Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Ale kiedy ja cos o nich wspomnialem? Z dwa miechy temu? To wy ciagle o nich wspominacie, widac glodnemu chleb na mysli xd btw ostatnio dosc czysta miche trzymam, nawet buraczki albo kiszonka codziennie wpada, a ziemniaki co drugi dzien jem we wszystkich trzech posilkach. I do tego co wieczor lyk nalewki z geranium wlasnej roboty. Samo zdrowie. Jeszcze zyworodke pierzasta i zlotego wasa sobie kupie i jak zaczne robic naleweczki z tego to bede z 120 lat zyl.

Odnośnik do komentarza

Kumpel mi polecil to dna supps, kupilem wczoraj tcm smak wiśnia 500g i bcaa smak lemon tez 500g i prawie się porzygałem. Jak ktoś jest fanem i nie przeszkadzają mu olimpowskie smaki to zapraszam na priv. chętnie odsprzedam i gratis mam witaminki olimp gold ktore dostalem w sklepie tez moge oddac bo suplementuje juz inne.

Odnośnik do komentarza

Przez 4 miesiące jadłem czekoladowe od SFD i jeszcze mi trochę zostało, nie mogę już na nie patrzeć. Teraz wziąłem mniejsze paczki, oprócz tej jeszcze WPC od Olimpa smak waniliowy i bardzo dobry. W sumie, ja i tak to do koktajli używam, no ale ten słony karmel strasznie dominuje smakiem, taki chamski posmak toffi.

 

Mam jeszcze próbkę Berserk truskawkowego, jak sprawdzę to dam znać.

Odnośnik do komentarza

Na razie to ty nie wygladasz w ogole wiec nie wiem o co Ci chodzi.

Moja kasa i robie z nia co chce. Jak bede chcial to nawet poloze ją twojej mamie na cyce ok?

 

Jak bede mial dziewczyne xD a na huy mnie ten kaktus do podlewania? xd jak mnie przycisnie to roxe odwiedze.

Edytowane przez U Heisenberg U
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ehh, Kopik, widzę, że głęboko w serduszku tkwi zadra do kobiet, a wysiłek fizyczny i modelowanie sylwetki są twoim sposobem na wyzbycie się kompleksów. Dla nas, użytkowników Spartakusa, już w tym momencie jesteś zwycięzcą, prezentując swój umięśniony brzuch. Bardzo cię podziwiam za progres, ale ty nawet jakbyś wystartował w zawodach na modela roku w Sopocie, to w swojej głowie pozostaniesz małym, hałaśliwym yorkiem otoczonym przez zgraję agresywnych pitbulli. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...