza

Se popatrzylem z rana i boczki mniejsze niż najszersze także nie jest tragicznie tylko z mordą problem bo zaczyna obrastac :( suszenie czas zacząć na poważnie.

Ale pewnie tłuszcz z mordy odejdzie mi jako ostatni :(

Ja mam tak chudą mordę jak już dawno. :) Byłem ostatnio na imprezie i zebrała się stara ekipa, pytali co jadłem, że tak schudłem (ostatnio widzieli mnie 10 kg temu), jakie tabletki itp. Na odpowiedź, że więcej ruchu i pilnowanie michy kręcili nosem. Miło mi było, bo komplementy od chudych du.peczek mnie cieszą ale nie czułem się wyjątkowo. Wciąż brzuch obrośnięty sadłem, jest mniej, jest dobra waga ale wciąż się tam trzyma cholerstwo. Nogi docięte, du.pina odstaje jędrna jak u nastolatki, są zarysowane barki i nawet cień kapturów jest plus triceps ale skóra wisi z brzucha a pod nią dalej tłuszcz. Walka trwa. :twisted:

Odnośnik do komentarza

 

 

Czasem mi się wydaje że jestem jedyną osobą , która każdą serie robi aż do samego końca(upadku)

 

znam kolesia, co napier,dalał każdą serię opór. serie rozgrzewkowe nie wchodziły nawet w grę. płakał, że nie rosnie. nie pozostało mu nic innego, jak sterydy. paweł ma na imie. i tak był mniejszy ode mnie, tylko biceps miał zayebisty, genetyka  

 

 

 

Se popatrzylem z rana i boczki mniejsze niż najszersze

 

Boratsuccess.jpg

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Kazub z ciekawosci chce wiedziec. Wiem co dla mnie dobre ale zdaje sie ze musze popracowac na sila a tym samym nad podbiciem masy i skupieniem sie na tych partiach ktore odstaja.

Czy ty zawsze musisz byc taki nie mily dla mnie s(pipi)ysynku? :-*

 

P&P wydaje sie byc bardzo dobry i zaczniemy od poniedzialku wlasnie z nim.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...