Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mam nagrywac jak wyciskam 135kg?

Komu to zaimponuje? Typowi, ktory cwiczy 9 miesiecy?

Po tylu latach tylko tyle? :/

 

nagrywanie treningow xd dzis byl taki pajac i z kamera na statywie biegal i krecil jak skacze na skakance i sie rolluje.

Majewski? ;)

 

nie znam zadnego majewskiego, jakis małolat

 

Niby lustra są od tego, ale filmowanie to chyba też dobry sposób. Choć chyba lepiej kogoś kumatego poprosić, żeby popatrzył i powiedział, co i jak.

 

Ja myślałem, że dobrze robię martwy, ale trener na siłowni mnie lekko skorygował i teraz lepiej idzie.

ta, nagrywanie skakania na skakance czy rollowania tez duzo daje Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

Zobaczcie na netach.Teraz popularna jest strona Majewski trenuje.Dotąd żyłem w beztrosce że ta dziedzina niżej nie może upaść,ale ludzie kupią każdy kicz.Zablokował mnie na stronie bo napisałem że ćwiczenie to ciężki za(pipi) a nie dawanie miliony fotek jak mizia się ze swoja panną ;)

Odnośnik do komentarza

A kupa ludzi i tak to lajkuje. Nie rozumiem obserwowania takich kont. Nie daje porad ani do ćwiczeń, ani do diety, tylko jakieś pier.dolenie kocopołów i zdjęcia, żeby było widać, kto go sponsoruje. W sumie, już coraz mniej takich fanpejdżów, gdzie naprawdę można czegoś się dowiedzieć. Karmowski też pitoli o jakiejś motywacji. Jak chcę się zmotywować to patrzę w lustro z rana, albo na ostatni czas z biegu. Jeszcze Da Costa ma fajne materiały i bekowy jest w dodatku, ale z kolei rzadko coś dodaje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zobaczcie na netach.Teraz popularna jest strona Majewski trenuje.Dotąd żyłem w beztrosce że ta dziedzina niżej nie może upaść,ale ludzie kupią każdy kicz.Zablokował mnie na stronie bo napisałem że ćwiczenie to ciężki (pipi) a nie dawanie miliony fotek jak mizia się ze swoja panną ;)

fajna dupencje ma
Odnośnik do komentarza

Majewski nie dawno wszedł na towar,jak się sponsor pojawił,bo trzeba mieć wyniki na suplach Trec-a ;)(ale to tak działa wszędzie).A co do laski Majewskiego,to on się wypromował na jej plecach bo ponoć to była wszędzie laska jakiegoś rapera i niby znana z bycia znaną O_o Ale kase robi,reklamuje (pipi)owe ciuchy za 40 tysi za kontrakt,na razie kasa się zgadza.

Odnośnik do komentarza

Ja tam ogólnie nie rozumiem hejtu na niego. Doopeczki lubią oglądać życie innych i o tym gadać, a jak już mają oglądać jakieś goowno to wolę żeby moja przyszła panna oglądała takiego Majewskiego i Deyn niż jakieś goowno pokroju warsaw shore, tlc albo pudelki. Przynajmniej będzie ćwiczyć i podpatrywać jak się dobrze ubrać.

Odnośnik do komentarza

Ja tam ogólnie nie rozumiem hejtu na niego. Doopeczki lubią oglądać życie innych i o tym gadać, a jak już mają oglądać jakieś goowno to wolę żeby moja przyszła panna oglądała takiego Majewskiego i Deyn niż jakieś goowno pokroju warsaw shore, tlc albo pudelki. Przynajmniej będzie ćwiczyć i podpatrywać jak się dobrze ubrać.

Jop dobrze prawisz.A później,czemu nie wyglądasz jak Majewski?a Majewski swojej kupił kolczyki za 2 tysie,on ja kocha a ty mnie nie?Oni przedstawiają idealistyczne podejście,nie mające za wiele wspólnego z życiem.Dla mnie taki Majewski to takie samo dno jak Warsaw Shore.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...