Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś niedawno szukał białka bez sukralozy. To z Protein Labs już nie będzie dostępne ( pomęczyłem kilka sklepów, producent nie odpowiada ). Jednak znalazłem coś takiego https://www.bulkpowders.pl/naturalny-izolat-bialek-serwatkowych-90.html . Szkoda że nie ma więcej smaków ale trudno. Przetestuję za jakiś czas. Spróbuję też coś samemu wykombinować z jakiegoś neutralnego WPI.

Odnośnik do komentarza

Mi na nadkwasotę i prawdopodobnie Helicobactera pomogła Betaina HCL. Leczenie nadkwasoty kwasem solny :) ale pomaga.

Raczej niedokwasotę ;) To że pali w gardło jak się cofa jedzenie,to nie oznaka nadkwasoty,tylko że masz za mało kwasu solnego i żarcie się nie trawi.

 

 

Bo nie powinien boleć po kwasie fosforowym?Bo masz swój solny,a wlewając od góry widocznie oblewa nadżerki,do których solny nie dosięga.

Bo nie boli po kwasie fosforowym?

Jak wypije zwykłą colę to nic się takiego nie dzieje.

 

No to mów tak od razu a nie spekulacje,widocznie aspartam,lub jakieś inne dodatki.

Lepszy niz amol :D

 

Litwin gdzie kupujesz ocet jablkowy?

W tesco i nie wali octem jak typowy ocet.

Edytowane przez Litwin81
Odnośnik do komentarza

Sam sobie dopowiedziałeś :D

I się pomyliłem bo chodziło mi o Pepsi Light. Po tym wycieczka do łazienki w 30 minut, Cola Zero jako tako ok, chociaż też czuję się troche nieswojo po niej.

Jak piłem Oshee zero cukru z aspartamem i acesulfamem K (czyli tym co jest zarówno w Coli Zero jak i Pepsi Light) to w ogóle nie miałem żadnych dolegliwości, więc to nie wina bezpośrednio tych słodzików. Może w połączeniu z dwutlenkiem węgla zachowują się jakoś inaczej, albo w Pepsi mają ich doje.bane znacznie więcej. Sam nie wiem.

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...