Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie potrafie z pieczywa zrezygnowac, nie jem go jednak wiele.

 

Mi pomogło poczytanie o tym jak bardzo chu.jowe jest białe pieczywo i jak bardzo nic nie daje prócz zapychania i walorow smakowych.

 

No bo nie oszukujmy sie bialy chlebek jest smaczny, przekonałem sie o tym jak po chyba 2 latach zjadlem kanapeczke z bialego chlebka. No smaczne to było. Jeszcze jakas szyneczka, plasterek pomidorka, ogoreczek, rzodkieweczka. No dobre.

Odnośnik do komentarza

Czemu czasem cwiczysz w pro siłce a czasem w mordowni? Dzisiaj juz miales dosc sezonowców wiosennych ? :D

Nostalgia i ludzkie problemy z wyższych sfer mnie niszczą,ci ludzie są oderwani od rzeczywistości i zmanierowani,na mordowni łapie dystans do życia.

 

Bez wymówek ;) po filmiku padła bateria z zimna,na sztandze 72 kg:

 

Coś z kolanem masz czy jak? 72kg na froncie to malutko patrząc na tylny 2x taki

 

Rok temu rozwaliłem przy grze na tartanie,z tyłu faktycznie więcej siadam ale nie na 18 razy i nie na 1500 kcal ;) i też nie po 38 min biegu na czczo ;)

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Kiedyś dużo biegałem, pewno troche przeszły. Przej.ebane jest zaczynac bo człowiek chce sie dokształcic w temacie (a jest zielony) i czyta mase sorzecznych info. Np o suwnicy skosnej ktos pisze ze mamy ten staw kolanowy przygotowany przez nature do pracy wertykalnej, ze ta maszyna to nie dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza

Trener mówił by unikac przeprostów. Padło masę info wiec troche mi uleciało. Przeprost czyli mam nie wyprostowywać nogi całkowicie, idealnie do prostej?

 

Jak juz pytam to dołoze: brzuch trenuje na 3 sposoby:

 

Ławeczka skośna. Nie wiem czemu dał mi trener serie po 15 powtórzen skoro zrobie z 200.

 

Taka maszyna której nazwy nie znam :) siadamy na krzesełku, łapiemy pasy rękami i takie mini skłony w dół (ciągnąc cięzar)

 

I trzy: wisząc na hmm przyrządzie (kładzie sie łokcie na oparciach) podciągam obydwie nogi do kąta prostego.

 

Wszystko ok, bezpieczne dla kręgosłupa?

Edytowane przez Croc
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...