Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Smakowo bardzo fajne te odżywki ale kurde ta nieszczęsne słodziki.

 

Ja zrobię sobie takiego mixa. Jakieś czyste WPI ( Extensor bardzo fajny, szkoda że drogi ). Np. liofilizowane truskawki sproszkowane, i jakby było mało słodkie to stewia. Drugi sposób to jakiś aromat spożywczy. Np https://www.guiltfree.pl/pl/aromaty-spozywcze/2080-funky-flavors-caramel-30ml-karmel-aromat-bez-cukru-bez-tluszczu-5905279367197.html do tego też stewia i nawet można lekko posilić to będzie słony karmel :).

Czlowieku weź jedzenie do geby a nie spusty nad bialkiem ktore ma/nie ma slodzika.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Liti, urodziło się coś lepszego od vita-genixów? Skończyła mi się paka i nie wiem czy kupować znowu to samo czy jest jakiś nowy wynalazek :cool:

Swoją drogą w końcu jest u mnie progress z zarostem na twarzy od czasu jak biore ten vita-genix, nie wiem czy dają tam jakąś zaje.bistą biotynę, czy co, ale widać różnice po 2 miesiącach :obama:

Odnośnik do komentarza

Liti, urodziło się coś lepszego od vita-genixów? Skończyła mi się paka i nie wiem czy kupować znowu to samo czy jest jakiś nowy wynalazek :cool:

Swoją drogą w końcu jest u mnie progress z zarostem na twarzy od czasu jak biore ten vita-genix, nie wiem czy dają tam jakąś zaje.bistą biotynę, czy co, ale widać różnice po 2 miesiącach :obama:

też to chce, skąd zamawiałeś? 

Odnośnik do komentarza

Najlepszy zawsze był Gold vita-min anti ox ze względy na spore ilości wyciągów z warzyw/owoców i trans resrvatrol,ale jak ktoś nie ma milionów monet to Vita-genix lub Multiple,ten pierwszy jest trochę lepszy bo ma wyciągi z warzyw.owoców,gaba,tryptofan,ale dlatego zrównałem go z multiple bo mało tego dali,powinno być przynajmniej tyle co w tych anti ox.

Odnośnik do komentarza

No według mnie warto, chociaż pamiętaj żeby brać w trakcie jedzenia bo inaczej zostaje w przełyku i niefajnie się odbija, przynajmniej mi.

 

Brał ktoś z Olimpu białko o smaku kawy mrożonej, cookies and cream albo jogurt wiśniowy?

Skończyłem bardzo mi smakujący słony karmel, ale wziąłbym coś nowego

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...