Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Fotki tu były wstawione,moje jak i większości userów,poszukaj a zobaczysz.

Z ciekawości przejrzałem na szybkości temat i znalazłem tylko twoje plecy i to w takiej jakości że w sumie można powiedzieć ze nic nie widziałem,no ale tak jak pisałem wyżej w sumie nie ważne to jest jeżeli tak to wygląda z twojej strony.

Odnośnik do komentarza

 

Warto ładować kase w aakg albo coś na no? Dobrze to pompuje?

Ładować kase to troche dużo powiedziane, bo drogie nie jest.

I tak, działa, odczuwalnie, w przeciwieństwie do 90% supli.

Można pompe lubić można nie lubić, ja jak mam zajawke to biore 1 pigule 30 min przed treningiem i mi starczy, torche fajniejszy feeling z treningu - w inne magiczne właściwości wzmożonego transportu tlenku azotu raczej nie wierzę.

Właśnie zakupilem jakies 2 tyg temu 1 blisterek  - 13zl wydane na 60 piguł to dla mnie bardzo ekonomiczny zakup ;) bo przy takim dawkowaniu na długo starczy.

 

Kiedys wcześniej  brałem więcej, przed - po + przed snem. Nie wiem czy to od tego ale mialm problem z zasypianiem ( nie, nie z powodu postawionego namiotu :D ), mialem wrazenie jakby "zapowietrzania" się w momencie zasypiania, i nierówną pracę serca. Tak czy inaczej, odstawiłem i nie mam żadnych problemów. Teraz wrocilem i stosuje j.w. i potwierdzam, ze nawet ten 1 caps działa. Potwierdzają tez 2 kumple ktorym przedstawiłem owy specyfik. (jednemu tak sie spodobał specyfik ze sobie kupił. Aż mu syn z tego wyszedł :D ksywa Argi)

 

ps. stosowalem tylko AAKG i Argi Power, oba z Olimpu.

 

 

Bardziej mi chodzi czy spompowanie utrzymuje sie przez dłuższy czas po treningu niz zwykle. Które lepsze to sobie kupie na próbe i jak brałeśprzed t? ile capsów

Odnośnik do komentarza

Powiadacie, że arginina na 'pobudzenie' ogólne? Ciekawa teoria... mam przerwę trzy tygodniową od treningów i odczuwam to nie tylko na wadze. Litwin, mógłbyś rozwinąć swoją myśl z postu #1746

PS Nie udzielasz/udzielałeś się na kulturystyka-online? Oni chyba testowali białko i czekałem z wywalonym jęzorem na test WheyC6, ale się nie doczekałem.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

@kanabis

 

 

No przecie naisałem ze ja rekreacyjnie biore 1 caps - 30 min przed. Zalecają chyba 2 przed i 2 po wg. "instrukcji".

Nie działa pobudzająco przed treningiem, działa pompująco podczas treningu :) i przy tej mojej dawce raczej nie utrzymuje się po dłużej niz ~pół godziny.

Ja róznicy miedzy AAKG i Argi nie odczułem, w sumie nie bardzo wiem po co rozdzielili to na 2 produkty skoro to prawie to samo. AAKG gdzies czytalem niby lepiej sie wchłania, chcesz to poczytaj na stronie Olimpu tam na pewno jest z 5 akapitów mądrości wypisane.

Odnośnik do komentarza

W gimbazie nie nauczyli czytać co? :/ Napisałem że lepiej się po niej rucha a nie że jest niezbędna.Dla tych co są ciekawi(bo yaczes wie wszystko i jest all natural)działa tak samo na kobiety jak i facetów,powoduje większe ukrwienie narządów płciowych,przez co doznania są większe.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Powiadacie, że arginina na 'pobudzenie' ogólne? Ciekawa teoria... mam przerwę trzy tygodniową od treningów i odczuwam to nie tylko na wadze. Litwin, mógłbyś rozwinąć swoją myśl z postu #1746

 

PS Nie udzielasz/udzielałeś się na kulturystyka-online? Oni chyba testowali białko i czekałem z wywalonym jęzorem na test WheyC6, ale się nie doczekałem.

 

Białko jak białko - każde takie samo. pier.dolety.

Edytowane przez ChevChelios
Odnośnik do komentarza

Pytong to ciało jamiste i działa tylko dzięki pompie.Arginina tutaj to podstawa,"bez jej odpowiedniej podaży reakcja ta mogłaby zachodzić w bardzo ograniczonym zakresie, niewystarczającym w stanach silnego fizycznego obciążenia organizmu.".Jak ktoś chce spróbować dobrego pompera to polecam NO Preload z Olimpa lub NO Active z Fitmaxa,oba sprawdzałem i mimo iż nie jestem podatny na takie środki to tutaj było miło.

Odnośnik do komentarza

 

Powiadacie, że arginina na 'pobudzenie' ogólne? Ciekawa teoria... mam przerwę trzy tygodniową od treningów i odczuwam to nie tylko na wadze. Litwin, mógłbyś rozwinąć swoją myśl z postu #1746

 

PS Nie udzielasz/udzielałeś się na kulturystyka-online? Oni chyba testowali białko i czekałem z wywalonym jęzorem na test WheyC6, ale się nie doczekałem.

 

Białko jak białko - każde takie samo. pier.dolety.

 

 

Jasne,szczególnie te tańsze z kupionymi nic nie znaczącymi  certyfikatami i białkem "whey" prosto z soi

Odnośnik do komentarza

ale przynajmniej sa formuowane w jezyku polskim pisanym.

To idź na forum języka polskiego.

 

Kanabis białko Syntraxa smaczne,ale wiem że nie do końca pewne.Pamiętam jak były testy na SFD tego białka i wstępnie wyszły źle(widziałem wyniki przed opublikowaniem),mój ówczesny pracodawca(który dobrze żył z Bullem z SFD)akurat zamówił jego dużą dostawę i po tygodniu wyniki już były w normie.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...