Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

kur.va, ten redweiler naprawde mocny jest yebaniutki. Pierwszym razem wyszly mi w trakcie treningu krwiaki, ostatnio po zazyciu poczerwienialy mi uszy, a teraz po paru minutach zaczalem czuc mrowienie i cierpniecie na ustach, karku i uszach.

 

polecam.

PS: wszystkie ww. opisane objawy dla dawki 6g. Nie wyobrazam sobie, co musi sie dziac przy 12 albo 18 g.

 

Za trzecim razem dostaniesz guza mózgu i + 20kg do wyciskania na płaskiej. 

Odnośnik do komentarza

a nie poleca sie?

bo np. bialka z olimpa faktycznie tylko z woda podaja proporcje w instrukcji, ale juz np. Body Attack podaje wartosci odzywcze zarowno dla rozrobienia z mlekiem, jak i z woda. Przy mleku (300 ml) +10 g bialka dochodzi (z czego chyba ok. 80% to kazeina z tego, co pamietam, wiec na noc jak znalazl), i chyba ze 2g BCAA- dlatego prawie zawsze z mlekiem rozrabialem (no i znacznie lepiej smakuje z mlekiem).

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

W mleku i laktoza i kazeina powoduje gromadzenie się "śluzu" pod skórą,w zatokach.Zresztą po to ktoś kupuje szybkie białka by się szybko wchłaniały a mleko spowalnia ten proces,więc jedyna opcja to woda,zwłaszcza ze nowy smak Whey Complex z Olimpa yogurth cherry jest super.

a mleko bez laktozy? Z mlekiem białko mi zawsze lepiej wchodzilo niz z wodą.

Odnośnik do komentarza

No wiadomo, że lepiej z mlekiem smakuje, ale u mnie na przykład powoduje to straszliwe bąki i podlany wygląd mięśni. Stąd moje pytanie, czy powoduje to tylko laktoza, bo tak to bym sobie pił z mlekiem bez niej. Mam ostatnio smaka na jakieś koktajle.

 

to już ten level, że ci szklanka mleka na separacje szkodzi ?

 

:obama:  

Odnośnik do komentarza

No wiadomo, że lepiej z mlekiem smakuje, ale u mnie na przykład powoduje to straszliwe bąki i podlany wygląd mięśni. Stąd moje pytanie, czy powoduje to tylko laktoza, bo tak to bym sobie pił z mlekiem bez niej. Mam ostatnio smaka na jakieś koktajle.

U mnie mleko bez laktozy pomogło, te z biedry jest nawet niezłe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...