Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do Deus Ex : HR mieliście tak ,że w mieście zauważalnie i trochę irytująco dogrywa w locie obszary co powoduje 1-2 sekundowy spory spadek klatek animacji ?
Zdarza się. Krótko po premierze było to bardziej upierdliwe, ale poprawili to w patchach. Jeśli jest to wyjątkowo uciążliwe, to sugeruję wyguglanie solucji, gdyż trochę gracze z tym kombinowali i niektórzy poradzili sobie z tym we własnym zakresie różnymi sposobami. Sporo oczywiście zależy od konfiguracji sprzętowej.

 

W pierwowzór nie grałem.
Weź przykład z Manora i napraw ten błąd. Bez znaczenia czy przed czy po ukończeniu HR, ale napraw. ;>
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki.

 

Ok, wywaliłem wszystko, poczyściłem i zainstalowałem jeszcze raz. Problem rozwiązany : )

 

 

EDIT : Suavek masz rację, właśnie również się tego teraz naczytałem ; ) Czasem minimalnie jeszcze dogra w mieście ale to naprawdę marginalnie. Niebo a ziemia do tego co było. A tak to pięknie śmiga w 60 klatkach na full detalach i D11 ; d Polecam wszystkim ; d Nieźle nawet jeszcze wygląda.

 

Postaram się kiedyś zagrać w Deusa jedyneczkę : ) Często wracam do staroci więc to dla mnie nie problem ( ostatnio Fallout 2 ).

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

Ukończyłem Max Payne 2, zacna gierka po dzisiaj grafika/muzyka i fizyka są na bardzo dobrym poziomie. A teraz zabrałem się za Witcher'a jedynkę, zainstalowana gierka już od ponad roku, a jakoś zawsze co innego wyskakiwało do pykania. Ale już nadrabiam zaległość! :D

Poza tym w multi Red Orchiestra 2, troszę zabugowane ale klimatyczne.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Natknąłem się przez przypadek na Far Cry 3 w edycji szaleńca w wersji PC za 170zł więc zaszalałem :D. Gra bardzo fajna, jak 2 cześć grając na PS3 - prezent z PS+ mnie odrzuciła prawie od samego początku tak 3 mi się spodobała ;). Jak dla mnie to 3 chyba będzie najlepszą odsłoną tejże serii później jedynak, a dwójka daleko w tyle.... Grafia rewelacyjna ;)

Odnośnik do komentarza

Transformers: Fall of Cybertron

 

BEST. (Action). GAME. E-VER...

 

Łojezu, siedzę przed monitorem non-stop z bananem na gębie grając w ten tytuł. Sentyment do serii z dzieciństwa to jedno, ale gra to jeden gigantyczny i zróżnicowany rollercoaster, w dodatku solidnie wykonany i nie pozwalający się nudzić ani przez chwilę. A mówię póki co tylko o kampanii, gdyż do tego dochodzi Escalation (hoard) oraz multi + wszelkie odnajdywanie sekretów itp. Zdecydowanie polecam.

 

http://youtu.be/3qDOanJdcD4

Odnośnik do komentarza

Nie no, pierwszy DoW był kapitalną grą. Ale 2 imho to szmata po całości.

Cały pomysł by wywalić budowanie bazy i tylko spawn jednostek mieć do roboty to imho kiepski żarcik. Może sprawdza się w grze singlowej, ale multi traci imho swój urok.

 

 

Nie wiem jak to się będzie teraz miało przy Company of Heroes 2. Nie chciał bym by jedynym RTSem "z bazą" na rynku był SC2 :/

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

mi sie osobiscie wlasnie spodobalo to zmixowanie rts z elementami rozwoju jednostek i lootem

przypomnialo mi to stare dobre czasy myth the fallen lords gdzie miales przejsc misje tym co miales i uzycie odpowiednich jednostek do odpowiedniego zadania bylo kluczowe

 

w multi gralem tylko w last stand ale pierwszy raz spotykam sie z negatywna opinia o nim

Odnośnik do komentarza
w multi gralem tylko w last stand ale pierwszy raz spotykam sie z negatywna opinia o nim

Hmm, ciekawe.... ja mogę powiedzieć, że koło 60% - 70% znajomych twierdzi, że jest mniej lub bardziej słabe. I większość wolała czasy DoWa jedynki - w tym ja.

 

Last Stand jest imho kapitalnym pomysłem. Coś podobnego miało chyba miejsce już w Battle for Middleearth. Przynajmniej ja się tam spotkałem z tym po raz pierwszy. Ale jeżeli dodatkowy tryb multi, który jest w pewnym sensie gimmickiem i odskocznią od trybu głównego jest lepszy niż multi właściwe, to troszkę kaszanka :(

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

DOW 2 absolutnie nie jest złą grą - to świetny tytuł, tylko inny względem jedynki, i to bardzo.

Dopiero dodatek Retribution dodaje jednak tej części skrzydeł - może nie ma tak ogromnych bitew jak w DOW1 lecz dalej latanie po planszy z banebladem gwardii daje mase frajdy ;d

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...