Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie, przymierzam się do masy jednak. Na ten moment około 3200kcal i waga w miejscu stoi. Dodaję sobie po 100kcal co tydzień i czekam aż ruszy. Planuję robić 1kg masy na miesiąc, ciekawe co z tego wyjdzie.

 

A, i póki co to mnie zakwasy męczą i jeszcze nie mogę zrobić treningu na 100pro :/

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

 

Litwin nadal cwiczy wg wiedzy, ktora nabyl zaczynajac cwiczyc na silce. W 1995 roku.

 

I nadal wygląda w chooj lepiej od ciebie,mimo iż jesteś taki oświecony.

 

Bez koksów najlepiej ćwiczyć mięsień co 48h, ale zaraz przyjdzie Litwin i napisze jak bardzo nie mam racji :sorcerer: hłehłe

 

Nie.nie powie tak bo na takie treningi ma wpływ wiele czynników,a najważniejszy z nich jak intensywny był poprzedni trening.Logiczne jak jak masz rekord w martwym powiedzmy 200 kg i zrobisz serię 6 razy 180 kg,to za dwa dni nie dasz rady zrobić martwego na takim samym ciężarze.Zastanawia mnie bez koksu,to na koksie ćwiczyłbyś codziennie?
wrzuc jakis swoj plan, we wrzesniu bede zmieniac to potestuje
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kobikowi niezly push/pull + fbw podeslalem.

nie wiem czy sie juz za niego wzial bo cos milczy

jak znajde to wkleje

 

 

znalazlem ! <czaordziej>

 

 

ush

siady tył + wspiecia
wykroki
zołnierskie
wycisk pozioma, wąsko z flarowaniem łokci
rozpieki
cos na tric

pull
snach pull
drazek nachwyt
dzien dobry
wiosło 1-racz (koncem sztangi lub hantelką)
szrugsy
cos na bic

FBW A
siady tył
ława poziom
drazek podchwyt
bic+tric

FBW B
push press
martwy
dips
bic+tric

 

hipertrofia 3-4s 8-15p
siła 5x5

 

W sumie w glownych bojach moze leciec rampa open 5 i tez bedzie oko.

Edytowane przez wronerro
Odnośnik do komentarza

Wykroki mają zły wpływ na kolana, a szrugsy to Biernat wyjaśniał.

 

 

 


Całe spartacusy. Żrą witaminki w tabletkach, piją jakieś spalacze, pobudzacze, colę zero bo bez kalorii więc zdrowa, ale weź napisz, że można jeść cukier i nie być grubym to od razu cisną, że jak to tak cukier niezdrowy, nie można cukru bo cośtam itp. xd Albo weź jakieś ćwiczenie obraź to walą teksty "życie niezdrowe, bo prowadzi do śmierci" "heheh cola niezdrowa, bo każdy kto wypił nie żyje" ehh xd

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Cola zero nie jest zdrowa. Ja tylko woda, herbata i czasem piwo jak jest okazja np. przy sesji z Super Mario.

 

Polecam rozbic sobie Push/Pull z FBW mnie pasuje bardzo.

 

Wykroki nie zdrowe? xD to rob zakroki. W obu wypadkach swietne cwiczenie.

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza

Kubus ale chudnac a zyc zdrowo to tez jest roznica, mozna jesc cukier i byc chudym z odpowiednim bilansem ale to nie bedzie zdrowe. Ja pije cole zero ale wiem ze nie jest zdrowa po prostu uwielbiam a z dwojga zlego lepsze to niz kola z cukrem. Co do cwiczen to jakies 8 na 10 jest niezdrowe dla stawow, wiele dobrych cwiczen na bary czy trica to nienaturalne ruchy ostro dajace po stawach. Wielu typow przeciez radzi juz dabac o stawy a nie po 10 latach targania zelastwa.

To jest wliczone w to hobby

Odnośnik do komentarza

Całe spartacusy. Żrą witaminki w tabletkach, piją jakieś spalacze, pobudzacze, colę zero bo bez kalorii więc zdrowa, ale weź napisz, że można jeść cukier i nie być grubym to od razu cisną, że jak to tak cukier niezdrowy, nie można cukru bo cośtam itp. xd Albo weź jakieś ćwiczenie obraź to walą teksty "życie niezdrowe, bo prowadzi do śmierci" "heheh cola niezdrowa, bo każdy kto wypił nie żyje" ehh xd

Nie,bardziej chodziło o dystans.Poza redukcja nie trzeba robić wszystkiego na 100%,a zamiast cukru dołożysz do ksylitolu i masz słodko i zdrowo.Gadanie o kontuzjach jest zbędne,więcej ludzi ma teraz wady postawy a nie ćwiczą,że gadane że po 10 latach dostają stawy jest zbędne,zresztą pewnie na początku i tak nie ogarniana była technika,duże ciężary i teraz wychodzi.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...