Skocz do zawartości

Odżywki, Gainery itp.


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

Ty weź doczytaj metodologie i przelicz na wagę człowieka zanim zaczniesz coś pisać.Podpowiem ci że nie ma lepszych badań że alkohol powoduje raka wątroby a ty go nadal używasz?Chcesz polemiki?Każdy ma raka,codziennie tworzą nie nowe komórki,tylko od tego co jesz i jak silny masz organizm zależy czy ulegną apoptozie.

Odnośnik do komentarza

Jak się nazywała ta liposomalna wit c z Olimpa? To ta Forte? Coś dziwnie tania.

 

Poza tym może ktoś poleci jakąś multiwitaminę?

 

Obecnie stosuję: wit c (zwykły proszek), wit d (z k jak jest) , argininę, cytrulinę, wit e, cynk, ALA, kwas foliowy, bcaa, wpc/wpi ale rzadko bo często za dużo białka w samej diecie mi wychodzi

 

Myślę żeby dorzucić: kreatynę, taurynę z johimbiną przed ćwiczeniami, na stałe koenzym q10, głóg, resweratrol.

 

Co o tym myślicie? I tak będę ulaną qurwą ale będę mógł mówić że to przez złe suple :P.

Odnośnik do komentarza

Oprócz tych batoników o których wspominał Litwin, w biedrze są jogurty i napoje mleczne o podwyższonej zawartości białka. Akurat one są w stałej sprzedaży, widać biedra znalazła swój odpowiednik dla tych jogurtów od Zott czy tam Bakomy nie pamiętam. Robi je jakaś austriacka firma.

 

randomowe grafiki z neta

N%C3%B6m-Fasten.jpg

 

KC09009002-0591-KS_noem-fasten-ProteinDr

 

W lidlu też są te batony z dużą ilością białka i chyba też są cały czas dostępne bo nie stoją na regałach przy lumpach, jeno w półce. 

 

Te napoje i batony całkiem smaczne. 2.49 za butelkę i 2.99 za lidlowskie batoniki.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Ostatnio na fejsie przemknelo mi bounty z mniejsza iloscia tluszczu bez cukru i z podwyzszona zawartoscia bialka. Ciekawe co znowu za chemiczny syf.

 

W erze propagowania sylwetki fit patrze zloty biznes uciac tluszczyk, je.bnac aspartam, dodac jakiegos bialka sojowego czy innej kazeiny po taniosci, napisac fit bialkowy baton i piniondze plyna niczym krew z nosa yakubu lezacego w kuchni

Odnośnik do komentarza

Zawsze mam bekę jak widzę te wszystkie fit profile wrzucające jakieś desery z kalafiora,lody itp. Ja pie.. co za problem zjesc jakiegos cheata i spalic to potem na treningu nie wiem po co wydziwiać z jakimiś niesmaczynymi deseram.

Albo ciasto z fasoli.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście że jadłem ale bez przesady można takie zrobić bez udziwniania.

Mój ulubiony to brownie z olejem kokosowym, mąką kokosową dobrej jakości gorzką czekoladą i do smaku posłodzony jakimś zdrowym zamiennikiem cukru. Można dodać odżywkę białkową ale ja ich nie lubię w deserach.

A te wszystkie guvna na fasolach,kalafiorach itp. to do zaorania.

Odnośnik do komentarza

Zjadłem gotowanego kalafiora, bo lubię i na deser zjadłem truskawki z jogurtem, bo też lubię xd Jakoś nie wpadłem na pomysł żeby te dwa składniki połączyć, bo i po co?


Btw znowu u lekarza byłem i teraz babka przepisała mi Neurovit i maść Dip Rilif. Trzymajta kciuki!

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Kumpel jak mial sesje to nazmyslal, ze zapomina i kreci mu sie w glowie to babka przepisala mu memotropil xD mowil, ze bardzo mu pomoglo powkuwac co trzeba. Czy to prawda to nie wiem, bo to gosc ktory potrafil wstac o 2giej w nocy i pojsc 2km na stacje benzynowa po puszke pepsi bo mu sie pic chcialo. Probowal tez wykombinowac hormon wzrostu od lekarza bo ma 1,70 metra i uwazal, ze jest zbyt niski xD Teraz koles to niezly programista ktory trzepie ladne hajsy i jezdzi po Europie na wycieczki od firmy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...