Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście jako fan jedynki próbowałem kilkukrotnie ruszyć Invisible War, ale zawsze dawałem za wygraną po paru godzinach. Tak jak DX powalał i do dziś powala już w pierwszej misji, tak dwójka sprawia wrażenie jakiejś upośledzonej pod każdym względem. Zapewne wina tego, że chcieli uprościć wszystko na potrzeby konsoli. A przecież DX na PS2 skutecznie udowodnił, że jak się chce, to można nawet tak rozbudowaną grę przystosować do pada (grało się zaskakująco dobrze, większym problemem był framerate aniżeli sterowanie).

 

Co do tematu, katuję Rusty Hearts od kilku dni. Mógłbym także wymienić co mam zaczęte już od pewnego czasu, ale nie ma to raczej większego sensu biorąc pod uwagę, że jeśli ja coś zacznę i odłożę w połowie, to zazwyczaj nie kończę i zaczynam od nowa po jakimś czasie. Ale niech będzie - Recettear, drugie przejście Human Revolution, Cthulhu Saves the World, The Last Remnant oraz pierwszy Deus Ex (po raz 6471788). Od czasu do czasu także partyjka SSFIVAE.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Od wczoraj Rage , zaskakujący cell-shading przez co gierka bardzo się z Borderlands kojarzy ( a wcześniej trochę inaczej to wyglądało na zwiastunach) , bardzo ładne widoczki w tle , jest trochę swobody i fajne wyścigi całość w Mad Maxowym sosie , początek nastraja pozytywnie . Edit: Skończona świetna ale krótka

zakończenie to jakaś kpina heh

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Dragon Knight Saga

 

Nie gralem w pierwsza wersje Divinity 2 bo slyszalem, ze jest zabugowana i okropnie zbalansowana. Sprobowalem po tym jak przeprowadzili gruntowny lifting i wypuscili gre w tej wersji. Wyszla gra calkiem przyjemna.

 

Najlepsza zaleta tej gry to jak bardzo jest smieszna. Leca dobre teksty i kwestie dialogowe jakie mozna zaserwowac niektorym bossom sa w szczegolnosci rozbrajajace. Konstrukcja swiata przypomina mi Gothic'i, niezbyt duze ale pelne szczegolow i ciekawych zakamarkow. Czytanie mysli jest interesujaca alternatywa dla standardowego ladowania punktow w perswazje, jak to wyglada w wiekszosci rpgow. Nie ma sztywnych klas wiec mozna swobodnie wybierac i mieszac skille, choc teraz w zasadzie laduje tylko w magiczne zdolnosci i jest ok. Na poczatku dosc latwo dostac wpier,dol i to tez troche mi przypomnialo Gothica.

 

Jest pare irytujacych rzeczy. Elementy platformowe sa na szczescie rzadkie ale kiedy sie zdarzaja to sa naprawde irytujace bo bohater skacze z gracja granitowego kloca. Pare razy tez utknalem bo niektore przyciski i dzwignie nie odrozniaja sie specjalnie od innych elementow tla i zajelo mi troche czasu znalezienie rzeczy z ktorymi mozliwa jest interakcja.

 

Generalnie calkiem dobry action-rpg.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...