Skocz do zawartości

Trening


Nsp

Rekomendowane odpowiedzi

Kubuś ile masz na tej sztandze przy martwiaku? Ja tam żadnym ekspertem nie jestem ale robię podobnie.

 

Ja dzisiaj znowu trening na siłce, oczywiście mi się nie chciało bo pogoda się psuje i zimno jak się wyjdzie a człowiek spocony bo w biegu ciągle i przeziębić się łatwo. No ale byłem, wystarczy wejść na orbitreka czy rowerek i samo leci dalej. :D Poza tym w dni co mnie nie ma na siłce i tak w domu godzinkę ćwiczę ale zdecydowanie mniejsze ciężary, mniejsze zakwasy i nie boli mnie wszystko. Czuję się cudownie i ćwiczenie jest fajne. :P

Edytowane przez wuJJek
Odnośnik do komentarza

Od niedawna zaczalem chodzic na silownie, w koncu po tylu latach postanowilem na powaznie zabrac sie za swoje leniwe dupsko i musze przyznac ze jestem zaskoczony, dosc sceptycznie podchodzilem do treningow, myslalem ze pojde tam, namecze sie, wyjde u(pipi)any jak kon po westernie i zyc mi sie nie bedzie chcialo przez reszte dnia, a tu juz ktoras z kolei wizyta i za kazdym razem czuje sie coraz lepiej po wyjsciu, tak 'lzej' przez brak lepszego slowa. Oczywiscie w szatni jeszcze nogi z waty, ale po chwili jakas taka ulga przychodzi.

 

Glownie cisne jak baba, 20 bieznia, 20 orbitrek, 20 rowerek [tryb na wszystkich urzadzeniach taki ze raz jest lekko, a raz 'pod gorke'] i jakies 2 cwiczenia silowe [nie wiem jak nazywaja sie te przyrzady na ktorych to robie xd]. Przez kilka pierwszych dni to mialem w ogole problem wytrzymac, o ile rowerek i bieznia jeszcze spoko, tak na orbitreku po 5-10 minutach wysiadalem, na szczescie z kazda wizyta jest coraz lepiej.

 

Ogolnie jeszcze jestem troche przytloczony mozliwosciami, teksty typu 2X4 ukosem etc. to dla mnie czarna magia i staram sie doczytywac, ale dosc mozolnie mi to idzie, w cenie karnetu mam 30 minut z trenerem personalnym i chyba z typkiem sie umowie zeby mi lopatologicznie wylozyl co i jak, bo w necie jakies plany etc. wszedzie platne, a na forach specjalistycznych gadaja non stop slangiem jak my tutaj o gierkach wiec smuteczek. A troche tez siara stac przez 10 minut przy jakims urzadzeniu i probowac rozkminic jak sie za to zabrac.

 

A dzisiaj to juz w ogole czulem sie jak dziecko we mgle, wszedlem na silownie a tam cala [naprawde dupna] sala wypchana, jakby zlot pudzianow sie odbywal, wiedzialem zeby w swieto w poludnie nie przychodzic. :beksa:

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Bansai, wszystkiego najlepszego na nowej lepszej drodze życia :lapka: Oczywiście polecam kanał jutub Warszawski Koks. Znajdziesz tam mnóstwo informacji na temat treningu siłowego, oglądaj, słuchaj i rób to co mówią, a efekty po kilku miesiącach cię zaskoczą. Masz tam film z planem treningowym, filmiki instruktażowe najważniejszych ćwiczeń. A jeśli chodzi o dietę to spoko filmy nagrał Szmexy, dostępne na jutub. Prawie godzinne filmiki o redukcji i masie, na pewno sporo rzeczy się dowiesz. Pozdro mordo, rośnij duży skurkowańcu!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bansai, wszystkiego najlepszego na nowej lepszej drodze życia :lapka: Oczywiście polecam kanał jutub Warszawski Koks. Znajdziesz tam mnóstwo informacji na temat treningu siłowego, oglądaj, słuchaj i rób to co mówią, a efekty po kilku miesiącach cię zaskoczą. Masz tam film z planem treningowym, filmiki instruktażowe najważniejszych ćwiczeń. A jeśli chodzi o dietę to spoko filmy nagrał Szmexy, dostępne na jutub. Prawie godzinne filmiki o redukcji i masie, na pewno sporo rzeczy się dowiesz. Pozdro mordo, rośnij duży skurkowańcu!

 

piłeś może białko wk? Wszyscy się tak zachwycają na tych spotkaniach, a cena nie jest jakaś super. 

o ciuchy się nie pytam bo na pewno coś masz. 

 

 

ja polecam kanał patryk2703.

Odnośnik do komentarza

Pierwsza stagnacja przy WLna 72,5 kg :( Z(pipi)any wynik, klata to u mnie jakaś tragedia, na innych ćwiczeniach dobrze idzie progresja np. martwy 115, OHP 50, wiosłowanie 85... a tu trzeci trening i nie mogę wytargać tego bez pomocy przy 3,4,5 serii. Robić -10% i jechać w górę czy pomyśleć o dodaniu czegoś na klatę, czy może próbować dalej? Jadę Sakerowym FBW.

Odnośnik do komentarza

Czasem obejrzę co on tam pierniczy i jak ostatnio mówił, że Słodkiewicz jakąś odżywkę reklamuje mówiąc, że zrobił na niej 16kg mięśni w 3 tygodnie to sobie pomyślałem, że w sumie dobrze że jest taki gość co takich klałnów temperuje.

Litości,serio myślałeś że na hmb tyle zrobisz?Średnio rozgarnięty małolat powinien wiedzieć że robią to by mieć na sok i żarcie.Co do Patryka,zobaczcie jak on robi martwy,albo siady,albo jak prowadzi podopiecznych,czy jego zona robi siady na prowadnicy.On powinien mieć zakaz prowadzenia kogokolwiek.Bo to co on piętnuje że robi krzywdę,czyli koks to może ale nie musi,za to on tu i teraz z taką techniką może komuś zrobić kuku.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Pierwsza stagnacja przy WLna 72,5 kg :( Z(pipi)any wynik, klata to u mnie jakaś tragedia, na innych ćwiczeniach dobrze idzie progresja np. martwy 115, OHP 50, wiosłowanie 85... a tu trzeci trening i nie mogę wytargać tego bez pomocy przy 3,4,5 serii. Robić -10% i jechać w górę czy pomyśleć o dodaniu czegoś na klatę, czy może próbować dalej? Jadę Sakerowym FBW.

 

https://youtu.be/MunzQ-qe7xc

 

Może to ci coś pomoże :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ehh z barkiem coś nie teges i sobie tydzień deloadu robię, przy ohp i wznosach coś mnie kłuje między barkiem a bickiem, więc pora odpocząć trochę. No i z progresem się mega męczę, ciekawe czy coś się ruszy po deloadzie. Póki co klata 5x5x82,5, ohp 5x4x55, martwy 5x4x120, przysiad 5x5x105. Bez rewelacji, ale jakbym zjadł dwa snickersy przed treningiem to może by poszła stówka na klatę :obama:

Odnośnik do komentarza

W tamtym tygodniu zrobiłem tylko klatke bo złapała mnie grypa , dieta trzymana na sto procent bo żołądek dawał rade. Dziś po tygodniu przerwy wpadam na trening pleców i takiego nabicia nie miałem od czasów cyklu. Bajka Panowie polecam , jeżeli tak to działa to jakbym z rok przerwy zrobił to bym dopiero KUNIEM BYŁ.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...