Opublikowano 26 września 20177 l Ktoś coś w nowego Divinity, podobno najlepszego cRPGa ostatniej dekady? Ja czekam na przypływ pieniądza i bierę.
Opublikowano 3 października 20177 l Total war warhammer ta gra jest obemi po kupnie ssd, bo loadingi na HDD to był niesmieszny żart
Opublikowano 12 października 20177 l Forze 7 aktualnie, kurla dobre to to! Takie gran turismo dla blacharzy.
Opublikowano 13 października 20177 l Quake Champions, w sumie od pół roku ;p. Plus FM7, Cuphead obecnie. No i co jakiś czas wracam do Assetto Corsa.
Opublikowano 19 października 20177 l South Park: Kijek Prawdy. Co prawda SP oglądałem ostatnio z 4 lata temu, ale ten klimacik, głosy i teksty znowu przyprawiły mi banana na ryju. Za piątaka to dobry deal
Opublikowano 19 października 20177 l Overwatch, masteruję Cupheada, Momodora, no i chcę wreszcie dokończyć NieR Automata
Opublikowano 2 listopada 20177 l Odświeżyłem sobie titan questa i przypomniało mi się dlaczego lubię grać w gierki. Jak od dłuższego czasu nie chciało mi się nawet niczego włączać, tak nie mogę się teraz oderwać. Wspaniałe.
Opublikowano 2 listopada 20177 l Zacząłem The Evil Within po naczytaniu się pozytywnych wypowiedzi na temat drugiej części. Zapowiada się dobry horror, a takiego od dłuższego czasu mi brak.
Opublikowano 7 listopada 20177 l W końcu siadło mi Borderlands 2. Kilka godzin na liczniku ale już czuję taką samą radość z każdego criticala jak w pierwszych borderach. Na maksymalnych ustawieniach z bajerami nvidii ta gra nawet dzisiaj robi wrażenie. Gram Zer0 prawie 10lvl i doszedłem dopiero do sanktuarium więc jakby ktoś chciał pograć w coopie to serdecznie zapraszam
Opublikowano 8 listopada 20177 l Pacz_Psy - jak na cebule to przyzwoita gierka (pomimo tego dużego hejtu) chociaż sterowanie/strzelanie jest strasznie toporne i nieprzyjemne. Sleeping Dogs też to nie jest pod względem np fabuły i bohaterów, przynajmniej narazie.
Opublikowano 27 grudnia 20177 l Cuphead od Mikołaja dziś wjechał i za jednym posiedzeniem padła pierwsza wyspa. Ale będzie bluzgane przy gierce , ayyy
Opublikowano 1 stycznia 20187 l Spellforce 3 - nie chciałem tematu zakładać dla gierki ale muszę o niej gdzieś napisać. Gra jest przegenialna. Drugie zaskoczenie roku 2017 po divinity 2. Połączenie rts z rpg już znamy z wcześniejszych odsłon ale fabularnie tu jest po prostu świetnie! Od początku gra mnie zainteresowała i to jedna z tych gier (jak xenoblade 2, yakuza czy divinity 2 ) które jak złapią to nie puszczą cię aż do przejścia. Mam mase giereczek ale wszystko poszło w odstawkę na rzecz spellforce 3. Gra wygląda obłednie (jeszcze ładniejsza niż orginal sin 2) , obecnie dużych bugów już nie ma (od premiery 10 patchy wyszło:D ) , bardzo dobry klimat fantasy i ciekawa fabuła oraz świat. Gra byłaby kiepskim rts'em i takim sobie rpg ale połączono te mechaniki idealnie. We wcześniejszych częściach miałeś prosty podział na misje rts i misje rpg tutaj fajnie łączą się oba gatunki w jednej misji. Przykładowo w jednej misji musimy zbudować oddziały aby odbić wioskę. Ok mamy bohaterów i możemy eksplorować mape, spotykać npc'ow, zbierać łupy jak w normalnym rpg. Z drugiej strony w tym samym czasie budujemy koszary, chatke drwala czy myśliwego, rekrutujemy żołnierzy na szturm. Genialne jest to że rozmawiając z npc'em gdzieś daleko na końcu mapy mogę jednocześnie kazać robotnikowi budować wieżę na drugim końcu. Latam po mapie ale nadal widzę dialogi i mogę wybierać swoje odpowiedzi. Mała rzecz a cieszy. Zero marnowania czasu czy nudy (jak w innych rts gdzie w pewnym momencie produkujesz jednostki i musisz czekać). Dodatkowo zawsze mamy kilka rozwiązań problemu. W tej samej misji zamiast dokonać tego szturmu mimo posiadania wielu żołnierzy, na końcu odkryłem dzięki npc że jest inna droga do wioski. Z przodu moi żołnierze odwrócili uwagę a ja od tyłu wszedłem do wioski bez oporu i w kilka sekund zakończyłem misje bez strat W następnej misji miałem też wybór ale już nie będę zdradzał jaki. Każdy bohater w grze ma ciekawą historie i żadnych dialogów na razie nie przeklikuje. Nie jest to grafomaństwo nowego tormenta ale dialogów też jest sporo jak w rasowym rpg. W każdym razie po 5 h Polecam. Napisze w odpowiednim temacie opinie jak skończę grę
Opublikowano 7 stycznia 20187 l They are billions - polecam, bardzo wciągający city builder/survival/tower defence
Opublikowano 28 marca 20187 l A postanowiłem że przejdę oba pierwsze Max Payne'y bo to jednak kamienie milowe w strzelankach a jeszcze nie miałem z nimi styczności, przeszedłem tylko trójkę. @raven_raven pamiętasz może jakiego patcha trzeba było zainstalować żeby jedynka była grywalna?
Opublikowano 28 marca 20187 l https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=945164243 To chyba było to, kojarzę ten wygląd tego narzędzia. Upewnij się jeszcze, że fizyki nie masz spier,dolonej, bo pamiętam były dwa problemy: max o wadze 10 ton który nie odrywał się od ziemii i spartolony dźwięk. o tak mi się wydawało, że opisałem ten proces już kiedyś i znalazłem jak się jeszcze kłóciłem z moim chłopakiem
Opublikowano 28 marca 20187 l Half Life 1, wlasciwie pozostala tylko walka z bossem, legendarnym NIhiliathem. Łepsza od dwojki, chociaz moze nie warto porownywac bo dwojka to typowa rzeznia. Do dzis zastanawiam sie czemu w Orange Box nie dano oryginalnej dwojki tylko podrasowaną.Jedna z najlepszych doomowatych gier w historii. Masa pomyslow i broni .Mimo ze nie bylem nawet w polowie tak bardzo podjarany jak przy Far Cry 1 czy Max Payne 3 obie gry epickie i jedne z najtrudniejszych szpili, gdyz za duzo niepotrzebnych elementow zrecznosciowych, ktore spowalnialy poczatkowy impet kultowej jedynki.. CHociaz zagadki i przeciwnicy, ządzą. Dlugosć tej gry na poziomie 3 wspolczesnych . A wspolczesna grafika to fuj fuj.
Opublikowano 30 marca 20187 l Slay the Spire - zainteresowałem się widząc, że Northernlion pocina w gierkę no i po przeczytaniu opisu byłem od razu kupiony. Rouge-lite zmiksowany z karcianką, dostaje się talię kart na start i po każdym pojedynku do talii dochodzi jedna karta. Prócz pojedynków są sklepikarze, jakieś wydarzenia losowe, starcia z bossami. Są trinkety, jest permanentna progresja pomiędzy runami, no nie powiem podoba mi się bardzo.
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.