Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Ja słyszałem jak Owca mówił tak: "jak sie ruszasz cwiczyc to nie ma problemu jak wrzucisz w bilans kcal maka czy chipsy i tak spalisz".

 

Powiem tak: w kulturystyce stawiam pierwsze kroki wiec mądrzyc sie nie będe. Ale sport kiedys byl moim zyciem bo w okręgówce w gałe charatałem i sporo biegałem (z 10 lat temu ehh). I wiem jak hiper wazne przy takim wysiłku jest by odpowiednie składniki odzywcze dostarczac. Ten drugi trener Karmowski czy jak mu tam yebał ich strasznie za to (choc raz trening wspólny zrobili) ze to bulshit bo ofk jesli nie idziesz na zawody to nic sie nie dzieje jesli CZASEM zjesz maka czy czekolade.

 

A co widze filmy WK to paradują w tych koszulkach z hamburgerem. I dlatego pytałem czy to naturale bo inna bajka jesc maki i dopingowac sie zadtrzykami a inna wpyerdalac smieci i cwiczyc na sucho

Odnośnik do komentarza

No ale to też nie do końca tak bo trafi się mezomorfik i może jeść co chce w większości i będzie miał wygląd. A chłopaki z WK chyba kierowali swoje słowa do ludzi trochę już ćwiczących i mających pojęcie o diecie. Jak taki wrzuci do bilansu syfiastych kalorii trochę to co ma się stać gdy regularnie ćwiczy?

 

A czy chłopaki koks biją? A co za różnica - zapi.erdalają. :D

Odnośnik do komentarza

Owies to też znowu nie jest jakiś cud, zawiera dużo glutenu i na przykład ja nie powinienem go jeść, ale nie potrafię zrezygnować z placka owsianego.

 

Owies jest zaje.bisty, tak samo jak gryczana, jaglana , ryz basmati, ziemniaki itp itd.

 

To jest jedzenie po którym rosną mięsnie.

Odnośnik do komentarza

 

Owies to też znowu nie jest jakiś cud, zawiera dużo glutenu i na przykład ja nie powinienem go jeść, ale nie potrafię zrezygnować z placka owsianego.

 

Owies jest zaje.bisty, tak samo jak gryczana, jaglana , ryz basmati, ziemniaki itp itd.

 

To jest jedzenie po którym rosną mięsnie.

 

Wszystkie oprócz zboża dobre ;) Owies średni.

Odnośnik do komentarza

Pooglądaj sobie Patryk 2 coś tam coś tam on ma pełno materiałów na tych hipokrytow z warszawskiego kleksu

Xd

 

Przecież ten cały patryk to pajac niesamowity.

Jego argumentem jest to, że on ćwiczy 15 lat i wygląda gorzej od osób ćwiczących 6 - wiec ten z krótszym stażem musi byc na bombie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie jestem uczulony, po prostu gluten utrudnia wchłanianie hormonu tarczycy i jest to dla mnie bardzo odczuwalne, na śniadanie jakoś przeboleję, ale chętnie jadłbym też w ciągu dnia. Wczoraj miałem taki dzień, że tarczyca mi bardzo dokuczała, byłem tak zamulony, że w ciągu 10 minut spytałem 3 razy kobietę, do której jest w robocie dzisiaj, pytała się mnie, czy mam gorączkę, czy mi coś odpier.dala, czy już żarty sobie robie. Siedziałem nad projektem przy kompie i ciągle się myliłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...