Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Te ekg to dla zasady , guvno to da, co to moze wykryc, arytmie ktora ma co drugi? Chyba ze powysilkowe. Ale obstawiam ze zrobi ekg pani lekarz powie ze jest pan zdrowy i i niech pan nie pier.doli. A jak cos nie pasi to won do kardiologa.

 

Ja do internistow juz nawet nie chodze. Jeszcze te przepisanie 200mg ibuprofenu xD kurfa po studiach medycznych

 

Idz do kardiologa, fizjoterapeuty a jak cie promieniuje to i do neurologa.

Zabulisz ale przynajmniej szansa na wyleczenie wzrosnie z 2% na 80%. Profit

Odnośnik do komentarza

 

Niektórym nie pisana siłownia i bieganie. Sorry chłopaki. Ja wierzę, że to wyleczycie i wrócicie do sportu oczywiście.

Ch.uja tam wierzysz. Dlaczego podcinasz skrzydła? Oj ale bym ci przyku.rwił minusem. Masz szczęście, że na tel siedze. Niech ktoś mnie wyręczy, proszę.

Najlepiej robić coś wbrew sygnałem jakie daje ciało, wiadomo. Żadna złośliwość, moja siostra tak miała, fit laska, siłownia, coś ją kolano bolało, odstawiła wysiłek, wróciła i awaria kolana, nie pobiega ani nie podźwiga. Różne historie - ja piszę tylko żebyście zachowali rozsądek bo zdrowie jedno jest.

Odnośnik do komentarza

kanabis no ci lekarze w przychodnii to jest przeważnie tragikomedia

byłem w zeszłym roku, mówię że się pocę jak poje.bany, no to wiadomo, zleciła babka morfologie i tarczyce

jak wyszło wszystko ok, to mi powiedziała że jak mi to bardzo przeszkadza to se botoks mogę zrobić pod pachami :pawel:

 

kopig, a jakie leki nie mają skutków ubocznych?

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

No jakie są ziołowe leki przeciwbólowe i przeciwzapalne?

Ostatnio czytalem jakis zielnik to bys sie zdziwil ile jest przeciwbolowych i przeciwzaoalnych ziolek. Tyle ze w wiekszosci w sklepach sa jakies ekstrakty ewentualnie juz syntetycznie wytwarzana czynna substancja z ziolek.

 

W sumie sa ziolka zawierajace no paracetamol. O ibuprofenie nie slyszalem ale to jeden chu.j

 

Zreszta kazdy lek ma niby skutki uboczne bo nawet jak sie to stanie jednej osobie na 100000 to musza to zaznaczyc w ulotce.

Odnośnik do komentarza

Zielnik powiadasz? Nie znam się na ziółkach, ale wydaje mi się że ewentualnie tylko na nielicznych były prowadzone rzetelne badania kliniczne potwierdzające ich skuteczność, tudzież badające ewentualne badania niepożądane, bo takowe przecież też mogą mieć miejsce.

Paracetamol wiadomo, że guwno straszne. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...