Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Choy czyli jednak za(pipi)iście słaby jestem na hantlach . Strzelam że wyciskacie mając łokcie równe w stosunku do barku bo zauważyłem że dużo osób co targa 55-60kg hantle łokieć ma sporo niżej a co za tym idzie triceps mocniej pracuje. Wujaszek foty będą jak forme dotyram narazie po prostu ćwiczę z lekko dodatnim bilansem kalorycznym . Nie mam wogóle ciśnienia by robić forme , może jak sprowadzę sobie jakieś specyfiki ( tren + cypio <33) to zrobię forme bo obecnie wolę mieć te 10-11bf% zarysowaną kratę i dobre samopoczucie , jakbym ciął wagę to pewnie w robocie bym nie podołał ( internet pokazuje 31stopni w mieście termometr 36 a odczuwalne pewnie w granicach 40 więc jako Słowianin zdycham od samego chodzenia) .

Odnośnik do komentarza

Z tym kątem 90 stopni też pjerdolenie jest jak z tym ass to grass . Za chuya nawet z samą sztangą nie zszedł bym poniżej 90 stopni bo bym się wy(pipi)ał . Każdy zejdzie na inną wysokość ( co prawda do 90 stopni to zejdzie raczej każdy) bo nie każdy jest tak samo elastyczny . W ogóle jak zacząłem czytać te fora pokroju sfd/kfd zacząłem się zastanawiać o co ludzią chodzi że cytując "bez przysiadów nie zbudujesz dobrych nóg" to jak podczas przysiadów wydzielamy jakąs aure pokroju sayan czy też podczas siadu jądra kumulują większe ilości teścia? Niech mi taki spec wyjaśni jakim cudem znam ludzi co nie robili siadów nigdy (tylko wyprosty , suwnica i czasem wykroki na czworogłowe) a mają nogi lepsze od tych co targają te świetę przysiady. Sam zrezygnowałem z przysiadów i wrzuciłem je na sam koniec treningu bo dużo lepsze efekty widzę zaczynając wyprostami/ suwnicą itp. a na dobicie wrzucam siady/wykroki.

PS.Wybaczcie ale musiałem wylać swoje frustracje jak przeczytałem na forum speca twierdzącego że bez siadów nie można mieć dobrze zbudowanych nóg , ok te ćwiczenie nawet jak angażuje wszystkie mięśnie to i tak zawsze idzie czym je zastąpić. Tak jak są ludzie co nie wyciskają sztangi a tylko suwnice a mają klate jak dwa razy moja mimo że od kilku lat tydzień w tydzień wyciskam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...