Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej w(pipi)ia fakt że cały czas to powtarzają . Lubiłem na początku WK ale jak zaczęli co filmik po sto razy mówić jacy oni są naturalni odechciało mi się ten cyrk oglądać. Jakby siedzieli cicho nikt by do nich problemu nie miał , stąd właśnie ten jad . Znam kilku ludzi co ćwiczą naturalnie od wielu lat i nigdy nie wbiegali do szatni drąc się o swojej naturalności czy też nie powtarzają każdej napotkanej osobie na ulicy jacy to oni są naturalni. Patryka lubię , niech sieje jak najwięcej jadu w stronę tych naturali ale nie potrzebnie idzie w stronę zawodowców bo to każdy wie że łykają towar .

Odnośnik do komentarza

No pyerdolenie jest bez sensu. Bral czy nie jego sprawa, ale jak ktos zapyta to mowi sie jak jest a nie wybiela i robi forme na ryzu i bebzony wyyebane jak prosiaki w ciazy.

Poza tym kazdy dobrze wie i widzial miesien naturalny i nabitego typa towarem, wiec po huy pytac. To widac z daleka. Ogolnie ferment jest do dupy. A jakos na silce nikt nikomu nie cisnie czy jest na bombie czy nie. Internety to guwno.

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza

Problemem jest brak wiedzy , suchoklatesy z stron WK czy innych internetowych kulturystów nie mają kompletnie pojęcia o towarze. Nie wiedzą że nie możliwe jest utrzymać tak dużo mięśni przy tak niskim BF%(nawet mniejsza z tymi mięśniami , nikt mi nie wmówi że przy trenowaniu 3-4 razy w tygodniu i trzymaniu nawet mocno dopiętej diety idzie zejść tak nisko z poziomem tkanki tłuszczowej i bez problemowo funkcjonować ) no i nie mają kompletnego pojęcia jak bardzo towar robi nawet w małych dawkach , sam po sobie widziałem jak minimalne dawki teścia robiły swoje i nabicie świetne , tłuszcz schodził bez problemowo pozwalając sobie nawet na łakocie.

Odnośnik do komentarza

Niby powinienem uciąć połowę ciężaru i połowę serii, ale jak myślę, że miałbym iść na siłkę zrobić 3 serie przysiadów po 50kg, 3 serie wyciskania 35kg i trzy serie czegoś na plecy to sobie tego nie wyobrażam. Karnet mi się wczoraj skończył, więc może przez tydzień pochodzę na basen i na rowerze pojeżdżę. No i kalorie też by wypadało uciąć :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...