Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Yaczes tyle lat trenuje a nie wie czemu robi się więcej powtórzeń na redu :)

Bo:

-mamy mnie fatu,łatwiej o kontuzje-dlatego są mikro cykle treningowe-siła,masa,rzeźba by ciągle tym samym nie jechać.

-mamy mniej siły,nie na początku ale po kilku tygodniach

-duża ilość powtórzeń skuteczniej wypłukuje glikogen,którego niski poziom przyśpiesza spalanie fatu

-poprawiamy separację mięcha ćwicząć w dużej ilości powt. na ćwiczeniach izolowanych.

Odnośnik do komentarza

Ten dalej swoje wojenki. Taki jutubowy patryk z tego Dawida. Niech walczy o naturalnosc. Mam nadzieje ze pocisnie na deskach i podniesie puchar polski, arnold classic i mr olympia. Chyba ze tak sobie macha hantelkami dla siebie, to ok. Moze robic wrazenie na ulanych gurwach z forumka.

 

Dzieki Kanabis za avka. Zaraz uzyje.

Odnośnik do komentarza

Yaczes tyle lat trenuje a nie wie czemu robi się więcej powtórzeń na redu :)

Bo:

-mamy mnie fatu,łatwiej o kontuzje-dlatego są mikro cykle treningowe-siła,masa,rzeźba by ciągle tym samym nie jechać.

-mamy mniej siły,nie na początku ale po kilku tygodniach

-duża ilość powtórzeń skuteczniej wypłukuje glikogen,którego niski poziom przyśpiesza spalanie fatu

-poprawiamy separację mięcha ćwicząć w dużej ilości powt. na ćwiczeniach izolowanych.

 

No to już wiemy dlaczego nie umiesz zrobić redukcji bez sterydów.

Odnośnik do komentarza

A skąd ty to możesz wiedzieć?Ty od 2 czy 3 lat ćwiczysz wg. ideologii WK i nadal wyglądasz choojowo.Jestem tak samo naturalny jak WK.

 

Pół roku redukcji i pół roku masy, w międzyczasie cudowna forma i posypanie się jak Saker, więc póki co z przymrużeniem oka "wszystko zgodnie z planem" xd

 

No, ale oczywiście ja po roku mam wyglądać jak Saker, albo Robercik którzy ćwiczą po ile? 10-12 lat? xf

 

Co za typ.

Odnośnik do komentarza

I uczyli ciebie by się doprowadzić do takiego stanu by matka musiała pod zlewem ciebie ratować?Wymówki są dla słabych,jesteś słaby.W mojej ocenie jakby WK by się przyznało do koksu nic by się nie zmieniło,bo wbrew temu co pier...yaczesy na koksie trenuje się ciężej niż bez niego,masz więcej siły,szybciej się regenerujesz,robisz trening,którego normalnie byś nie dał zrobić.

Odnośnik do komentarza

I uczyli ciebie by się doprowadzić do takiego stanu by matka musiała pod zlewem ciebie ratować?Wymówki są dla słabych,jesteś słaby.W mojej ocenie jakby WK by się przyznało do koksu nic by się nie zmieniło,bo wbrew temu co pier...yaczesy na koksie trenuje się ciężej niż bez niego,masz więcej siły,szybciej się regenerujesz,robisz trening,którego normalnie byś nie dał zrobić.

Nie jarzysz ziomus, wk to jest biznes gdzie odbiorca sa poczatkujacy czesto maloletni i takie przyznanie szkodziloby wizerunkowi, sponsorom bo pewnie juz z takim rozmachem takich maja,

Obstawiam ze gdyby gadali z toba prywatnie do przyznania sie nie mieliby zadnego problemu.

Mnie czy tobie to nie przeszkadza ale gdyby zapalony fan Owcy Kryspek14 dowiedzial sie ze nie jada na bialku kfd to pewnie tez by zaczal myslec o koksie czym moglby tylko sobie zrobic krzywde.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...