Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

w piątek wyjeżdżam z rańca nad morze na cały weekend i sie zastanawiam czy jest sens brac w tym czasie kreatyne?

wiadomo, że cwiczyc i diety trzymac przez te 3 dni specjalnie nie będę (choc nie zamierzam pic alkoholu, czy żrec szajsu, ale wiadomo że żarcia sobie tam gotowac nie będę, bo bedzie dużo innych ciekawych rzeczy do roboty :P ).

jeśli jestes na cyklu kreatynowym to co za problem wziąć ze sobą dawke na 3 dni? 

 

Ogólnie troche nie rozumiem takich ludzi, jak już coś robić to rób to dobrze a nie byle jak. 

Odnośnik do komentarza

Nie mówie, że to problem, tylko sie po prostu pytam czy jest po co brac.

 

I kto mówi o robieniu czegoś  byle jak? Według ciebie powinienem siedziec uziemniony w domu 2 miesiące, bo biore kreatyne?  :sorcerer: 
Żadne treningi mi nie przepadną bo ten z soboty zrobię dzisiaj, a ten z niedzieli w poniedziałek ;) (czw, pt i pon to u mnie dni nietreningowe normalnie)

Odnośnik do komentarza

No to tak jak myślałem - nie ma po co brac ze sobą kreatyny. Troche boli mnie to, że nie będę mógł zahlac mordy, ale obecnie mam ważniejsze priorytety :) (kanabis stajl)

 

Odnośnie tego filmiku, kiedyś już go oglądałem i chciałem się spytac tu o jedną rzecz, ale zapomniałem.

Chodzi o przyjmowanie kreatyny. Obecnie biorę w dni treningowe rano na czczo oraz bezpośrednio po treningu. Warto to zmienic na sposób przyjmowania o jakim mówi Karmowski, tzn. bezpośrednio przed treningiem i bezpośrednio po treningu?

Odnośnik do komentarza

Nie mówie, że to problem, tylko sie po prostu pytam czy jest po co brac.

 

I kto mówi o robieniu czegoś  byle jak? Według ciebie powinienem siedziec uziemniony w domu 2 miesiące, bo biore kreatyne?  :sorcerer: 

Żadne treningi mi nie przepadną bo ten z soboty zrobię dzisiaj, a ten z niedzieli w poniedziałek ;) (czw, pt i pon to u mnie dni nietreningowe normalnie)

 

Odpowiem tak, lepiej jak wexmiesz niż nie weźmiesz. 

Podoba mi sie twoje zaangazowanie co do trzymania ramy. Nie słuchaj pier.dolenia ze czy na zawody idziesz itp. Tak samo z tym balowaniem. Pare piwek jak najbardziej ale nie naje.bka. 

Im więcej poswięcisz dla tego sportu tym więcej zyskasz. To jest w tym własnie fajne że bodybuilding wynagradza. Fakt że trzeba byc cierpliwym ale wynagradza. 

 

Nie chodziło mi o siedzenie w domu tylko o to że pytasz sie czy jest sens brac lub nie te 3 dni. Robisz cykl bierzesz codziennie.

 

Ja polecam brac rano 5g i przed lub po treningu 5g, w dnt 5 rano i 5 po południu. pozdro szejset

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj wlasnie kupilem sobie mono z Universala, 500 g za 57 zl. Do tego BCAA ze Scitec'a, XPRESS, 500 g, bezsmakowe, bardzo ekonomiczne, w sumie chyba ciezko wybrac cos co bardziej sie oplaca. Cena 93 zl. Do tego kupilem truskawkowe carbo na sprobowanie i magnez ; ). Caly zestawik 170 zl i praktycznie wszystko mam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...