Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

W sensie ze bierze 30g przed lub po treningu? No chyba nie.

 

Można wiecej, to raczej mniej jest bez sensu.


Nie. Bo tak jak pisze na etykiecie.

xD

 

A nie wiem, kiedys przeczytałem etykiete i pisali zeby brac kreatyne 3x dziennie po 5g. To było zbyt mocne i przestalem je czytac.

 

Albo pisza tez zalecane dawki białka czy gainera. Srodkow ktore sie stosuje według brakow w diecie nie schematu. Za mocne. Za mocne

Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/uns-kreatine-300-g-kreatyna-creatine-mono-omega-i5522800256.html

 

http://allegro.pl/uns-kreatyna-mono-300gr-tauryna-creatine-i5474792898.html

 

http://allegro.pl/kreatyna-uns-kreatine-plus-200-mesh-500g-creatine-i5091780593.html

 

Czym się różnią od siebie te kreatyny, oprócz tego, że opakowaniem i tym, że jedna jest 500g? UNS wkur.wiać mnie już kiedyś zaczął wypluwając różne wersje tego samego przez co człowiek nie mógł się połapać czy to nowy produkt czy stary w nowej otoczce.

Odnośnik do komentarza

Historia kabiego o wyrywaniu dup na triceps i riposta JJa, że można tylko na kasę wyrwać to akcje za mocne nawet jak na spoleczność tego działu.

 

Ja nie wiem gdzie tak napisałem nawet i nie wydaje mi się abym to zrobił choćby w stanie ciężkiego upojenia. Generalnie nie podpisuje się pod tym tropieniem taniej sensacji.

Odnośnik do komentarza

Wcześniej pisał jakoby laski leciały tylko na mięśnie więc napisałem, że gdy brak mięśni sprawę potrafi załatwić bajera i kasa. Taki przekaz miałem. A jak Kabi ma łapę 43 cm, sklep z grami i zabójczy uśmiech to już w ogóle Roko.

 

Napisałem tez ze facet z bajerą wieszak nie ma szans z facetem z bajera i muskułami. 

 

Ogolnie tamten post był troche z przymrózeniem oka, jednak jestem zdania ze facet to ma byc facet , prócz tego ze ma zadbac o dom ma byc tez samcem alfa, gdy ktos zaczepia jego samice ma mu wytłumaczyc piesciami ze tak sie nie robi a nie stac i próbowac negocjowac. 

 

Kobiety sa tez wzrokowcami, kazdy jest wzrokowcem. Maja tez zakodowane we łbie ze zostana matkami. Maja te zmysly polaczone ze soba, tzn o wiele pewniej sie beda ruchac z facetem ktory wyglada jakby jego plemiki były wilekosci kijanek kóry przekaze swoej geny supersajan dalej. 

 

Shen napisał ze jednak ona wybrala goscia z kasa a nie biedaka z miesniami. Juz pomine fakt ze nazwal mnie biedakiem bo za takiego sie raczej nie uwazam. W sumie on nim tez jest bo watpie aby jesdził bmw7. Jesli jezdzisz shen to zwracam honor. 

 

"Wybrała" to raczej kiepskie słowo skoro w kazdej chwili gdybym sie bardziej zaangazował bardziej niz puscił oczko odnalazłbym ją na fejsiku, zdobył numer i wyruchał pieknie seksi ubrana dupeczke za pieniązki goscia którego niby "wybrała". Ona by wrocila do domu , chucherko z kasa dałby jej buziaczka na dzien dobry w usteczka które chapały moja cyganską dzide.

 

życie panowie życie. 

 

Oczywsicie taka laska jest warta tyle co xbox 360 czyli cały chu.j, ale no przekaz jest jasny. Miesniak jesli o ruchanie zawsze wygra z ciota w rurkach w bmw. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ok, chociaz w sumie ja bym w dnt wogole nie bral bcaa. NO CHYBA ZE CIE STAC. 

 

Bcaa to jedne z najlepszych i najbardziej wartosciowych dla miesni specyfikow, tak szczerze to brałbym codziennie. Ale załózmy ze bierzemy 20g dziennie to dosc szybko pudło skonczymy a jak na suple nie jest najtansze. 

 

Ja bcaa ładuje tylko jak mam bilans ujemny przed i po cardio dla jak najmniejszych spadków miesa. Ale gdyby mi ktos za darmo dał to i na masie bym ładował przed i po treningu :)

Edytowane przez kanabis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...