Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Cola zero nie jest zdrowa. Ja tylko woda, herbata i czasem piwo jak jest okazja np. przy sesji z Super Mario.

 

Polecam rozbic sobie Push/Pull z FBW mnie pasuje bardzo.

 

Wykroki nie zdrowe? xD to rob zakroki. W obu wypadkach swietne cwiczenie.

haaaa kobik wrocil !

Ten moj trening robisz czy jakos modyfikowales ?

Jak wyglada sprawa progresu w dni hiper i sily?

Odnośnik do komentarza

 

Cola zero nie jest zdrowa. Ja tylko woda, herbata i czasem piwo jak jest okazja np. przy sesji z Super Mario.

 

Polecam rozbic sobie Push/Pull z FBW mnie pasuje bardzo.

 

Wykroki nie zdrowe? xD to rob zakroki. W obu wypadkach swietne cwiczenie.

haaaa kobik wrocil !

Ten moj trening robisz czy jakos modyfikowales ?

Jak wyglada sprawa progresu w dni hiper i sily?

Maly mod jest. Progres ciezaru daje w push i pull w siadach, martwym, plaskiej i ohp. Fbw typowo na hiper. 30-40min max pompowania i to wszystko.

Odnośnik do komentarza

Polecicie jakąś stronę/kanał na Youtube z instrukcją jak prawidłowo wykonywać określone ćwiczenia? Nie żebym sam wcześniej nie szukał ale co czytam komentarze to tylko się wyzywają że tak źle, tak nie dobrze. Ciężko się połapać jak poprawnie wykonywać ćwiczenia jak jest się noobem :P.

Odnośnik do komentarza

to co litwin? mam wrzucic filmik jak robie skos 50kami? rzucisz wtedy raz na zawsze kulturystyke, o ktorej nie masz zielonego pojecia i za grosz talentu?

Dawaj i przy okazji napisz woja wagą,a ja wrzucę ci filmik ile razy 100 kg na gryfie na skosie biorę.I możesz dodać jakąś chooją fotkę,tylko wiesz taką całej sylwetki a nie kadrowana jak masz w zwyczaju,byśmy porównali wyniki siłowe i sylwetkowe.

Odnośnik do komentarza

Nie, wrzucisz ile razy na wysokim skosie robisz 50kami leszczu.

Jesli zero to nie wrzucaj :pawel:

Leszczu,a dlaczego ja mam się dostosowywać do twoich wymagań?Nie mam takich hantli i takiego filmiku,mam za to ze 100 kg i ty tez możesz mieć,bo łatwiej ci tyle na gryf nałożyć niż mi kupić takie hantle.To mam czekać aż nagrasz rzeczony filmik czy tylko porównamy sylwetki?Nie wycofuj się teraz,robi się zbyt zabawnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...